Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň

Hranice (16. 9. 2018)

hod diskem 0,75kg - Žákyně

(ne, 16.9.2018 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 19 40.11 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 16 33.44 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 18 32.61 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Marta KurachováMarta Kurachová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 17 31.97 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 14 28.29 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 15 28.19 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 13 26.10 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 12 25.13 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 9 23.52 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 10 23.40 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 11 23.20 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 7 20.29 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 3 18.39 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Eliška ValentováEliška Valentová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 6 18.20 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 8 17.90 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 4 17.48 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Veronika SmutkováVeronika Smutková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 2 16.89 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Zuzana FrancováZuzana Francová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 1 15.53 0.00.00.00.00.00.00.0
Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků