Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků a starších žákyň

Hranice (16. 9. 2018)

hod kladivem 3kg - Žákyně

(ne, 16.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 17 39.62 0.0 11.00
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 18 39.05 0.0 9.00
3 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 13 31.09 0.0 8.00
4 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 16 30.97 0.0 7.00
5 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 12 29.18 0.0 6.00
6 Veronika SmutkováVeronika Smutková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 14 27.73 0.0 5.00
7 Dominika OtáhalováDominika Otáhalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 10 27.70 0.0 4.00
8 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 6 26.92 0.0 3.00
9 4 Darina KovácsováDarina Kovácsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 11 24.22 0.0 2.00
10 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 7 23.79 0.0 1.00
11 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 3 21.90 0.0
12 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 9 21.77 0.0
13 Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 5 21.57 0.0
14 Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 1 20.85 0.0
15 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 8 20.44 0.0
16 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 2 18.65 0.0
17 Barbora ŠigutováBarbora Šigutová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4 18.43 0.0
Marta KurachováMarta Kurachová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 15 NM 0.0
Celkem 18 závodníků