Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Ústí nad Labem (16. 9. 2018)
100 m - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 32 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.42 4.00
2 45 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 11.76 3.00
3 146 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.84 2.00
100 m - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 17 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.70 11.00
2 210 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.79 9.00
3 13 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.14 8.00
100 m - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 129 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 12.21 11.00
2 101 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.36 9.00
3 112 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.55 8.00
100 m - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 125 Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 13.47 4.00
2 221 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.60 3.00
3 231 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.64 2.00
800 m - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 62 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:10.30 11.00
2 111 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:10.87 9.00
3 306 Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:12.18 8.00
1500 m - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 36 Ondřej ChourOndřej Chour 87 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3:57.03 11.00
2 196 Jan ŠmídJan Šmíd 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:58.91 9.00
3 96 David KákonaDavid Kákona 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:59.59 8.00
1500 m - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 214 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:34.67 11.00
2 215 Katarína BeľováKatarína Beľová 84 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4:35.42 9.00
3 107 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:41.04 8.00
5000 m - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 16 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14:46.62 11.00
2 96 David KákonaDavid Kákona 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14:55.16 9.00
3 101 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14:56.83 8.00
5000 m - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 213 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17:17.33 11.00
2 219 Klára JanouškováKlára Janoušková 88 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 18:20.57 9.00
3 103 Tereza LajdováTereza Lajdová 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18:33.77 8.00
3000 m překážek - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 47 Vít PavlištaVít Pavlišta 85 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 09:21.53 11.00
2 94 Pavel HladíkPavel Hladík 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09:39.63 9.00
3 10 Milan HrazděraMilan Hrazděra 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 09:47.31 8.00
3000 m překážek - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 120 Katarína MydlíkováKatarína Mydlíková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:57.80 11.00
2 230 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12:18.21 9.00
3 276 Tereza LichnovskáTereza Lichnovská 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13:26.34 8.00
chůze dráha 5000 m - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 92 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21:07.59 11.00
2 107 Michael MorvayMichael Morvay 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21:46.95 9.00
3 186 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21:50.32 8.00
chůze dráha 5000 m - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 61 Mária CzakováMária Czaková 88 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23:49.31 11.00
2 223 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27:44.66 9.00
3 228 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 31:42.18 8.00