Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Ústí nad Labem (16. 9. 2018)
skok vysoký - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 182 Lukáš BeerLukáš Beer 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.15 11.00
2 212 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2.15 9.00
3 51 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2.00 8.00
skok vysoký - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 102 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.67 11.00
2 42 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.64 9.00
3 49 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.61 8.00
skok o tyči - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 51 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4.90 11.00
2 199 Jakub VítekJakub Vítek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.70 9.00
3 193 Lukáš PosekanýLukáš Posekaný 92 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.50 8.00
skok o tyči - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 298 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3.95 11.00
2 66 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.85 9.00
3 113 Veronika ŠebákováVeronika Šebáková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.65 8.00
skok daleký - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 106 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7.34 11.00
2 51 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 7.31 9.00
3 4 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7.00 8.00
skok daleký - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 143 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.77 11.00
2 44 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.63 9.00
3 142 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5.62 8.00
trojskok - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 106 Jiří VondráčekJiří Vondráček 88 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.96 11.00
2 102 Ján ŠubaJán Šuba 94 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 14.74 9.00
3 1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.57 8.00
trojskok - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 352 Karolína ČernáKarolína Černá 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.91 11.00
2 303 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.67 9.00
3 58 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová 83 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.60 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 60 Hilenn JamesHilenn James 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14.90 11.00
2 64 Adéla KorečkováAdéla Korečková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.48 9.00
3 67 Eliška StaňkováEliška Staňková 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.39 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 50 Martin StašekMartin Stašek 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 16.06 11.00
2 192 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.54 9.00
3 250 Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar 82 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 15.38 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 67 Eliška StaňkováEliška Staňková 84 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.06 11.00
2 60 Hilenn JamesHilenn James 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.01 9.00
3 211 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.61 8.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 200 Tomáš VoňavkaTomáš Voňavka 90 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 56.81 11.00
2 221 Daniel ČapekDaniel Čapek 92 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.71 9.00
3 44 Libor MaškaLibor Maška 83 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 47.42 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 64 Adéla KorečkováAdéla Korečková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.18 11.00
2 357 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová 91 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 48.38 9.00
3 211 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.73 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 192 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček 87 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 65.35 11.00
2 184 Michal FialaMichal Fiala 85 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.40 9.00
3 187 Petr KouckýPetr Koucký 85 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 58.41 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 65 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová 81 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.00 11.00
2 109 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 43.48 9.00
3 277 Michaela HanákováMichaela Hanáková 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.56 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 190 Jan MihálJan Mihál 86 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 61.52 11.00
2 226 Aleš KrálAleš Král 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 54.53 9.00
3 67 Václav CardaVáclav Carda 81 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 53.97 8.00