Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Ústí nad Labem (16. 9. 2018)

skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 106 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 16 7.34 +1.4 m/s 7.07  +0.06.98  +0.77.23  +1.67.237.26  +2.27.34  +1.47.31  +0.4 11.00
2 51 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 13 7.31 +2.8 m/s 7.27 +1.1 m/s 6.93  +0.07.12  +0.77.27  +1.17.277.22  +1.77.31  +2.87.10  +0.1 9.00
3 4 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 15 7.00 +2.9 m/s 6.90 -0.7 m/s 4.66  +0.96.90  -0.76.73  -0.26.90xx7.00  +2.9 8.00
4 102 Ján ŠubaJán Šuba
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
94 14 6.90 -0.7 m/s 6.83  +0.06.77  +1.26.58  +0.06.836.76  +1.46.88  +0.86.90  -0.7 7.00
5 35 Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
93 7 6.84 +0.0 m/s 6.52  -0.76.84  +0.0-6.84--- 6.00
6 201 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 10 6.82 +0.9 m/s 6.50  +0.4xx6.506.82  +0.9x5.52  +2.1 5.00
7 149 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 8 6.75 +0.0 m/s 6.44  -0.96.47  +0.56.75  +0.06.75-x- 4.00
8 195 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 11 6.70 +0.8 m/s 6.24  -0.26.66  -0.9x6.666.70  +0.8xx 3.00
9 191 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 6 6.48 +1.2 m/s x6.28  -0.76.48  +1.26.480.00.00.0 2.00
10 91 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 2 6.46 +0.8 m/s 6.10  +0.0x6.46  +0.86.460.00.00.0 1.00
11 215 Andrej BicianAndrej Bician
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
84 5 6.33 +1.2 m/s 6.33  +1.24.79  +0.04.99  +1.56.330.00.00.0
12 146 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 4 6.21 +0.0 m/s 6.21  +0.06.07  +0.44.80  +1.06.210.00.00.0
13 108 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
97 12 6.17 +0.0 m/s 6.17  +0.0x-6.170.00.00.0
14 1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 9 6.11 +1.8 m/s 6.11  +1.8x5.13  +0.46.110.00.00.0
15 318 Maroš RalíkMaroš Ralík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1 5.98 +0.4 m/s 5.72  -1.05.98  +0.45.86  +1.65.980.00.00.0
16 83 David TermerDavid Termer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
02 3 5.05 +0.0 m/s 4.27  -0.75.05  +0.0x5.050.00.00.0
Celkem 16 závodníků

skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 143 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 15 5.77 +1.5 m/s 5.63  +2.45.46  +0.85.71  +2.65.715.50  +1.05.69  +1.15.77  +1.5 11.00
2 44 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 17 5.63 +1.8 m/s 4.36  -0.25.19  +2.45.28  -0.35.28xx5.63  +1.8 9.00
3 142 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 16 5.62 +1.6 m/s 5.49  +0.85.61  +1.15.60  +2.15.615.62  +1.65.61  +0.0- 8.00
4 58 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 14 5.53 +1.6 m/s 5.51  +1.4xx5.51xx5.53  +1.6 7.00
5 66 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 9 5.47 +0.8 m/s 5.47  +0.8-5.41  +0.45.475.40  +1.2-5.30  +1.6 6.00
6 351 Klára BuřilováKlára Buřilová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
90 13 5.45 +3.3 m/s 5.43 +1.7 m/s 5.18  +0.05.16  -0.25.36  +1.45.365.23  +1.05.45  +3.35.43  +1.7 5.00
7 275 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4 5.34 +1.6 m/s x5.34  +1.6x5.34xxx 4.00
8 352 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 12 5.30 +0.2 m/s 5.30  +0.25.12  +1.15.15  +1.95.30xx4.05  +1.2 3.00
9 130 Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 7 5.20 +0.4 m/s 5.20  +0.44.98  +1.45.04  +1.65.200.00.00.0 2.00
10 42 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 10 5.18 +0.0 m/s 5.02  +1.15.18  +0.05.13  +1.65.180.00.00.0 1.00
11 56 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 8 5.17 +1.9 m/s 5.17  +1.94.97  +1.2x5.170.00.00.0
12 222 Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
02 11 5.16 +0.8 m/s 5.16  +0.85.10  +0.5x5.160.00.00.0
13 280 Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 1 5.12 +1.7 m/s 5.12  +1.73.83  +1.54.93  +1.75.120.00.00.0
14 46 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 3 5.11 +1.8 m/s 4.90  +0.45.11  +1.84.92  +1.15.110.00.00.0
15 151 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5 4.98 +2.1 m/s 4.90 +0.5 m/s x4.90  +0.54.98  +2.14.980.00.00.0
16 304 Petra SotonováPetra Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 6 4.96 +1.4 m/s 4.82  +1.54.96  +1.44.86  +1.54.960.00.00.0
17 227 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 2 4.84 +0.8 m/s 4.82  +1.1x4.84  +0.84.840.00.00.0
Celkem 17 závodníků