Baráž o postup do extraligy mužů a žen
Ústí nad Labem (16. 9. 2018)skok daleký - Muži (Finále)
Finále (ne, 16.9.2018 - 11:15) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 106 |
Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s. |
88 | 16 | 7.34 +1.4 m/s | 7.07 +0.0 | 6.98 +0.7 | 7.23 +1.6 | 7.23 | 7.26 +2.2 | 7.34 +1.4 | 7.31 +0.4 | 11.00 | ||||||
2 | 51 |
Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
98 | 13 | 7.31 +2.8 m/s | 7.27 +1.1 m/s | 6.93 +0.0 | 7.12 +0.7 | 7.27 +1.1 | 7.27 | 7.22 +1.7 | 7.31 +2.8 | 7.10 +0.1 | 9.00 | |||||
3 | 4 |
Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s. |
99 | 15 | 7.00 +2.9 m/s | 6.90 -0.7 m/s | 4.66 +0.9 | 6.90 -0.7 | 6.73 -0.2 | 6.90 | x | x | 7.00 +2.9 | 8.00 | |||||
4 | 102 |
Ján ŠubaJán Šuba
Hvězda Pardubice z.s. |
94 | 14 | 6.90 -0.7 m/s | 6.83 +0.0 | 6.77 +1.2 | 6.58 +0.0 | 6.83 | 6.76 +1.4 | 6.88 +0.8 | 6.90 -0.7 | 7.00 | ||||||
5 | 35 |
Václav ČermákVáclav Čermák
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
93 | 7 | 6.84 +0.0 m/s | 6.52 -0.7 | 6.84 +0.0 | - | 6.84 | - | - | - | 6.00 | ||||||
6 | 201 |
Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO Kladno |
98 | 10 | 6.82 +0.9 m/s | 6.50 +0.4 | x | x | 6.50 | 6.82 +0.9 | x | 5.52 +2.1 | 5.00 | ||||||
7 | 149 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 8 | 6.75 +0.0 m/s | 6.44 -0.9 | 6.47 +0.5 | 6.75 +0.0 | 6.75 | - | x | - | 4.00 | ||||||
8 | 195 |
Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO Kladno |
93 | 11 | 6.70 +0.8 m/s | 6.24 -0.2 | 6.66 -0.9 | x | 6.66 | 6.70 +0.8 | x | x | 3.00 | ||||||
9 | 191 |
Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO Kladno |
99 | 6 | 6.48 +1.2 m/s | x | 6.28 -0.7 | 6.48 +1.2 | 6.48 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 | 91 |
David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s. |
91 | 2 | 6.46 +0.8 m/s | 6.10 +0.0 | x | 6.46 +0.8 | 6.46 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 | 215 |
Andrej BicianAndrej Bician
TJ Sokol Hradec Králové |
84 | 5 | 6.33 +1.2 m/s | 6.33 +1.2 | 4.79 +0.0 | 4.99 +1.5 | 6.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 | 146 |
Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ Třinec |
97 | 4 | 6.21 +0.0 m/s | 6.21 +0.0 | 6.07 +0.4 | 4.80 +1.0 | 6.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 | 108 |
Daniel ŠpičákDaniel Špičák
Hvězda Pardubice z.s. |
97 | 12 | 6.17 +0.0 m/s | 6.17 +0.0 | x | - | 6.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
14 | 1 |
Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s. |
90 | 9 | 6.11 +1.8 m/s | 6.11 +1.8 | x | 5.13 +0.4 | 6.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
15 | 318 |
Maroš RalíkMaroš Ralík
TJ Sokol Opava |
01 | 1 | 5.98 +0.4 m/s | 5.72 -1.0 | 5.98 +0.4 | 5.86 +1.6 | 5.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
16 | 83 |
David TermerDavid Termer
AC Domažlice, z. s. |
02 | 3 | 5.05 +0.0 m/s | 4.27 -0.7 | 5.05 +0.0 | x | 5.05 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Celkem 16 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 16.9.2018 - 12:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 143 |
Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 15 | 5.77 +1.5 m/s | 5.63 +2.4 | 5.46 +0.8 | 5.71 +2.6 | 5.71 | 5.50 +1.0 | 5.69 +1.1 | 5.77 +1.5 | 11.00 | ||||||
2 | 44 |
Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 17 | 5.63 +1.8 m/s | 4.36 -0.2 | 5.19 +2.4 | 5.28 -0.3 | 5.28 | x | x | 5.63 +1.8 | 9.00 | ||||||
3 | 142 |
Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Olomouc z.s. |
99 | 16 | 5.62 +1.6 m/s | 5.49 +0.8 | 5.61 +1.1 | 5.60 +2.1 | 5.61 | 5.62 +1.6 | 5.61 +0.0 | - | 8.00 | ||||||
4 | 58 |
Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO Kladno |
83 | 14 | 5.53 +1.6 m/s | 5.51 +1.4 | x | x | 5.51 | x | x | 5.53 +1.6 | 7.00 | ||||||
5 | 66 |
Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO Kladno |
98 | 9 | 5.47 +0.8 m/s | 5.47 +0.8 | - | 5.41 +0.4 | 5.47 | 5.40 +1.2 | - | 5.30 +1.6 | 6.00 | ||||||
6 | 351 |
Klára BuřilováKlára Buřilová
A. C. Sparta Praha |
90 | 13 | 5.45 +3.3 m/s | 5.43 +1.7 m/s | 5.18 +0.0 | 5.16 -0.2 | 5.36 +1.4 | 5.36 | 5.23 +1.0 | 5.45 +3.3 | 5.43 +1.7 | 5.00 | |||||
7 | 275 |
Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol Opava |
97 | 4 | 5.34 +1.6 m/s | x | 5.34 +1.6 | x | 5.34 | x | x | x | 4.00 | ||||||
8 | 352 |
Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta Praha |
95 | 12 | 5.30 +0.2 m/s | 5.30 +0.2 | 5.12 +1.1 | 5.15 +1.9 | 5.30 | x | x | 4.05 +1.2 | 3.00 | ||||||
9 | 130 |
Daniela JanatováDaniela Janatová
Atletický klub Olomouc z.s. |
97 | 7 | 5.20 +0.4 m/s | 5.20 +0.4 | 4.98 +1.4 | 5.04 +1.6 | 5.20 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | ||||||
10 | 42 |
Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO Kladno |
96 | 10 | 5.18 +0.0 m/s | 5.02 +1.1 | 5.18 +0.0 | 5.13 +1.6 | 5.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 | 56 |
Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO Kladno |
00 | 8 | 5.17 +1.9 m/s | 5.17 +1.9 | 4.97 +1.2 | x | 5.17 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 | 222 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 11 | 5.16 +0.8 m/s | 5.16 +0.8 | 5.10 +0.5 | x | 5.16 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
13 | 280 |
Viktória ČerňanskáViktória Čerňanská
TJ Sokol Opava |
02 | 1 | 5.12 +1.7 m/s | 5.12 +1.7 | 3.83 +1.5 | 4.93 +1.7 | 5.12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
14 | 46 |
Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO Kladno |
99 | 3 | 5.11 +1.8 m/s | 4.90 +0.4 | 5.11 +1.8 | 4.92 +1.1 | 5.11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
15 | 151 |
Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia Praha |
00 | 5 | 4.98 +2.1 m/s | 4.90 +0.5 m/s | x | 4.90 +0.5 | 4.98 +2.1 | 4.98 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||
16 | 304 |
Petra SotonováPetra Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletika |
94 | 6 | 4.96 +1.4 m/s | 4.82 +1.5 | 4.96 +1.4 | 4.86 +1.5 | 4.96 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
17 | 227 |
Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4 |
03 | 2 | 4.84 +0.8 m/s | 4.82 +1.1 | x | 4.84 +0.8 | 4.84 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
Celkem 17 závodníků |