výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Ústí nad Labem (16. 9. 2018)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 106 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 15 14.96 +0.9 m/s 14.33  +1.714.96  +0.9-14.96--- 11.00
2 102 Ján ŠubaJán Šuba
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
94 14 14.74 +0.4 m/s 14.53  +0.514.74  +0.4x14.7414.71  +1.9xx 9.00
3 1 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
90 13 14.57 +0.0 m/s x14.57  +0.0x14.5713.30  +1.3x14.30  +0.0 8.00
4 149 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 12 14.44 +1.2 m/s x13.50  -0.514.44  +1.214.4414.02  +0.0xx 7.00
5 4 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 11 14.28 +0.7 m/s 14.17  +1.313.27  +1.7x14.1714.28  +0.714.20  +2.614.12  -0.5 6.00
6 91 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 10 14.27 +1.7 m/s x14.27  +1.714.03  +0.014.2713.72  +1.0-13.90  +1.2 5.00
7 150 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 8 14.13 +0.5 m/s 14.13  +0.513.52  +1.3x14.13--- 4.00
8 201 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6 13.80 +2.1 m/s 13.47 -0.3 m/s x13.80  +2.1x13.80xx13.47  -0.3 3.00
9 195 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 9 13.70 +0.0 m/s 13.70  +0.013.64  +0.7x13.700.00.00.0 2.00
10 191 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 5 13.63 +1.9 m/s 13.32  +1.413.56  +0.013.63  +1.913.630.00.00.0 1.00
11 232 Radoš RyklRadoš Rykl
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
95 7 13.56 +1.8 m/s 13.56  +1.8--13.560.00.00.0
12 182 Lukáš BeerLukáš Beer
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
89 4 13.08 -0.4 m/s 12.82  +2.713.08  -0.412.11  +1.813.080.00.00.0
13 136 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3 12.30 +1.8 m/s 12.10  +1.912.20  +1.012.30  +1.812.300.00.00.0
14 138 Břetislav DudzikBřetislav Dudzik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 2 11.92 +2.4 m/s x11.92  +2.4x11.920.00.00.0
48 Petr PoselPetr Posel
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
98 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 352 Karolína ČernáKarolína Černá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 11.91 +1.0 m/s 11.81  +2.410.52  +1.611.91  +1.011.9110.24  +1.310.54  +1.211.91  +0.5 11.00
2 303 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 11.67 -0.2 m/s 11.57  +2.710.03  +0.311.57  +0.011.5711.60  +1.7x11.67  -0.2 9.00
3 58 Kateřina LíbalováKateřina Líbalová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
83 11.60 +0.0 m/s 11.03  +0.4x11.57  +1.111.5711.24  +1.511.24  +1.311.60  +0.0 8.00
4 46 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 11.47 +0.5 m/s 11.04  +2.211.30  +0.011.44  -0.211.4411.34  +0.0x11.47  +0.5 7.00
5 44 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 11.14 +1.3 m/s 10.88  +2.110.85  +0.710.68  -0.710.8810.76  +0.811.14  +1.310.70  -1.3 6.00
6 275 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 10.72 +0.0 m/s 10.69  +1.010.48  +0.8x10.6910.72  +0.010.64  +2.410.72  -0.9 5.00
7 377 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 10.51 +0.8 m/s 10.51  +0.8xx10.510.00.00.0 4.00
8 229 Nikola RabiňákováNikola Rabiňáková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
01 10.42 +1.0 m/s 10.42  +1.010.22  +0.8x10.4210.12  +0.0x10.08  +0.3 3.00
9 304 Petra SotonováPetra Sotonová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 10.30 +0.8 m/s 10.30  +0.8x10.07  +0.010.300.00.00.0 2.00
119 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků