Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Ústí nad Labem (16. 9. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 16:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.93 9.00
2 46 Jakub PajakJakub Pajak 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 22.31 6.00
3 6 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.42 4.00
4 13 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.51 2.00
5 32 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.79 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 16:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.87 11.00
2 95 Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.10 7.00
3 231 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.38 5.00
4 105 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 22.49 3.00
5 8 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.24
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 16:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.99 8.00
2 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.58
3 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.79
4 45 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 24.49
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 16:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 208 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.51
2 148 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 24.11
3 146 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 24.83
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.87 11.00
2 17 Zdeněk StromšíkZdeněk Stromšík 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 21.93 9.00
3 210 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.99 8.00
4 95 Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 22.10 7.00
5 46 Jakub PajakJakub Pajak 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 22.31 6.00
6 231 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 22.38 5.00
7 6 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 22.42 4.00
8 105 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 22.49 3.00
9 13 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.51 2.00
10 32 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 22.79 1.00
11 8 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.24
12 208 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.51
13 325 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.58
14 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 23.79
15 148 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 24.11
16 45 Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 24.49
17 146 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 24.83

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 15:45) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.72 11.00
2 129 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.63 9.00
3 112 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.79 8.00
4 127 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 26.42 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 15:45) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 137 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 26.74 6.00
2 124 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.07 5.00
3 221 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.96 4.00
4 231 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.55 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 24.72 11.00
2 129 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 25.63 9.00
3 112 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 25.79 8.00
4 127 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 26.42 7.00
5 137 Pavla HřivnováPavla Hřivnová 86 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 26.74 6.00
6 124 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 27.07 5.00
7 221 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 27.96 4.00
8 231 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 28.55 3.00