Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do extraligy mužů a žen

Ústí nad Labem (16. 9. 2018)

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 188 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 48.50 9.00
2 95 Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 48.94 7.50
3 6 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.70 5.00
4 46 Jakub PajakJakub Pajak 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 50.04 3.50
5 5 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.80 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Jan RiedelJan Riedel 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 48.08 11.00
2 85 David RichterDavid Richter 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 48.94 7.50
3 105 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 49.30 6.00
4 18 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 50.04 3.50
5 148 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 51.52
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 189 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 50.27 2.00
2 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.28
109 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
63 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS
142 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 51.77
2 143 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 51.81
3 43 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 52.74
4 74 Martin FaměraMartin Faměra 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 52.83
97 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Jan RiedelJan Riedel 89 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 48.08 11.00
2 188 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 48.50 9.00
3 95 Ondřej HolubOndřej Holub 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 48.94 7.50
3 85 David RichterDavid Richter 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 48.94 7.50
5 105 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 49.30 6.00
6 6 Denis DanáčDenis Danáč 93 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 49.70 5.00
7 46 Jakub PajakJakub Pajak 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 50.04 3.50
7 18 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 50.04 3.50
9 189 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 50.27 2.00
10 5 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 50.80 1.00
11 324 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 51.28
12 148 Adrián PavelkaAdrián Pavelka 91 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 51.52
13 42 Valerij LunhulValerij Lunhul 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 51.77
14 143 Matej CidoríkMatej Cidorík 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 51.81
15 43 David LuxDavid Lux 97 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 52.74
16 74 Martin FaměraMartin Faměra 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 3 52.83
109 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
63 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 DNS
142 Filip WojnarFilip Wojnar 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DQ
97 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 53.90 11.00
2 127 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 56.87 9.00
3 294 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 59.20 8.00
4 124 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.30 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 55 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 61.02 6.00
2 117 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 63.35 5.00
3 151 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 64.45 4.00
4 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 66.92 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Lada VondrováLada Vondrová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 53.90 11.00
2 127 Andrea UrbanováAndrea Urbanová 89 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 56.87 9.00
3 294 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 59.20 8.00
4 124 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 59.30 7.00
5 55 Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 61.02 6.00
6 117 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 63.35 5.00
7 151 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 64.45 4.00
8 105 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 66.92 3.00