výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách

Pacov (16. 9. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 11.07
2 82 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.69
3 27 Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 11.84
4 97 Vojtěch KolářVojtěch Kolář 02 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 12.43
230 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 DQ
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.12
2 708 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.43
3 707 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.92
4 31 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 11.93
5 713 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček 95 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 12.31
6 174 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 12.67
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 706 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.39
2 727 David HavelDavid Havel 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 11.60
3 233 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.69
4 90 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.85
5 715 Petr DaněčekPetr Daněček 85 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 11.95
6 176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 12.48
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.29
2 1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 11.51
3 249 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 11.54
4 66 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.88
5 231 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.48
6 32 Vít BílekVít Bílek 92 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 13.27
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (ne, 16.9.2018 - 13:00) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 10.99 11.00
2 81 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 11.10 9.00
3 83 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 11.31 8.00
4 706 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 11.42 7.00
5 1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 11.48 6.00
6 708 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 1 15.76 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 16.9.2018 - 13:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 249 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 11.58 4.00
2 727 David HavelDavid Havel 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 11.75 3.00
3 233 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 11.81 2.00
4 82 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 11.82 1.00
5 90 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 12.07
27 Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (ne, 16.9.2018 - 12:45) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.55 11.00
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 12.81 9.00
3 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.88 8.00
4 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 13.05 7.00
5 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 13.12 6.00
6 Nikola BisováNikola Bisová 02 AK BílinaAK Bílina 6 13.21 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (ne, 16.9.2018 - 12:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 13.13 4.00
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.14 3.00
3 118 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.18 2.00
4 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 13.23 1.00
5 106 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.36
6 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 13.38
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:15) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 12.51
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 12.98
3 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 13.48
4 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 13.63
5 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 13.73
6 104 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 14.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:15) official Vítr: -3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 13.20
2 106 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 13.29
3 118 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 13.31
4 Klára SobotkováKlára Sobotková 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 13.33
5 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 13.80
6 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 14.33
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:15) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 12.74
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 AK BílinaAK Bílina 2 13.11
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.26
4 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.31
5 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 13.81
6 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 13.96
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 16.9.2018 - 11:15) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 13.09
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.28
3 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 13.36
4 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 13.39
5 108 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 13.41
6 Lucie ZavadilováLucie Zavadilová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 13.72
Celkem 6 závodníků
Rozběh 05 (ne, 16.9.2018 - 11:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŠrámováLucie Šrámová 02 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 13.70
2 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 13.72
3 105 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 14.14
4 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 14.19
5 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 1 14.36
6 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 14.74
Poznámky:
Běh bez nároku na postup do finále
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 15:30) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 21.73 11.00
2 46 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 22.21 9.00
3 83 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.91 8.00
4 98 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 23.72 1.00
92 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 15:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 239 Sebastian MertaSebastian Merta 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 23.17 7.00
2 706 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 23.18 6.00
3 123 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 23.57 4.00
4 249 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 23.70 2.00
5 169 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 24.38
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 15:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 23.19 5.00
2 66 Robert HlaváčekRobert Hlaváček 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 23.67 3.00
3 230 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 24.36
4 64 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 24.52
93 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 DNS
708 Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 15:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Jiří ŠípekJiří Šípek 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 24.41
2 707 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 24.63
3 236 Dominik PodlenaDominik Podlena 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 24.69
4 82 Michal UhlířMichal Uhlíř 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 25.20
233 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 15:15) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 25.61 11.00
2 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 25.73 9.00
3 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 26.21 7.00
4 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 26.68 5.00
5 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 27.40
Daniela VolnáDaniela Volná 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 15:15) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 25.92 8.00
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 26.56 6.00
3 108 Andrea PondělíčkováAndrea Pondělíčková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 26.73 4.00
4 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 26.82 3.00
5 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 26.84 2.00
Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 15:15) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KozlováLucie Kozlová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 27.08 1.00
2 107 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 27.44
3 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 27.74
4 Barbora SofínováBarbora Sofínová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 27.80
106 Karolína KondrátováKarolína Kondrátová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DNS
Hana HyklováHana Hyklová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 15:15) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 27.73
2 104 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 28.55
3 Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 28.79
4 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 29.24
5 105 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 29.38
6 Aneta KočováAneta Kočová 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 29.98
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Ladislav TöpferLadislav Töpfer 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 48.19 11.00
2 98 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 49.96 9.00
3 123 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 51.04 8.00
4 717 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 51.21 6.00
5 169 Kryštof VoleskýKryštof Voleský 95 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 52.29 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 51.13 7.00
2 13 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 51.59 5.00
3 68 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 52.43 2.00
4 92 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 52.56 1.00
5 237 František HorkýFrantišek Horký 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 53.22
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 51.94 4.00
2 93 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 53.19
3 250 Jiří LoufekJiří Loufek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 53.38
4 10 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 54.10
5 175 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 54.95
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 249 Štěpán Kř힊těpán Kříž 91 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 52.93
2 105 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 53.41
3 85 Petr VíchPetr Vích 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 54.37
4 František KraklFrantišek Krakl 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 54.95
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 58.82 11.00
2 Nikola BisováNikola Bisová 02 AK BílinaAK Bílina 5 60.14 9.00
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 60.68 6.00
4 117 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 61.76 4.00
5 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 63.08 2.00
MS Michaela BurdaMichaela Burda 94 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 58.46
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alžběta ŠpádováAlžběta Špádová 99 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 60.33 8.00
2 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 60.36 7.00
3 Kateřina KrouskáKateřina Krouská 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 60.73 5.00
4 121 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 61.82 3.00
5 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 63.32 1.00
6 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 63.33
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 63.58
2 Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 64.20
3 Natálie ZdražilováNatálie Zdražilová 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 64.90
4 Hana HyklováHana Hyklová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 67.23
5 Tereza StoklasováTereza Stoklasová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 69.63
Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 717 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 1:57.06 11.00
2 68 Jakub KolínJakub Kolín 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 1:58.23 9.00
3 39 Michal HanykMichal Hanyk 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 1:59.73 8.00
4 214 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:01.38 7.00
5 10 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 2:02.10 5.00
6 131 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 2:04.02 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 77 Bedřich MlčochBedřich Mlčoch 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:01.94 6.00
2 168 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 2:02.52 4.00
3 105 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 2:02.75 3.00
4 175 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 2:02.80 2.00
5 8 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 2:05.48
6 170 Jonáš VávraJonáš Vávra 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 2:14.55
254 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 2:17.76 11.00
2 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 2:19.34 9.00
3 Veronika TvrzováVeronika Tvrzová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 2:21.93 8.00
4 117 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 2:24.51 7.00
5 Adéla ČadováAdéla Čadová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 2:25.11 5.00
6 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 2:25.97 4.00
7 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:26.89 2.00
122 Anna ŠvecováAnna Švecová 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 5 2:24.75 6.00
2 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 2:26.12 3.00
3 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:27.12 1.00
4 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 2:28.85
5 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 2:29.42
6 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:29.97
7 Kristina MotejlováKristina Motejlová 04 AK BílinaAK Bílina 7 2:34.90
8 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 2:50.77
9 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 3:02.02
Celkem 9 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 232 Jan PernicaJan Pernica 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 4:10.69 11.00
2 75 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 4:13.24 9.00
3 227 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:13.88 8.00
4 168 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 4:15.13 7.00
5 38 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 4:15.64 6.00
6 255 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 4:15.78 5.00
7 96 Filip KašparFilip Kašpar 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 4:16.02 4.00
8 214 Michal ProcházkaMichal Procházka 82 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 4:25.09 2.00
9 229 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 4:25.21 1.00
10 258 Jan KotrabaJan Kotraba 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 4:26.95
11 126 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12 4:35.39
247 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 76 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 10 4:24.72 3.00
2 240 Jakub MoravecJakub Moravec 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 4:30.26
3 79 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 4:33.82
4 10 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11 4:35.51
5 256 Jiří SahajJiří Sahaj 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 9 4:37.04
6 88 Jakub SteinbergerJakub Steinberger 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 4:41.02
7 45 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 7 4:46.44
8 257 Albert SlabaAlbert Slaba 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 4:53.40
19 Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 DNS
105 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 4:58.46 11.00
2 Anita ZikmundováAnita Zikmundová 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 5:00.90 9.00
3 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 5:02.53 8.00
4 Anne BurkhardtováAnne Burkhardtová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11 5:03.12 7.00
5 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 5:03.40 6.00
6 111 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 5:04.04 5.00
7 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 5:13.70 3.00
8 Kateřina KřenkováKateřina Křenková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 10 5:14.73 2.00
9 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 9 5:21.78
Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 DNS
110 Dana PernicováDana Pernicová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anežka GutwirthováAnežka Gutwirthová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 5:07.26 4.00
2 Nikola VimmerováNikola Vimmerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 8 5:17.25 1.00
3 Zuzana PiknerováZuzana Piknerová 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 5:17.42
4 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 5:17.43
5 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 5:24.99
6 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10 5:31.97
7 Karolína ŘíhováKarolína Říhová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 5:33.81
8 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK BílinaAK Bílina 5 5:40.18
9 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 5:42.65
10 Alena BojanovskáAlena Bojanovská 75 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 5:47.28
Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 77 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 DNS
Celkem 11 závodníků

5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 75 Jiří MilerJiří Miler 75 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 15:31.31 11.00
2 227 Vladimír MarčíkVladimír Marčík 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 15:35.95 9.00
3 38 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 15:43.89 8.00
4 255 Radek SedněvRadek Sedněv 92 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 15:47.37 7.00
5 232 Jan PernicaJan Pernica 81 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 16:00.17 6.00
6 94 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 18 16:02.88 5.00
7 76 Michal SuchýMichal Suchý 94 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 16:16.36 4.00
8 96 Filip KašparFilip Kašpar 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12 16:20.10 3.00
9 79 Jan ŠvadlenkaJan Švadlenka 86 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 9 16:21.57 2.00
10 247 Jan KoutnýJan Koutný 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 16:22.22 1.00
11 172 Jan KubíčekJan Kubíček 87 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11 16:37.73
12 240 Jakub MoravecJakub Moravec 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 16:41.35
13 254 David VondrášekDavid Vondrášek 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 7 17:38.92
14 253 Daniel StrakaDaniel Straka 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 13 17:44.68
15 45 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16 17:54.01
16 718 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 17:54.98
17 163 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný 72 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 15 21:02.45
135 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 88 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 19 DNS
2 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 17 DNS
19 Martin VaněkMartin Vaněk 84 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 21 DNS
62 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 20 DNS
Celkem 21 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra ŠmákalováPetra Šmákalová 77 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11 18:30.0 11.00
2 110 Dana PernicováDana Pernicová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 18:30.7 9.00
3 Petra SklenářováPetra Sklenářová 87 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 19:16.6 8.00
4 Lenka PardamcováLenka Pardamcová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 19:22.9 7.00
5 Jana LenčováJana Lenčová 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 20:17.5 6.00
6 Tereza TrávníčkováTereza Trávníčková 93 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 12 20:35.1 5.00
7 Andrea AdamcováAndrea Adamcová 73 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 20:53.9 4.00
8 Eliška ŠtochlováEliška Štochlová 89 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 8 21:04.2 3.00
9 Alena BojanovskáAlena Bojanovská 75 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 21:06.0 2.00
10 Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 21:29.5 1.00
11 103 Amanda BaxováAmanda Baxová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 21:33.1
12 114 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10 22:07.3
Poznámky:
Měřeno ručně.
Celkem 12 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:15) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicoleta TurnerováNicoleta Turnerová 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.43 11.00
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 14.69 9.00
3 118 Linda DufkováLinda Dufková 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 15.32 8.00
4 Linda SucháLinda Suchá 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 15.43 7.00
5 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 16.08 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 15.60 6.00
2 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 16.04 5.00
3 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 16.37 3.00
4 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.88
Anna ŘezníkováAnna Řezníková 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 12:15) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 16.77 2.00
2 119 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 16.87 1.00
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 17.36
101 Barbora HložkováBarbora Hložková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 DNF
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 15.75 11.00
2 728 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 15.91 9.00
3 218 Radek HykešRadek Hykeš 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 17.33 8.00
4 219 Jiří JakoubekJiří Jakoubek 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 18.26 7.00
244 Christopher KuklaChristopher Kukla 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 DNF
155 Jan FlídrJan Flídr 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 246 Jan DeckerJan Decker 95 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 18.40 6.00
2 220 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.26 5.00
3 18 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 19.30 4.00
4 99 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 19.53 3.00
5 38 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 19.64 2.00
6 91 Jiří BurdaJiří Burda 67 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1 20.94 1.00
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Šimon DutýŠimon Dutý 01 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 57.70 11.00
2 99 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 60.04 8.00
3 136 Štěpán RillichŠtěpán Rillich 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 60.49 7.00
4 174 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 60.66 6.00
5 93 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 3 61.42 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Libor DingaLibor Dinga 84 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 59.31 9.00
2 144 Jakub FaměraJakub Faměra 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 63.26 4.00
3 220 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 65.58 3.00
4 226 Jiří PražanJiří Pražan 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 65.97 2.00
101 Zdeněk PechZdeněk Pech 66 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 DNS
18 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 63.5 11.00
2 Jitka NečáskováJitka Nečásková 00 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 65.0 9.00
3 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 5 66.1 7.00
4 121 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 67.1 6.00
5 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 68.7 5.00
6 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 69.3 4.00
Poznámky:
Časy měřeny ručně.
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1 65.26 8.00
2 Anita KelemenováAnita Kelemenová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 70.00 3.00
3 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 78.22 2.00
4 Vendula ŠírováVendula Šírová 00 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 85.23 1.00
Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2 DNF
Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 DNF
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Velíšek, Šípek, Hlaváček, Töpfer Velíšek, Šípek, Hlaváček, Töpfer AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 43.75 11.00
2 31 Bílý, Víla, Žerava, Bílek Bílý, Víla, Žerava, Bílek AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 44.98 9.00
3 727 Havel, Sekyra, Machát, Morong Havel, Sekyra, Machát, Morong TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 45.07 8.00
4 27 Hnízdil, Koška, Moucha, Kulhánek Hnízdil, Koška, Moucha, Kulhánek TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 45.13 7.00
5 174 Chadima, Baar, Jirout, Voleský Chadima, Baar, Jirout, Voleský TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 46.32 2.00
236 Podlena, Merta, Škrabák, Fiřt Podlena, Merta, Škrabák, Fiřt Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 DQ
Poznámky:
USKPR - porušení pravidla 170.7
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Carda, Dvořák, Kolář, Kováč Carda, Dvořák, Kolář, Kováč TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 45.22 6.00
2 144 Faměra, Mikula, Vobecký, Adamec Faměra, Mikula, Vobecký, Adamec TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 45.49 5.00
3 233 Bartoš, Svoboda, Krakl, Sluka Bartoš, Svoboda, Krakl, Sluka Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 45.89 4.00
4 218 Hykeš, Holoubek, Horký, Hrdý Hykeš, Holoubek, Horký, Hrdý Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 46.05 3.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Přástková, Maršálková, Sekyrová, Adlerová Přástková, Maršálková, Sekyrová, Adlerová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 49.26 11.00
2 Králová, Hlaváčková, Smítková, Doubková Králová, Hlaváčková, Smítková, Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 49.96 9.00
3 Maršálková, Nikodemová, Turnerová, Vozábalová Maršálková, Nikodemová, Turnerová, Vozábalová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 50.79 8.00
4 108 Pondělíčková, Kondrátová, Chrpová, Galertová Pondělíčková, Kondrátová, Chrpová, Galertová Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 51.56 6.00
5 Čadová, Zbíralová, Kočová, Sofínová Čadová, Zbíralová, Kočová, Sofínová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 53.01 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Půhoná, Brádlerová, Menčíková, Burkhardtová Půhoná, Brádlerová, Menčíková, Burkhardtová AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 50.86 7.00
2 Čelišová, Sobotková, Zavadilová, Šrámová Čelišová, Sobotková, Zavadilová, Šrámová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 52.11 5.00
3 Zdražilová, Střešňáková, Šírová, Brázdová Zdražilová, Střešňáková, Šírová, Brázdová TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 54.34 1.00
4 Dang, Kubíková, Motejlová, Strapková Dang, Kubíková, Motejlová, Strapková AK BílinaAK Bílina 5 55.48
5 Niedermertlová, Masaryková, Nečásková, Boukalová Niedermertlová, Masaryková, Nečásková, Boukalová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 57.38
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 104 Benová, Krejčí, Hložková, Smíšková Benová, Krejčí, Hložková, Smíšková Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 52.96 4.00
2 Jedličková, Jinderlová, Řezníková, Tvrzová Jedličková, Jinderlová, Řezníková, Tvrzová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 53.89 2.00
3 Mašková, Říhová, Dubjáková, Bartůšková Mašková, Říhová, Dubjáková, Bartůšková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 56.05
4 Olahová, Šuleková, Pešková, Nádvorníková Olahová, Šuleková, Pešková, Nádvorníková AK BílinaAK Bílina 3 58.35
Baštářová, Lokajíčková, Steinerová, Gutwirthová Baštářová, Lokajíčková, Steinerová, Gutwirthová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 6 DNF
Celkem 5 závodníků

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 64 Dutý, Kolín, Mlčoch, Töpfer Dutý, Kolín, Mlčoch, Töpfer AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 3:30.93 11.00
2 717 Janík, Havel, Sekyra, Kincl Janík, Havel, Sekyra, Kincl TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 3:32.34 9.00
3 39 Hanyk, Šafář, Bílý, Gaisl Hanyk, Šafář, Bílý, Gaisl AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 3:35.94 8.00
4 237 Horký, Merta, Podlena, Krakl Horký, Merta, Podlena, Krakl Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 3:36.47 7.00
5 250 Loufek, Vondrášek, Kotraba, Kříž Loufek, Vondrášek, Kotraba, Kříž TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 3:46.45
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Vondrů, Dvořák, Kováč, Carda Vondrů, Dvořák, Kováč, Carda TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 3:37.38 6.00
2 144 Faměra, Rillich, Neděla, Mikula Faměra, Rillich, Neděla, Mikula TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 3:38.05 5.00
3 169 Voleský, Brychta, Vávra, Nechvíl Voleský, Brychta, Vávra, Nechvíl TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 3:41.01 3.00
4 8 Woller, Novotný, Žežulka, Křenek Woller, Novotný, Žežulka, Křenek TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 3:41.87 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (ne, 16.9.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Uhlíř, Miler, Vích, Velíšek Uhlíř, Miler, Vích, Velíšek AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 3:38.22 4.00
2 232 Pernica, Marčík, Štros, Procházka Pernica, Marčík, Štros, Procházka Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 3:42.70 1.00
3 230 Svoboda, Sluka, Janoušek, Hykeš Svoboda, Sluka, Janoušek, Hykeš Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 3:43.19
Celkem 3 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 16.9.2018 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krouská, Erbertová, Špádová, Nečásková Krouská, Erbertová, Špádová, Nečásková AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 4:04.49 11.00
2 111 Kačerovská, Chrpová, Dufková, Čižinská Kačerovská, Chrpová, Dufková, Čižinská Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 4:04.97 9.00
3 Přástková, Adlerová, Sekyrová, Maršálková Přástková, Adlerová, Sekyrová, Maršálková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 4:07.93 8.00
4 Franková, Jinderlová, Nemešová, Tvrzová Franková, Jinderlová, Nemešová, Tvrzová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 4:19.63 6.00
5 Zdražilová, Drimlová, Šaclová, Brázdová Zdražilová, Drimlová, Šaclová, Brázdová TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 4:19.70 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 16.9.2018 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šilerová, Lacinová, Strapková, Bisová Šilerová, Lacinová, Strapková, Bisová AK BílinaAK Bílina 5 4:16.35 7.00
2 Bělohlavová, Mallátová, Pardamcová, Štráchalová Bělohlavová, Mallátová, Pardamcová, Štráchalová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 4:26.78 4.00
3 Zavadilová, Kelemenová, Šrámová, Křenková Zavadilová, Kelemenová, Šrámová, Křenková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 4:33.00 3.00
4 Hofmanová, Sklenářová, Štochlová, Hlaváčová Hofmanová, Sklenářová, Štochlová, Hlaváčová AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 4:50.48 2.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.581.631.681.731.781.831.861.89 Body
1 213 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 14 1.95 11.00
2 155 Jan FlídrJan Flídr
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 10 1.92 9.00
3 132 Jan JelínekJan Jelínek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
80 7 1.89 8.00
4 728 Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
96 11 1.89 7.00
5 216 Pavel HrdýPavel Hrdý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 12 1.86 6.00
6 248 Jan ČejkaJan Čejka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
90 5 1.83 5.00
7 242 David SazimaDavid Sazima
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 4 1.83 4.00
8 35 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 6 1.78 3.00
9 228 Petr SlukaPetr Sluka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 8 1.78 2.00
10 225 Jan PatkaJan Patka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 13 1.78 1.00
11 710 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 3 1.73
12 730 Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 1 1.73
13 129 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 2 1.68
244 Christopher KuklaChristopher Kukla
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
96 9 NM
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.401.451.501.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.972.002.03 Body
1 120 Nela SeverováNela Severová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 14 1.67 11.00
2 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 15 1.64 9.00
3 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 13 1.58 8.00
4 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 9 1.58 7.00
5 101 Barbora HložkováBarbora Hložková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 12 1.55 6.00
6 Ester GutwirthováEster Gutwirthová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 11 1.55 5.00
7 Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ JičínAC TJ Jičín
79 3 1.50 4.00
8 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 7 1.50 3.00
9 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 10 1.50 2.00
10= Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 6 1.50 0.50
10= Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 8 1.50 0.50
12 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK BílinaAK Bílina
04 5 1.45
13 Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4 1.40
Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 2 NM
Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 1 NM
Celkem 15 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.203.403.603.803.904.004.10 Body
1 241 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 10 4.30 11.00
2 228 Petr SlukaPetr Sluka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 9 4.10 9.00
3 212 Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 8 3.90 8.00
4 211 Marek PěknýMarek Pěkný
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 7 3.90 7.00
5 43 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 4 3.80 6.00
6 91 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 3 3.60 5.00
7 148 Hwan Seung HanHwan Seung Han
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 5 3.60 4.00
8 74 Jiří SlavíkJiří Slavík
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
76 1 3.20 3.00
9 49 Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 3.20 2.00
244 Christopher KuklaChristopher Kukla
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
96 2 NM
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.102.302.502.602.702.802.903.003.10 Body
1 Tereza MasarykováTereza Masaryková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 8 3.22 11.00
2 Vendula ŠírováVendula Šírová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 10 3.00 9.00
MS Rafaela BurdaRafaela Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 9 2.80
4 109 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 7 2.80 8.00
5 115 Natálie JakabováNatálie Jakabová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 3 2.60 7.00
6 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 6 2.60 6.00
7 Anna BoukalováAnna Boukalová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 4 2.30 5.00
8 Hana VodičkováHana Vodičková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
67 1 2.30 4.00
9 Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 2 2.10 3.00
Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 5 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 44 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 18 6.71 +0.0 m/s 6.71  +0.00.00.06.710.00.00.0 11.00
2 706 Tobiáš DvorskýTobiáš Dvorský
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 21 6.67 +1.6 m/s 6.67  +1.60.00.06.670.00.00.0 9.00
3 71 Patrik MedáčekPatrik Medáček
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 17 6.64 +2.5 m/s 6.58 +1.0 m/s 6.64  +2.56.58  +1.00.06.640.00.00.0 8.00
4 727 David HavelDavid Havel
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 20 6.60 +0.5 m/s 6.60  +0.50.00.06.600.00.00.0 7.00
5 24 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 16 6.59 +0.2 m/s 6.59  +0.20.00.06.590.00.00.0 6.00
6 248 Jan ČejkaJan Čejka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
90 7 6.48 +1.5 m/s 6.48  +1.50.00.06.480.00.00.0 5.00
7 216 Pavel HrdýPavel Hrdý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 19 6.43 +0.2 m/s 6.43  +0.20.00.06.430.00.00.0 4.00
8 228 Petr SlukaPetr Sluka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 15 6.30 +1.9 m/s 6.30  +1.90.00.06.300.00.00.0 3.00
9 715 Petr DaněčekPetr Daněček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
85 1 6.28 +2.0 m/s 6.28  +2.06.12  +1.20.06.280.00.00.0 2.00
10 98 Dan KováčDan Kováč
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
99 22 6.27 +1.3 m/s 6.27  +1.30.00.06.270.00.00.0 1.00
11 87 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 14 6.10 +1.7 m/s 6.10  +1.70.00.06.100.00.00.0
12 4 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
81 12 6.09 +1.6 m/s 6.09  +1.66.07  +1.30.06.090.00.00.0
13 218 Radek HykešRadek Hykeš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 11 6.09 +1.7 m/s 6.09  +1.75.98  +1.20.06.090.00.00.0
14 151 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 23 6.08 +1.6 m/s 6.08  +1.60.00.06.080.00.00.0
15 225 Jan PatkaJan Patka
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 4 6.00 +1.0 m/s 6.00  +1.00.00.06.000.00.00.0
16 3 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 13 5.96 +1.2 m/s 5.96  +1.20.00.05.960.00.00.0
17 5 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 10 5.87 +1.1 m/s 5.87  +1.10.00.05.870.00.00.0
18 713 Vojtěch VorlíčekVojtěch Vorlíček
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
95 3 5.75 +1.4 m/s 5.75  +1.40.00.05.750.00.00.0
19 720 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 2 5.72 +1.6 m/s 5.72  +1.60.00.05.720.00.00.0
20 142 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 8 5.63 +1.1 m/s 5.63  +1.10.00.05.630.00.00.0
21 729 Ondřej MachátOndřej Machát
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 5 5.38 +2.1 m/s 5.19 +1.5 m/s 5.38  +2.15.19  +1.50.05.380.00.00.0
22 97 Vojtěch KolářVojtěch Kolář
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
02 6 4.91 +2.7 m/s 4.91  +2.70.00.04.910.00.00.0
215 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 9 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Linda SucháLinda Suchá
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 19 5.94 +1.2 m/s 5.94  +1.20.00.05.940.00.00.0 11.00
2 Daniela VolnáDaniela Volná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 18 5.64 +2.0 m/s 5.64  +2.00.00.05.640.00.00.0 9.00
3 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 14 5.62 +1.9 m/s 5.62  +1.90.00.05.620.00.00.0 8.00
4 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 16 5.53 -0.5 m/s 5.53  -0.50.00.05.530.00.00.0 7.00
5 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 13 5.36 +1.5 m/s 5.36  +1.50.00.05.360.00.00.0 6.00
6 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 15 5.22 +2.7 m/s 5.21 -0.8 m/s 5.22  +2.75.21  -0.80.05.220.00.00.0 5.00
7 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 10 5.10 +1.8 m/s 5.10  +1.80.00.05.100.00.00.0 4.00
8 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 7 5.05 +2.3 m/s 5.02 +0.5 m/s 5.05  +2.35.02  +0.50.05.050.00.00.0 3.00
9 Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 9 5.00 +1.7 m/s 5.00  +1.70.00.05.000.00.00.0 2.00
10 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová
AK BílinaAK Bílina
02 5 4.97 +0.6 m/s 4.97  +0.60.00.04.970.00.00.0 1.00
11 Karolína ZbíralováKarolína Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
04 6 4.73 +0.4 m/s 4.73  +0.40.00.04.730.00.00.0
12 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 11 4.72 +0.9 m/s 4.72  +0.90.00.04.720.00.00.0
13 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 3 4.62 +1.5 m/s 4.62  +1.50.00.04.620.00.00.0
14 Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 4.47 +2.7 m/s 4.38 +0.1 m/s 4.47  +2.74.38  +0.10.04.470.00.00.0
15 Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4 4.27 +3.6 m/s 4.27  +3.60.00.04.270.00.00.0
16 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 2 4.26 +1.3 m/s 4.26  +1.30.00.04.260.00.00.0
Pavlína VostatkováPavlína Vostatková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
74 12 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Aneta BaštářováAneta Baštářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 8 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 27 Petr HnízdilPetr Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
81 18 14.16 -0.7 m/s 14.16  -0.70.00.014.160.00.00.0 11.00
2 4 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
81 12 14.11 +1.5 m/s 14.11  +1.50.00.014.110.00.00.0 9.00
3 248 Jan ČejkaJan Čejka
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
90 20 14.10 +0.0 m/s 14.10  +0.00.00.014.100.00.00.0 8.00
4 5 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 17 13.93 +2.3 m/s 13.78 +2.0 m/s 13.93  +2.313.78  +2.00.013.930.00.00.0 7.00
5 727 David HavelDavid Havel
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 21 13.45 +0.8 m/s 13.45  +0.813.420.013.450.00.00.0 6.00
6 80 Michal TöpferMichal Töpfer
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
97 16 13.45 +0.5 m/s 13.45  +0.513.340.013.450.00.00.0 5.00
7 142 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 15 13.10 +2.8 m/s 12.43 -1.0 m/s 13.10  +2.812.43  -1.00.013.100.00.00.0 4.00
8 728 Daniel SekyraDaniel Sekyra
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
96 13 12.99 +2.5 m/s 12.91 +1.9 m/s 12.99  +2.512.91  +1.90.012.990.00.00.0 3.00
9 216 Pavel HrdýPavel Hrdý
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
95 14 12.94 -0.3 m/s 12.94  -0.312.870.012.940.00.00.0 2.00
10 44 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 19 12.94 +1.8 m/s 12.94  +1.812.810.012.940.00.00.0 1.00
11 729 Ondřej MachátOndřej Machát
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 8 12.64 +2.9 m/s 12.48 +1.0 m/s 12.64  +2.912.48  +1.00.012.640.00.00.0
12 87 Jan MachačJan Machač
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 10 12.60 +0.3 m/s 12.60  +0.30.00.012.600.00.00.0
13 155 Jan FlídrJan Flídr
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 6 12.54 +1.1 m/s 12.54  +1.10.00.012.540.00.00.0
14 226 Jiří PražanJiří Pražan
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 5 12.46 +1.8 m/s 12.46  +1.80.00.012.460.00.00.0
15 3 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 11 12.28 +3.4 m/s 11.86 +1.7 m/s 12.28  +3.411.86  +1.70.012.280.00.00.0
16 213 Lukáš HoloubekLukáš Holoubek
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4 12.19 -0.2 m/s 12.19  -0.20.00.012.190.00.00.0
17 24 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 9 12.13 +2.0 m/s 12.13  +2.00.00.012.130.00.00.0
18 212 Jakub FiřtJakub Fiřt
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 7 12.10 +0.7 m/s 12.10  +0.70.00.012.100.00.00.0
19 730 Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 1 12.08 +0.3 m/s 12.08  +0.30.00.012.080.00.00.0
20 35 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 3 11.46 +2.1 m/s 11.46  +2.10.00.011.460.00.00.0
720 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 2 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta BaštářováAneta Baštářová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
98 7 11.12 +2.6 m/s 10.89 +1.1 m/s 11.12  +2.610.89  +1.10.011.120.00.00.0 11.00
2 Nikola SteinerováNikola Steinerová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
02 5 10.91 +2.8 m/s 10.62 +1.8 m/s 10.91  +2.810.62  +1.80.010.910.00.00.0 9.00
3 116 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 8 10.78 +1.2 m/s 10.78  +1.20.00.010.780.00.00.0 8.00
4 119 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 1 10.67 +4.7 m/s 10.65 +1.1 m/s 10.67  +4.710.65  +1.10.010.670.00.00.0 7.00
5 Terezie KopeckáTerezie Kopecká
AC TJ JičínAC TJ Jičín
79 2 10.28 +1.8 m/s 10.28  +1.80.00.010.280.00.00.0 6.00
6 109 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 3 10.13 +1.2 m/s 10.13  +1.20.00.010.130.00.00.0 5.00
7 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 4 10.00 +0.8 m/s 10.00  +0.80.00.010.000.00.00.0 4.00
8 118 Linda DufkováLinda Dufková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 6 09.94 +0.9 m/s 09.94  +0.90.00.009.940.00.00.0 3.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marta Zachařová - ValtováMarta Zachařová - Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 15 12.86 0.0 11.00
2 Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 13 11.59 0.0 9.00
3 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 14 11.31 0.0 8.00
4 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 10 11.31 0.0 7.00
5 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 9 11.00 0.0 6.00
6 120 Nela SeverováNela Severová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
87 12 10.84 0.0 5.00
7 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 11 10.37 0.0 4.00
8 112 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 7 10.19 0.0 3.00
9 116 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 8 09.93 0.0 2.00
10 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 1 09.76 0.0 1.00
11 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 5 09.38 0.0
12 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 4 09.20 0.0
13 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 3 08.39 0.0
14 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 2 08.02 0.0
Pavlína VostatkováPavlína Vostatková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
74 6 DNS 0.0
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 705 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 15 15.67 0.0 11.00
2 714 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
84 11 13.97 0.0 9.00
3 47 Petr StehlíkPetr Stehlík
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
77 14 13.74 0.0 8.00
4 36 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 13 13.58 0.0 7.00
5 125 Jan BukáčekJan Bukáček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
84 10 13.02 0.0 6.00
6 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 8 12.51 0.0 5.00
7 241 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 12 12.49 0.0 4.00
8 251 Lukáš ZichLukáš Zich
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
92 7 11.71 0.0 3.00
9 104 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 9 11.08 0.0 2.00
10 179 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 4 10.85 0.0 1.00
11 63 Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
92 3 10.81 0.0
12 42 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 6 10.70 0.0
13 719 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 2 10.66 0.0
14 6 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 5 10.16 0.0
15 725 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
96 1 10.14 0.0
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 16 40.09 0.0 11.00
2 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 15 39.88 0.0 9.00
3 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 14 34.68 0.0 8.00
4 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 10 34.00 0.0 7.00
5 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 13 31.59 0.0 6.00
6 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 1 31.16 0.0 5.00
7 Marta Zachařová - ValtováMarta Zachařová - Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 11 28.74 0.0 4.00
8 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 9 28.39 0.0 3.00
9 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 12 25.06 0.0 2.00
10 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 8 23.44 0.0 1.00
11 102 Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 5 23.20 0.0
12 112 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 7 22.57 0.0
13 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 2 22.03 0.0
MS Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 4 21.51 0.0
15 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 6 20.20 0.0
16 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK BílinaAK Bílina
03 3 17.68 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 705 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 17 42.71 0.0 11.00
2 151 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 11 40.62 0.0 9.00
3 714 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
84 15 40.39 0.0 8.00
4 36 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 14 39.51 0.0 7.00
5 125 Jan BukáčekJan Bukáček
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
84 12 38.64 0.0 6.00
6 47 Petr StehlíkPetr Stehlík
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
77 16 38.25 0.0 5.00
7 104 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 10 37.05 0.0 4.00
8 133 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 6 36.99 0.0 3.00
9 242 David SazimaDavid Sazima
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 13 34.63 0.0 2.00
10 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 9 34.45 0.0 1.00
11 719 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 2 33.64 0.0
12 103 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 7 33.38 0.0
13 42 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 8 32.42 0.0
14 91 Jiří BurdaJiří Burda
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
67 1 30.22 0.0
15 179 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 5 29.63 0.0
6 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 3 DNS 0.0
67 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 4 DNS 0.0
Celkem 17 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 13 47.70 0.0 11.00
2 Aneta SlavíkováAneta Slavíková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
98 12 39.51 0.0 9.00
3 Linda ČechováLinda Čechová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
01 10 36.87 0.0 8.00
4 116 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
01 7 35.66 0.0 7.00
5 Kateřina ŠindelářováKateřina Šindelářová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
84 8 35.48 0.0 6.00
MS Kateřina MaršálkováKateřina Maršálková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 11 33.77 0.0
7 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 9 33.28 0.0 5.00
8 Eva NiedermertlováEva Niedermertlová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 1 31.92 0.0 4.00
9 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 6 30.65 0.0 3.00
10 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 5 24.69 0.0 2.00
11 Anna NečáskováAnna Nečásková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 4 24.37 0.0 1.00
12 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 3 23.54 0.0
13 102 Lucie SmíškováLucie Smíšková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 2 22.57 0.0
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 36 Josef EgrtJosef Egrt
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
97 11 55.20 0.0 11.00
2 179 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 9 44.52 0.0 9.00
3 719 Ondřej TomekOndřej Tomek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 8 44.32 0.0 8.00
4 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 10 40.26 0.0 7.00
5 725 Michal NejedlýMichal Nejedlý
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
96 7 39.89 0.0 6.00
6 107 Lubomír ZaňákLubomír Zaňák
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
93 1 37.89 0.0 5.00
7 103 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 5 35.93 0.0 4.00
8 42 Milan HošekMilan Hošek
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
98 6 34.95 0.0 3.00
9 708 Daniel KinclDaniel Kincl
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 3 31.87 0.0 2.00
10 106 Pavel ZajícPavel Zajíc
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
53 4 21.26 0.0 1.00
252 Luboš SochůrekLuboš Sochůrek
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
70 2 NM 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 19 44.01 0.0 11.00
2 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 20 42.80 0.0 9.00
3 Ivana KoktaváIvana Koktavá
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 21 42.42 0.0 8.00
4 Barbora VernerováBarbora Vernerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
97 16 38.39 0.0 7.00
5 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
93 18 38.34 0.0 6.00
6 Alena GalertováAlena Galertová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 12 37.13 0.0 5.00
7 Marta Zachařová - ValtováMarta Zachařová - Valtová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
91 17 35.26 0.0 4.00
8 Klára LokajíčkováKlára Lokajíčková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 15 35.21 0.0 3.00
9 Klára BártováKlára Bártová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 14 34.45 0.0 2.00
10 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 11 33.47 0.0 1.00
11 Eliška ForchtsamováEliška Forchtsamová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 13 32.82 0.0
12 Kateřina JínováKateřina Jínová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
85 10 31.72 0.0
13 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 9 30.76 0.0
14 Aneta FrankováAneta Franková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
96 8 30.09 0.0
15 Lucie DedkováLucie Dedková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
01 5 29.94 0.0
16 119 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 6 28.88 0.0
17 Amálie DrimlováAmálie Drimlová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
96 4 28.52 0.0
18 Eliška SýkorováEliška Sýkorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 3 28.16 0.0
19 Emma OlahováEmma Olahová
AK BílinaAK Bílina
04 2 27.75 0.0
20 Michaela HofmanováMichaela Hofmanová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
02 1 26.46 0.0
21 112 Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 7 24.97 0.0
Celkem 21 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 241 František StaněkFrantišek Staněk
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 19 58.86 0.0 11.00
2 35 Jiří DvořákJiří Dvořák
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
89 18 58.35 0.0 9.00
3 242 David SazimaDavid Sazima
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
87 17 56.81 0.0 8.00
4 730 Martin BartošMartin Bartoš
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 16 52.72 0.0 7.00
5 63 Jiří DivišJiří Diviš
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
92 15 52.67 0.0 6.00
6 251 Lukáš ZichLukáš Zich
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
92 14 49.68 0.0 5.00
7 6 Radek MouchaRadek Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
98 13 49.07 0.0 4.00
8 104 Radek VitovskýRadek Vitovský
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
81 12 47.51 0.0 3.00
9 720 Ondřej DolákOndřej Dolák
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
97 10 47.13 0.0 2.00
10 705 Tomáš VilímekTomáš Vilímek
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
98 11 44.25 0.0 1.00
11 714 Jiří KlinerJiří Kliner
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
84 1 43.40 0.0
12 67 Václav HojkaVáclav Hojka
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 7 42.98 0.0
13 85 Petr VíchPetr Vích
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
01 2 41.82 0.0
14 211 Marek PěknýMarek Pěkný
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
93 3 40.08 0.0
15 246 Jan DeckerJan Decker
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
95 5 39.97 0.0
16 103 Pavel VaněkPavel Vaněk
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
73 6 39.37 0.0
17 218 Radek HykešRadek Hykeš
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
90 4 39.06 0.0
18 3 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 9 38.98 0.0
19 73 Matěj MísařMatěj Mísař
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
99 8 38.32 0.0
Celkem 19 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 217 Martin TipkaMartin Tipka 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13 26:00.24 11.00
2 62 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 26:16.58 9.00
3 61 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 27:23.31 8.00
4 2 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 28:58.68 7.00
5 219 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11 29:24.87 6.00
6 18 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 30:45.92 5.00
7 716 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 14 31:36.55 4.00
8 259 Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 32:37.45 3.00
9 260 Petr MarkusekPetr Markusek 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 8 33:36.90 2.00
10 163 Zdeněk NovotnýZdeněk Novotný 72 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 9 34:00.13 1.00
11 102 Jakub StejskalJakub Stejskal 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12 34:49.75
256 Jiří SahajJiří Sahaj 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 DNF
Celkem 12 závodníků