výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku

Hranice (29. 9. 2018)

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 29.9.2018 - 13:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 21 14.03 12.0213.07x13.0712.2712.1014.03 11.00
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
01 22 13.60 x13.60x13.60xxx 9.00
3 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 19 13.43 12.5712.11x12.5712.5213.4312.93 8.00
4 Jan UhrinJan Uhrin
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 20 13.42 13.1712.6413.0013.1712.8013.3813.42 7.00
5 304 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 15 12.75 12.6012.64x12.64xx12.75 6.00
6 315 Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 16 12.50 11.8712.1111.8212.1112.50x11.15 5.00
7 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 13 12.27 11.5512.2711.7812.27xx11.25 4.00
8 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 14 11.93 11.6611.93x11.93x11.75x 3.00
9 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 17 11.79 11.79x11.5711.790.00.00.0 2.00
10 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
73 18 11.59 11.4710.9211.5911.590.00.00.0 1.00
11 Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
71 11 11.53 11.53xx11.530.00.00.0
12 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 9 11.19 11.1911.1010.8311.190.00.00.0
13 Lukáš StřeleckýLukáš Střelecký
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 12 11.11 11.11xx11.110.00.00.0
14 Jakub ZelinkaJakub Zelinka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 6 10.66 10.0910.6610.1110.660.00.00.0
15 Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 10 10.53 10.52x10.5310.530.00.00.0
16 Daniel ŠírDaniel Šír
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 5 10.34 09.6810.34x10.340.00.00.0
17 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
98 7 09.74 09.5109.74x09.740.00.00.0
18 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
02 4 09.31 x09.3109.2609.310.00.00.0
19 Filip ChodilFilip Chodil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
01 8 09.21 08.67x09.2109.210.00.00.0
20 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 3 08.48 x08.48x08.480.00.00.0
Patrik PernicaPatrik Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
98 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 22 závodníků