výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku

Hranice (29. 9. 2018)

Skok vysoký - Muži

(so, 29.9.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.641.691.741.791.831.871.901.931.962.002.022.042.062.082.10 Body
1 312 Tomáš ZemanTomáš Zeman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
96 15 2.00 --o--ooo-xxo--xxx 11.00
2 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 13 1.90 --o-xoxooxxx 9.00
3 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 14 1.87 --oo-xoxxx 8.00
4 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 9 1.83 -xoxooxxo-xxx 7.00
5 Filip SloukaFilip Slouka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 12 1.79 --oxoxxx 6.00
6 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 7 1.74 -ooxxx 5.00
7 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 6 1.69 ooxxx 4.00
8 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 10 1.69 oxoxxx 3.00
9 Mike Aminu AbuMike Aminu Abu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 11 1.69 xoxxoxx 2.00
10 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 8 1.69 xxoxxoxxx 1.00
11= Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 4 1.64 xoxxx
11= František MužnýFrantišek Mužný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 5 1.64 xoxxx
Alois ZapalaAlois Zapala
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
66 1 DNS
Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 2 NM xxx
Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 3 NM xxx
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 29.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.411.451.491.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.82 Body
1 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 10 1.64 ----ooxooo-xxx 11.00
2 Lucie KrtičkováLucie Krtičková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 9 1.61 ----o-ooxxx 9.00
3 Veronika VallováVeronika Vallová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 8 1.61 ---xoxoxxoooxxx 8.00
4 Nikol JankuNikol Janku
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
00 11 1.61 ----oxoxxoxoxxx 7.00
5 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 7 1.58 --o-oxooxxx 6.00
6 Dominika BochníčkováDominika Bochníčková
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
99 1 1.55 --oooxxoxxx 5.00
7 Klára DobešováKlára Dobešová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 3 1.52 oooxxooxxx 4.00
8 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 1.49 ooooxxx 3.00
9 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 6 1.49 ooxxooxxx 2.00
10 Lenka BurianováLenka Burianová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
00 5 1.45 oooxxx 1.00
11 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 2 1.41 oxxoxxx
Celkem 11 závodníků