výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku

Hranice (29. 9. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.9.2018 - 11:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.27
2 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 11.34
3 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.80
4 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 11.98
5 Radek PolášekRadek Polášek 93 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 12.28
324 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 81 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.9.2018 - 11:00) official Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.18
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.24
3 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.49
4 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.87
5 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 12.26
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 29.9.2018 - 11:00) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.60
2 303 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.68
3 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.96
4 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.53
Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 29.9.2018 - 11:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 306 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.20
2 313 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.33
3 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.60
4 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.84
5 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 12.50
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 29.9.2018 - 11:00) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 11.39
2 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.51
3 81 Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 12.84
Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Martin VeselýMartin Veselý 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.18
2 306 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.20
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.24
4 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.27
5 313 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.33
6 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 11.34
7 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 11.39
8 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.49
9 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.51
10 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.60
10 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.60
12 303 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.68
13 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 11.80
14 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.84
15 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.87
16 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.96
17 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 11.98
18 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 12.26
19 Radek PolášekRadek Polášek 93 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 1 12.28
20 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 12.50
21 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 12.53
22 81 Lukáš SojákLukáš Soják 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 12.84
324 Štěpán WagnerŠtěpán Wagner 81 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 DNS
Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 DNS
Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Martin VeselýMartin Veselý 95 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 29.9.2018 - 12:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 301 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 11.06 11.00
2 306 David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 11.19 9.00
3 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 11.28 8.00
4 313 Jakub OndriskaJakub Ondriska 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 11.44 7.00
5 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 11.52 6.00
6 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 11.59 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.9.2018 - 12:30) official Vítr: +3.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 11.17 4.00
2 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 11.40 3.00
3 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.46 2.00
4 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.51 1.00
5 303 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 11.57
6 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.67
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 29.9.2018 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 12.52
2 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13.21
3 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 13.54
4 Julie PekařováJulie Pekařová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 13.92
5 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 14.12
6 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 15.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 29.9.2018 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 12.99
2 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 13.33
3 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.55
4 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.92
Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 29.9.2018 - 10:45) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 13.07
2 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 13.24
3 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.25
4 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.62
5 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 14.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 12.52
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 12.99
3 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 13.07
4 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13.21
5 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 13.24
6 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 13.25
7 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 13.33
8 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 13.54
9 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.55
10 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.62
11 Julie PekařováJulie Pekařová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 13.92
11 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.92
13 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 14.12
14 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 14.42
15 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 15.32
Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 29.9.2018 - 12:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 3 12.58 11.00
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 12.75 9.00
3 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 13.18 8.00
4 Anna FreibergerováAnna Freibergerová 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 13.21 7.00
5 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 1 13.27 6.00
6 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 13.52 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 29.9.2018 - 12:15) official Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana LánskáJana Lánská 91 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 13.22 4.00
2 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.25 3.00
3 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.64 2.00
4 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 13.70 1.00
5 Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 13.92
6 Julie PekařováJulie Pekařová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 13.96
Celkem 6 závodníků