výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku

Hranice (29. 9. 2018)

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 29.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 25 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 21 41.82 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 19 36.81 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Eliška ZahradníčkováEliška Zahradníčková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
01 17 35.28 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
97 20 35.01 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 18 34.88 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 14 27.45 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Stanislava BubíkováStanislava Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
71 16 26.44 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 13 25.90 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Natália VálekováNatália Váleková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 15 25.48 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Vendula DivišováVendula Divišová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 9 25.25 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 12 24.93 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Klára NavarováKlára Navarová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 4 24.46 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Tereza StaňkováTereza Staňková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 6 24.42 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 11 24.16 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Štěpánka OšmerováŠtěpánka Ošmerová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 10 23.96 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Martina BjalkováMartina Bjalková
AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B
02 7 22.36 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 5 21.58 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 8 19.61 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 2 17.37 0.00.00.00.00.00.00.0
Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků