výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku

Hranice (29. 9. 2018)

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 29.9.2018 - 14:30) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 304 Jiří DohnalJiří Dohnal
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
88 27 37.87 0.0 11.00
2 323 Adam HorákAdam Horák
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 25 37.50 0.0 9.00
3 Filip ChodilFilip Chodil
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
01 13 36.48 0.0 8.00
4 Tomáš GrulichTomáš Grulich
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
01 16 36.22 0.0 7.00
5 316 Adam HromčíkAdam Hromčík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
89 24 35.38 0.0 6.00
6 Pavel KuklaPavel Kukla
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
71 21 35.06 0.0 5.00
7 Jan UhrinJan Uhrin
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 22 34.73 0.0 4.00
8 Branislav PuvákBranislav Puvák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
78 20 34.60 0.0 3.00
9 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 23 34.16 0.0 2.00
10 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 18 33.66 0.0 1.00
11 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 19 31.74 0.0
12 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
73 17 31.03 0.0
13 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 11 30.29 0.0
14 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 12 30.15 0.0
15 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
02 8 28.76 0.0
16 Kamil BěhounekKamil Běhounek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
91 9 27.70 0.0
17 318 Jan PospíšilJan Pospíšil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
01 15 27.39 0.0
18 Daniel ŠírDaniel Šír
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 10 25.54 0.0
19 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 2 25.52 0.0
20 Adam BubíkAdam Bubík
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 4 20.77 0.0
Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 14 DNS 0.0
Tomáš SchlegelTomáš Schlegel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 26 DNS 0.0
315 Tomáš HelánTomáš Helán
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
91 6 DNS 0.0
Jakub ZelinkaJakub Zelinka
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
00 3 DNS 0.0
Lukáš LesákLukáš Lesák
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 7 DNS 0.0
Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 5 DNS 0.0
Patrik PernicaPatrik Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
98 1 DNS 0.0
Celkem 27 závodníků