Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD LKAS mladšího žactva skupina A

Liberec (19. 9. 2018)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub DusilJakub Dusil 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 2:29.27 50.00
2 Jan VodičkaJan Vodička 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 2:30.19 49.00
3 Petr MalýPetr Malý 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 2:33.81 48.00
4 Sebastian BohunSebastian Bohun 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 2:33.85 47.00
5 Vilém SvrčekVilém Svrček 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:39.04 46.00
6 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 16 2:39.11 45.00
7 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 2:41.31 44.00
8 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 9 2:42.20 43.00
9 Jonáš TurekJonáš Turek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 8 2:45.34 42.00
10 Jakub NezbedaJakub Nezbeda 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 17 2:48.76 41.00
11 David NovákDavid Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 2:48.89 40.00
12 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 11 2:49.23 39.00
13 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 14 2:49.90 38.00
14 Michal GschwentnerMichal Gschwentner 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 13 2:53.52 37.00
15 Dominik RozkovecDominik Rozkovec 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 19 2:56.97 36.00
16 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 18 2:57.84 35.00
17 Tibor SedlákTibor Sedlák 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15 3:02.50 34.00
David KucDavid Kuc 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10 DNS
Ondřej ŠenkOndřej Šenk 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 DNS
Celkem 19 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 19.9.2018 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 2:32.67 50.00
2 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 2:35.07 49.00
3 Ema LandováEma Landová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 2:43.28 48.00
4 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 8 2:48.55 47.00
5 Leona KoškováLeona Košková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 2:48.99 46.00
6 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 2:49.95 45.00
7 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 2:55.32 44.00
8 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 7 2:59.27 43.00
9 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 11 3:10.24 42.00
10 Veronika BeránkováVeronika Beránková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 10 3:13.87 41.00
11 Anna ŠmídováAnna Šmídová 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 9 3:16.78 40.00
12 Ema LangrováEma Langrová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 12 3:22.29 39.00
13 Natali PsotiakováNatali Psotiaková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 13 3:30.33 38.00
Celkem 13 závodníků