Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva skupina B

Varnsdorf (19. 9. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Černínová, Anna 06 AC Česká Lípa 100,00
2 Vorlíček, Jakub 05 AC Rumburk, z.s. 100,00
3 Lorenzová, Amálie 06 AC Česká Lípa 99,00
4 Novák, Vojtěch 07 AC Česká Lípa 99,00
5 Pícha, Štěpán 05 AC Česká Lípa 99,00
6 Lálišová, Natálie 05 AC Rumburk, z.s. 99,00
7 Janda, Matěj 06 AC Rumburk, z.s. 99,00
8 Šulcová, Marie 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 98,00
9 Tomašov, Josef 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 97,00
10 Fišer, Šimon 05 AC Rumburk, z.s. 97,00
11 Müller, Tadeáš 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 96,00
12 Petrásková, Markéta 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 95,00
13 Samek, Jonáš 07 AC Česká Lípa 95,00
14 Srncová, Nikola 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 94,00
15 Hadravová, Kateřina 05 AC Česká Lípa 94,00
16 Borecký, Radek 05 AC Rumburk, z.s. 94,00
17 Slavík, Jakub 06 AC Rumburk, z.s. 94,00
18 Menšíková, Blažena 05 AC Česká Lípa 94,00
19 Hanzalíková, Aneta 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 93,00
20 Šlengrová, Kateřina 05 AC Rumburk, z.s. 93,00
21 Pohludková, Barbora 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 93,00
22 Košín, Marek 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 93,00
23 Korb, Matyáš 06 AC Rumburk, z.s. 92,00
24 Šibravová, Anita 05 AC Česká Lípa 92,00
25 Vápeníková, Laura 05 AC Rumburk, z.s. 92,00
26 Boczan, Ondřej 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 91,00
27 Mlčochová, Anika Michelle 05 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 91,00
28 Klaus, Martin 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 91,00
29 Ficaj, Petr 06 AC Rumburk, z.s. 91,00
30 Skřivánková, Eliška 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov 91,00
31 Moudrý, Lukáš 05 AC Rumburk, z.s. 90,00
32 Wisina, Michal 07 AC Rumburk, z.s. 90,00
33 Hamada, Jakub 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 90,00
34 Kozderková, Petra 06 AC Česká Lípa 90,00
35 Čepeláková, Michaela 06 AC Rumburk, z.s. 90,00
36 Kalivoda, Antonín 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 90,00
37 Kmoch, Mikuláš 06 AC Česká Lípa 89,00
38 Haaseová, Markéta 05 AC Rumburk, z.s. 88,00
39 Jakobi, Šárka 05 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov 88,00
40 Melicherčíková, Sára 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov 88,00
41 Bílá, Karolína 06 AC Rumburk, z.s. 88,00
42 Barcal, Matěj 07 AC Rumburk, z.s. 88,00
43 Kozler, Jan 07 AC Rumburk, z.s. 87,00
44 Svobodová, Anna 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov 86,00
45 Jakubcová, Nikol 07 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 85,00
46 Kirchnerová, Veronika 05 TJ Rumburk 85,00
47 Tlapáková, Karolína 05 AC Rumburk, z.s. 84,50
48 Janďurová, Eliška 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 84,50
49 Křenčilová, Lucie 06 AC Česká Lípa 84,00
50 Štefan, Karel Vilém 07 AC Rumburk, z.s. 84,00
51 Marčeková, Klára 05 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 84,00
52 Krobová, Tereza 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 82,00
53 Sokolová, Martina 05 AC Česká Lípa 81,00
54 Kirchnerová, Viktorie 05 TJ Rumburk 80,00
55 Horáková, Eliška 07 TJ Rumburk 80,00
56 Zemková, Tereza 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček Cvikov 78,00
57 Ryšavá, Adéla 05 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 77,00
58 Hottmarová, Amálie 05 TJ Rumburk 77,00
59 Horáková, Anna 05 AC Rumburk, z.s. 75,00
60 Okénková, Kristýna 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 73,00
61 Drábová, Beáta 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 72,00
62 Šlamborová, Lucie 07 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 70,00
63 Ledrhausová, Natálie 07 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 70,00
64 Bubílková, Natálie 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 68,00
65 Putíková, Michaela 05 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 68,00
66 Mlčochová, Jessica Sarah 07 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 66,00
67 Jančová, Lucie 05 AC Rumburk, z.s. 64,00
68 Benešová, Aneta 07 TJ Rumburk 63,00
69 Veselková, Adéla 06 AC Rumburk, z.s. 47,00