výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva skupina B

Varnsdorf (19. 9. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 19.9.2018 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 10 4.41 0.0 50.00
2 Matěj JandaMatěj Janda
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 9 4.37 0.0 49.00
3 Josef TomašovJosef Tomašov
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 11 4.14 0.0 48.00
4 Jonáš SamekJonáš Samek
AC Česká LípaAC Česká Lípa
07 8 4.11 0.0 47.00
5 Matyáš KorbMatyáš Korb
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 4 3.97 0.0 46.00
6 Ondřej BoczanOndřej Boczan
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 5 3.96 0.0 45.00
7 Petr FicajPetr Ficaj
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 6 3.69 0.0 44.00
8 Antonín KalivodaAntonín Kalivoda
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 7 3.53 0.0 43.00
9 Michal WisinaMichal Wisina
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 3 3.51 0.0 42.00
10 Jan KozlerJan Kozler
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
07 1 3.18 0.0 41.00
Adam MänzelAdam Mänzel
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 2 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 19.9.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 6 4.33 0.0 50.00
2 Marie ŠulcováMarie Šulcová
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
05 20 4.24 0.0 49.00
3 Petra KozderkováPetra Kozderková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
06 19 4.16 0.0 48.00
4 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
06 18 4.12 0.0 47.00
5 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 17 3.97 0.0 46.00
6 Karolína BíláKarolína Bílá
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 10 3.96 0.0 45.00
7 Anna SvobodováAnna Svobodová
Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč...
06 16 3.81 0.0 44.00
8 Anika Michelle MlčochováAnika Michelle Mlčochová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
05 8 3.68 0.0 43.00
9 Nikol JakubcováNikol Jakubcová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
07 2 3.56 0.0 42.00
10= Eliška JanďurováEliška Janďurová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
06 15 3.54 0.0 40.50
10= Karolína TlapákováKarolína Tlapáková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 12 3.54 0.0 40.50
12 Veronika KirchnerováVeronika Kirchnerová
TJ RumburkTJ Rumburk
05 3 3.48 0.0 39.00
13 Anna HorákováAnna Horáková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 11 3.43 0.0 38.00
14 Klára MarčekováKlára Marčeková
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
05 7 3.41 0.0 37.00
15 Beáta DrábováBeáta Drábová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
06 14 3.39 0.0 36.00
16 Viktorie KirchnerováViktorie Kirchnerová
TJ RumburkTJ Rumburk
05 4 3.25 0.0 35.00
17 Natálie BubílkováNatálie Bubílková
TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s.
06 1 3.20 0.0 34.00
18 Natálie LedrhausováNatálie Ledrhausová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
07 5 3.15 0.0 33.00
19 Kristýna OkénkováKristýna Okénková
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
06 9 2.73 0.0 32.00
Anita SemerádováAnita Semerádová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 13 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků