výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD mladšího žactva skupina B

Varnsdorf (19. 9. 2018)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 08.55 50.00
2 Michal WisinaMichal Wisina 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 09.73 48.00
3 Jan KozlerJan Kozler 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.99 46.00
Adam MänzelAdam Mänzel 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.72 49.00
2 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 09.86 47.00
3 Martin KlausMartin Klaus 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 10.03 45.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 08.55 50.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 08.72 49.00
3 Michal WisinaMichal Wisina 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 09.73 48.00
4 Petr FicajPetr Ficaj 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 09.86 47.00
5 Jan KozlerJan Kozler 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.99 46.00
6 Martin KlausMartin Klaus 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 5 10.03 45.00
Adam MänzelAdam Mänzel 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 3 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.88 50.00
2 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 08.96 49.00
3 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.02 48.00
4 Nikola SrncováNikola Srncová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 09.37 47.00
5 Petra KozderkováPetra Kozderková 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 09.67 42.00
6 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ RumburkTJ Rumburk 1 11.33 31.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.51 46.00
2 Eliška SkřivánkováEliška Skřivánková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 6 09.55 45.00
3 Eliška JanďurováEliška Janďurová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 09.57 44.00
4 Karolína BíláKarolína Bílá 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 09.59 43.00
5 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 5 09.68 41.00
6 Tereza KrobováTereza Krobová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 09.82 38.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 19.9.2018 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 09.81 39.00
2 Amálie HottmarováAmálie Hottmarová 05 TJ RumburkTJ Rumburk 5 10.05 36.00
3 Natálie BubílkováNatálie Bubílková 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 10.56 34.00
4 Lucie JančováLucie Jančová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 10.83 33.00
5 Jessica Sarah MlčochováJessica Sarah Mlčochová 07 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 10.89 32.00
Aneta AdámkováAneta Adámková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 19.9.2018 - 17:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina SokolováMartina Sokolová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.77 40.00
2 Natálie LedrhausováNatálie Ledrhausová 07 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 09.95 37.00
3 Michaela PutíkováMichaela Putíková 05 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 10.17 35.00
Anita SemerádováAnita Semerádová 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 08.88 50.00
2 Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková 05 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 4 08.96 49.00
3 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 5 09.02 48.00
4 Nikola SrncováNikola Srncová 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 09.37 47.00
5 Laura VápeníkováLaura Vápeníková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 09.51 46.00
6 Eliška SkřivánkováEliška Skřivánková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 6 09.55 45.00
7 Eliška JanďurováEliška Janďurová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 2 09.57 44.00
8 Karolína BíláKarolína Bílá 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 09.59 43.00
9 Petra KozderkováPetra Kozderková 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 6 09.67 42.00
10 Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková 06 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 5 09.68 41.00
11 Martina SokolováMartina Sokolová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 09.77 40.00
12 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 3 09.81 39.00
13 Tereza KrobováTereza Krobová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 09.82 38.00
14 Natálie LedrhausováNatálie Ledrhausová 07 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 09.95 37.00
15 Amálie HottmarováAmálie Hottmarová 05 TJ RumburkTJ Rumburk 5 10.05 36.00
16 Michaela PutíkováMichaela Putíková 05 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 3 10.17 35.00
17 Natálie BubílkováNatálie Bubílková 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 10.56 34.00
18 Lucie JančováLucie Jančová 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 10.83 33.00
19 Jessica Sarah MlčochováJessica Sarah Mlčochová 07 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 6 10.89 32.00
20 Aneta BenešováAneta Benešová 07 TJ RumburkTJ Rumburk 1 11.33 31.00
Aneta AdámkováAneta Adámková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 DNS
Anita SemerádováAnita Semerádová 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 DNS