3. kolo KPD mladšího žactva skupina B
Varnsdorf (19. 9. 2018)60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (st, 19.9.2018 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam MänzelAdam Mänzel | 06 | AC Rumburk, z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Jakub VorlíčekJakub Vorlíček | 05 | AC Rumburk, z.s. | 5 | 08.55 | 50.00 | |||||||||||||
2 | Michal WisinaMichal Wisina | 07 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 09.73 | 48.00 | |||||||||||||
3 | Jan KozlerJan Kozler | 07 | AC Rumburk, z.s. | 4 | 09.99 | 46.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | 4 | 08.72 | 49.00 | |||||||||||||
2 | Petr FicajPetr Ficaj | 06 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 09.86 | 47.00 | |||||||||||||
3 | Martin KlausMartin Klaus | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 10.03 | 45.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub VorlíčekJakub Vorlíček | 05 | AC Rumburk, z.s. | 5 | 08.55 | 50.00 | |||
2 | Vojtěch NovákVojtěch Novák | 07 | AC Česká Lípa | 4 | 08.72 | 49.00 | |||
3 | Michal WisinaMichal Wisina | 07 | AC Rumburk, z.s. | 2 | 09.73 | 48.00 | |||
4 | Petr FicajPetr Ficaj | 06 | AC Rumburk, z.s. | 3 | 09.86 | 47.00 | |||
5 | Jan KozlerJan Kozler | 07 | AC Rumburk, z.s. | 4 | 09.99 | 46.00 | |||
6 | Martin KlausMartin Klaus | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 5 | 10.03 | 45.00 | |||
Adam MänzelAdam Mänzel | 06 | AC Rumburk, z.s. | 3 | DNS |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 19.9.2018 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ČernínováAnna Černínová | 06 | AC Česká Lípa | 3 | 08.88 | 50.00 | |||||||||||||
2 | Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková | 05 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 08.96 | 49.00 | |||||||||||||
3 | Blažena MenšíkováBlažena Menšíková | 05 | AC Česká Lípa | 5 | 09.02 | 48.00 | |||||||||||||
4 | Nikola SrncováNikola Srncová | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 09.37 | 47.00 | |||||||||||||
5 | Petra KozderkováPetra Kozderková | 06 | AC Česká Lípa | 6 | 09.67 | 42.00 | |||||||||||||
6 | Aneta BenešováAneta Benešová | 07 | TJ Rumburk | 1 | 11.33 | 31.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laura VápeníkováLaura Vápeníková | 05 | AC Rumburk, z.s. | 4 | 09.51 | 46.00 | |||||||||||||
2 | Eliška SkřivánkováEliška Skřivánková | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 6 | 09.55 | 45.00 | |||||||||||||
3 | Eliška JanďurováEliška Janďurová | 06 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 2 | 09.57 | 44.00 | |||||||||||||
4 | Karolína BíláKarolína Bílá | 06 | AC Rumburk, z.s. | 1 | 09.59 | 43.00 | |||||||||||||
5 | Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková | 06 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 5 | 09.68 | 41.00 | |||||||||||||
6 | Tereza KrobováTereza Krobová | 06 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 3 | 09.82 | 38.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 19.9.2018 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aneta AdámkováAneta Adámková | 05 | AC Rumburk, z.s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Tereza ZemkováTereza Zemková | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 3 | 09.81 | 39.00 | |||||||||||||
2 | Amálie HottmarováAmálie Hottmarová | 05 | TJ Rumburk | 5 | 10.05 | 36.00 | |||||||||||||
3 | Natálie BubílkováNatálie Bubílková | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 10.56 | 34.00 | |||||||||||||
4 | Lucie JančováLucie Jančová | 05 | AC Rumburk, z.s. | 1 | 10.83 | 33.00 | |||||||||||||
5 | Jessica Sarah MlčochováJessica Sarah Mlčochová | 07 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 6 | 10.89 | 32.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (st, 19.9.2018 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anita SemerádováAnita Semerádová | 06 | AC Rumburk, z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Martina SokolováMartina Sokolová | 05 | AC Česká Lípa | 2 | 09.77 | 40.00 | |||||||||||||
2 | Natálie LedrhausováNatálie Ledrhausová | 07 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 4 | 09.95 | 37.00 | |||||||||||||
3 | Michaela PutíkováMichaela Putíková | 05 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 3 | 10.17 | 35.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna ČernínováAnna Černínová | 06 | AC Česká Lípa | 3 | 08.88 | 50.00 | |||
2 | Aneta HanzalíkováAneta Hanzalíková | 05 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 4 | 08.96 | 49.00 | |||
3 | Blažena MenšíkováBlažena Menšíková | 05 | AC Česká Lípa | 5 | 09.02 | 48.00 | |||
4 | Nikola SrncováNikola Srncová | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 09.37 | 47.00 | |||
5 | Laura VápeníkováLaura Vápeníková | 05 | AC Rumburk, z.s. | 4 | 09.51 | 46.00 | |||
6 | Eliška SkřivánkováEliška Skřivánková | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 6 | 09.55 | 45.00 | |||
7 | Eliška JanďurováEliška Janďurová | 06 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 2 | 09.57 | 44.00 | |||
8 | Karolína BíláKarolína Bílá | 06 | AC Rumburk, z.s. | 1 | 09.59 | 43.00 | |||
9 | Petra KozderkováPetra Kozderková | 06 | AC Česká Lípa | 6 | 09.67 | 42.00 | |||
10 | Sára MelicherčíkováSára Melicherčíková | 06 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 5 | 09.68 | 41.00 | |||
11 | Martina SokolováMartina Sokolová | 05 | AC Česká Lípa | 2 | 09.77 | 40.00 | |||
12 | Tereza ZemkováTereza Zemková | 07 | Dům dětí a mládeže Cvikováč... | 3 | 09.81 | 39.00 | |||
13 | Tereza KrobováTereza Krobová | 06 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 3 | 09.82 | 38.00 | |||
14 | Natálie LedrhausováNatálie Ledrhausová | 07 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 4 | 09.95 | 37.00 | |||
15 | Amálie HottmarováAmálie Hottmarová | 05 | TJ Rumburk | 5 | 10.05 | 36.00 | |||
16 | Michaela PutíkováMichaela Putíková | 05 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 3 | 10.17 | 35.00 | |||
17 | Natálie BubílkováNatálie Bubílková | 06 | TJ Slovan Varnsdorf, z.s. | 2 | 10.56 | 34.00 | |||
18 | Lucie JančováLucie Jančová | 05 | AC Rumburk, z.s. | 1 | 10.83 | 33.00 | |||
19 | Jessica Sarah MlčochováJessica Sarah Mlčochová | 07 | SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. | 6 | 10.89 | 32.00 | |||
20 | Aneta BenešováAneta Benešová | 07 | TJ Rumburk | 1 | 11.33 | 31.00 | |||
Aneta AdámkováAneta Adámková | 05 | AC Rumburk, z.s. | 4 | DNS | |||||
Anita SemerádováAnita Semerádová | 06 | AC Rumburk, z.s. | 5 | DNS |