Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD nejmladšího žactva

Jičín (23. 9. 2018)

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.41
2 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.59
3 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.91
4 Matěj KulíšekMatěj Kulíšek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.92
5 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.19
6 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.21
7 Adam UchytilAdam Uchytil 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.22
8 Tomáš BohatýTomáš Bohatý 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.24
9 Jan ZachařJan Zachař 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.27
10 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.28
11 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.29
12 Jan LukšoJan Lukšo 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.30
13 Tomáš KocourTomáš Kocour 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.36
14 Josef VinšJosef Vinš 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.38
15 Tobiáš VaněkTobiáš Vaněk 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.43
16 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.47
17 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.53
18 Vladimír NovotnýVladimír Novotný 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.77
19 Marek LevínskýMarek Levínský 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.79
20 Adam RiedlAdam Riedl 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.81
21 Lukáš ŠindelářLukáš Šindelář 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.84
22 Štěpán BacílekŠtěpán Bacílek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.87
23 Matěj CigánekMatěj Cigánek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.88
24 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.90
25 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.96
26 Filip KočíFilip Kočí 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.98
27 Štěpám KmochŠtěpám Kmoch 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.26
28 Krisián KnesplKrisián Knespl 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.44
29 Zdeněk PavlíčekZdeněk Pavlíček 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.71
Celkem 29 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarešDominik Mareš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.15
2 Antonín MullerAntonín Muller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.26
3 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.34
4 Vítek SovtanVítek Sovtan 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.40
5 Jan KozlerJan Kozler 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.43
6 Michal WisinaMichal Wisina 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.49
7 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.50
8 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.57
9 Michal BursaMichal Bursa 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.60
10 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.70
11 František KřížFrantišek Kříž 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.73
12 Vojtěch KubánekVojtěch Kubánek 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.78
13 Šimon NovákŠimon Novák 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.81
14 Oliver BěličOliver Bělič 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.84
15 Bruno MartínekBruno Martínek 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.96
16= Matouš HorákMatouš Horák 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.01
16= Jiří HorákJiří Horák 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.01
18 Vítek PospíšilVítek Pospíšil 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.08
19 Michael SochalskýMichael Sochalský 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.17
20 Jan SkálaJan Skála 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.18
21 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.56
22 Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.57
23 Filip HnídekFilip Hnídek 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.64
24 Teodor BěličTeodor Bělič 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.81
Celkem 24 závodníků
Běh 3 (ne, 23.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.92
2 Tony BrenerTony Brener 07 TJ RumburkTJ Rumburk 07.93
3 Jan BernatJan Bernat 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.03
4 Jáchym BohuňovskýJáchym Bohuňovský 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.07
5 Tomáš PodzimekTomáš Podzimek 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.36
6 Michal MrkusMichal Mrkus 07 TJ RumburkTJ Rumburk 08.51
7 Darek ŠvábDarek Šváb 08 TJ RumburkTJ Rumburk 08.56
8 Ondřej MatysOndřej Matys 07 TJ RumburkTJ Rumburk 08.60
9 Vojtěch SoučekVojtěch Souček 10 TJ RumburkTJ Rumburk 08.64
10 Karl HottmarKarl Hottmar 07 TJ RumburkTJ Rumburk 08.74
11 Matěj HavelkaMatěj Havelka 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.92
12 Jakub BřízekJakub Břízek 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.94
13 Sebastian VeselýSebastian Veselý 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.07
14 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.08
15 Vítek HotařVítek Hotař 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.13
16 Cyril ZrnéčkoCyril Zrnéčko 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.28
17 Jan FejtJan Fejt 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.44
18 Jan ŠilberskýJan Šilberský 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.62
19 Kryštof HauserKryštof Hauser 07 TJ RumburkTJ Rumburk 10.24
20 Stanislav JirešStanislav Jireš 08 TJ RumburkTJ Rumburk 10.30
21 Martin ŽaludMartin Žalud 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.64
Celkem 21 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.41
2 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.59
3 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.91
4 Matěj KulíšekMatěj Kulíšek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 07.92
4 Jakub TicháčekJakub Ticháček 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.92
6 Tony BrenerTony Brener 07 TJ RumburkTJ Rumburk 07.93
7 Jan BernatJan Bernat 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.03
8 Jáchym BohuňovskýJáchym Bohuňovský 09 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.07
9 Dominik MarešDominik Mareš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.15
10 Michal MartinkaMichal Martinka 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.19
11 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.21
12 Adam UchytilAdam Uchytil 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.22
13 Tomáš BohatýTomáš Bohatý 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.24
14 Antonín MullerAntonín Muller 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.26
15 Jan ZachařJan Zachař 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.27
16 Jiří MilerJiří Miler 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.28
17 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.29
18 Jan LukšoJan Lukšo 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.30
19 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.34
20 Tomáš KocourTomáš Kocour 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.36
20 Tomáš PodzimekTomáš Podzimek 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.36
22 Josef VinšJosef Vinš 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.38
23 Vítek SovtanVítek Sovtan 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.40
24 Tobiáš VaněkTobiáš Vaněk 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.43
24 Jan KozlerJan Kozler 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.43
26 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.47
27 Michal WisinaMichal Wisina 07 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.49
28 Matouš VelebaMatouš Veleba 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.50
29 Michal MrkusMichal Mrkus 07 TJ RumburkTJ Rumburk 08.51
30 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.53
31 Darek ŠvábDarek Šváb 08 TJ RumburkTJ Rumburk 08.56
32 Štěpán ŠafářŠtěpán Šafář 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.57
33 Michal BursaMichal Bursa 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.60
33 Ondřej MatysOndřej Matys 07 TJ RumburkTJ Rumburk 08.60
35 Vojtěch SoučekVojtěch Souček 10 TJ RumburkTJ Rumburk 08.64
36 Jakub HamadaJakub Hamada 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.70
37 František KřížFrantišek Kříž 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.73
38 Karl HottmarKarl Hottmar 07 TJ RumburkTJ Rumburk 08.74
39 Vladimír NovotnýVladimír Novotný 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.77
40 Vojtěch KubánekVojtěch Kubánek 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.78
41 Marek LevínskýMarek Levínský 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.79
42 Adam RiedlAdam Riedl 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.81
42 Šimon NovákŠimon Novák 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.81
44 Lukáš ŠindelářLukáš Šindelář 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.84
44 Oliver BěličOliver Bělič 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.84
46 Štěpán BacílekŠtěpán Bacílek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.87
47 Matěj CigánekMatěj Cigánek 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.88
48 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.90
49 Matěj HavelkaMatěj Havelka 10 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.92
50 Jakub BřízekJakub Břízek 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.94
51 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.96
51 Bruno MartínekBruno Martínek 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.96
53 Filip KočíFilip Kočí 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.98
54 Matouš HorákMatouš Horák 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.01
54 Jiří HorákJiří Horák 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.01
56 Sebastian VeselýSebastian Veselý 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.07
57 Vítek PospíšilVítek Pospíšil 10 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.08
57 Radek ŠťastnýRadek Šťastný 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.08
59 Vítek HotařVítek Hotař 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.13
60 Michael SochalskýMichael Sochalský 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.17
61 Jan SkálaJan Skála 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.18
62 Štěpám KmochŠtěpám Kmoch 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.26
63 Cyril ZrnéčkoCyril Zrnéčko 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.28
64 Krisián KnesplKrisián Knespl 09 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.44
64 Jan FejtJan Fejt 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.44
66 Jakub NovotnýJakub Novotný 09 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.56
67 Vojtěch DrahníkVojtěch Drahník 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.57
68 Jan ŠilberskýJan Šilberský 10 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.62
69 Filip HnídekFilip Hnídek 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.64
70 Zdeněk PavlíčekZdeněk Pavlíček 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.71
71 Teodor BěličTeodor Bělič 12 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.81
72 Kryštof HauserKryštof Hauser 07 TJ RumburkTJ Rumburk 10.24
73 Stanislav JirešStanislav Jireš 08 TJ RumburkTJ Rumburk 10.30
74 Martin ŽaludMartin Žalud 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.64

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (ne, 23.9.2018 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.56
2 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.00
3 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.01
4 Anna FixováAnna Fixová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.04
5 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.12
6 Ellen TrosbergováEllen Trosbergová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.14
7 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.20
8 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.21
9 Viktorie BřeznováViktorie Březnová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.35
10 Jana CsizmaziováJana Csizmaziová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.39
11 Agáta PassianováAgáta Passianová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.44
12 Viktorie KlozováViktorie Klozová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.48
13 Adéla FurstováAdéla Furstová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.63
14= Barbora ZikováBarbora Ziková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.65
14= Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.65
16 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.66
17 Stela RulcováStela Rulcová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.76
18 Simona KrupováSimona Krupová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.78
19 Kristýna WisinováKristýna Wisinová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.06
20 Aneta OtradovskáAneta Otradovská 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.16
21 Isabel KnížkováIsabel Knížková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.17
22 Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.19
23 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.21
24 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.36
25 Elis HobelantováElis Hobelantová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.53
26 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.55
27 Klára KynlováKlára Kynlová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.56
28 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.42
Celkem 28 závodníků
Běh 2 (ne, 23.9.2018 - 10:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.80
2 Lucie UlvrováLucie Ulvrová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.87
3 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 07.97
4= Anna KlimentováAnna Klimentová 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08.29
4= Tereza KirschnerTereza Kirschner 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.29
4= Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.29
7 Pavla PůčkováPavla Půčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08.33
8 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.38
9 Anna SodomkováAnna Sodomková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.42
10 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.44
11 Melissa FululiMelissa Fululi 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.46
12 Jarmila NovákováJarmila Nováková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08.56
13 Leona VachtováLeona Vachtová 08 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08.59
14 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.61
15 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.67
16 Jolana ČmejlováJolana Čmejlová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.82
17= Lucie NovákováLucie Nováková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08.87
17= Lucie JarošováLucie Jarošová 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.87
19 Natálie KubínováNatálie Kubínová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.94
20 Amálie BabákováAmálie Babáková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.98
21 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.00
22 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.02
23 Viktorie PůlkrábkováViktorie Půlkrábková 08 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 09.07
24 Lucie ŠtěpánkováLucie Štěpánková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 09.15
25 Natálie BártováNatálie Bártová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.27
26 Viktorie NovákováViktorie Nováková 08 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 10.16
Anna PůčkováAnna Půčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor DNS
Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. DNS
Celkem 28 závodníků
Běh 3 (ne, 23.9.2018 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PondělíčkováTereza Pondělíčková 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.26
2 Leona ŠimákováLeona Šimáková 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.30
3 Eliška SkřivánkováEliška Skřivánková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.31
4 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.41
5 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.55
6 Laura TímováLaura Tímová 09 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.59
7 Kateřina KocverováKateřina Kocverová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.60
8 Markéta KomanickáMarkéta Komanická 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.64
9 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.69
10 Eliška KomanickáEliška Komanická 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.71
11 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.73
12 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.74
13 Nela PodzimkováNela Podzimková 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.78
14 Viktorie KorolevyčováViktorie Korolevyčová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.80
15 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.81
16 Sára LacinováSára Lacinová 09 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.91
17 Eliška PolákováEliška Poláková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.18
18 Adéla SádeckáAdéla Sádecká 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.32
19 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.38
20 Barbora TumováBarbora Tumová 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.56
21 Michaela PinkasováMichaela Pinkasová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.66
22 Nikita PasaričováNikita Pasaričová 10 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.84
23 Marcela PodešvováMarcela Podešvová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.08
24 Kamila ZemanováKamila Zemanová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.10
25 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.14
26 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.88
Celkem 26 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 07.56
2 Aneta RajmováAneta Rajmová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.80
3 Lucie UlvrováLucie Ulvrová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.87
4 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 07.97
5 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.00
6 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.01
7 Anna FixováAnna Fixová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.04
8 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.12
9 Ellen TrosbergováEllen Trosbergová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.14
10 Lucie LiškováLucie Lišková 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.20
11 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.21
12 Tereza PondělíčkováTereza Pondělíčková 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.26
13 Anna KlimentováAnna Klimentová 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08.29
13 Tereza KirschnerTereza Kirschner 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.29
13 Elena BrožkováElena Brožková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.29
16 Leona ŠimákováLeona Šimáková 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.30
17 Eliška SkřivánkováEliška Skřivánková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.31
18 Pavla PůčkováPavla Půčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08.33
19 Viktorie BřeznováViktorie Březnová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.35
20 Timea BernáTimea Berná 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.38
21 Jana CsizmaziováJana Csizmaziová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.39
22 Justýna KašparováJustýna Kašparová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.41
23 Anna SodomkováAnna Sodomková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.42
24 Agáta PassianováAgáta Passianová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.44
24 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.44
26 Melissa FululiMelissa Fululi 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.46
27 Viktorie KlozováViktorie Klozová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.48
28 Tereza KřepelováTereza Křepelová 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.55
29 Jarmila NovákováJarmila Nováková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08.56
30 Leona VachtováLeona Vachtová 08 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08.59
30 Laura TímováLaura Tímová 09 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.59
32 Kateřina KocverováKateřina Kocverová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.60
33 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.61
34 Adéla FurstováAdéla Furstová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.63
35 Markéta KomanickáMarkéta Komanická 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.64
36 Barbora ZikováBarbora Ziková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.65
36 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.65
38 Aneta LoudováAneta Loudová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.66
39 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.67
40 Tereza ZemkováTereza Zemková 07 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.69
41 Eliška KomanickáEliška Komanická 09 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.71
42 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.73
43 Adéla ŠeflováAdéla Šeflová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.74
44 Stela RulcováStela Rulcová 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 08.76
45 Simona KrupováSimona Krupová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 08.78
45 Nela PodzimkováNela Podzimková 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.78
47 Viktorie KorolevyčováViktorie Korolevyčová 07 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.80
48 Adéla TomáškováAdéla Tomášková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 08.81
49 Jolana ČmejlováJolana Čmejlová 08 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.82
50 Lucie NovákováLucie Nováková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08.87
50 Lucie JarošováLucie Jarošová 07 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 08.87
52 Sára LacinováSára Lacinová 09 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 08.91
53 Natálie KubínováNatálie Kubínová 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.94
54 Amálie BabákováAmálie Babáková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.98
55 Kristýna JelínkováKristýna Jelínková 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.00
56 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.02
57 Kristýna WisinováKristýna Wisinová 09 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.06
58 Viktorie PůlkrábkováViktorie Půlkrábková 08 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 09.07
59 Lucie ŠtěpánkováLucie Štěpánková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 09.15
60 Aneta OtradovskáAneta Otradovská 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.16
61 Isabel KnížkováIsabel Knížková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.17
62 Eliška PolákováEliška Poláková 08 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 09.18
63 Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.19
64 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 09.21
65 Natálie BártováNatálie Bártová 09 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 09.27
66 Adéla SádeckáAdéla Sádecká 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.32
67 Kateřina KaškováKateřina Kašková 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.36
68 Veronika ZaydlarováVeronika Zaydlarová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.38
69 Elis HobelantováElis Hobelantová 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 09.53
70 Veronika KratochvílováVeronika Kratochvílová 10 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.55
71 Klára KynlováKlára Kynlová 08 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 09.56
71 Barbora TumováBarbora Tumová 08 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.56
73 Michaela PinkasováMichaela Pinkasová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.66
74 Nikita PasaričováNikita Pasaričová 10 Dům dětí a mládeže Cvikováček CvikovDům dětí a mládeže Cvikováč... 09.84
75 Marcela PodešvováMarcela Podešvová 08 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.08
76 Kamila ZemanováKamila Zemanová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.10
77 Františka LandováFrantiška Landová 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.14
78 Viktorie NovákováViktorie Nováková 08 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 10.16
79 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 09 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 10.88
80 Kateřina KratochvílováKateřina Kratochvílová 11 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11.42
Anna PůčkováAnna Půčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor DNS
Viktorie GrabmüllerováViktorie Grabmüllerová 08 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. DNS