výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek

Praha - Eden (28. 9. 2018)

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (pá, 28.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 332 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 47.85 11.00
2 301 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 48.15 9.00
3 329 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 49.20 8.00
4 322 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 49.48 7.00
5 444 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 49.79 5.00
6 426 Josef AdamecJosef Adamec 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 50.10 4.00
7 380 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 50.94
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 28.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 246 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 49.67 6.00
2 432 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.33 3.00
3 384 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 50.67 2.00
4 312 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.89 1.00
5 450 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 51.20
6 327 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 52.85
7 381 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 53.43
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 28.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 306 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.34
2 243 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 51.83
3 277 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 52.33
4 265 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 53.21
5 258 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 53.33
6 361 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 53.64
7 385 František KraklFrantišek Krakl 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 53.82
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
332 Matěj KrsekMatěj Krsek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 47.85 11.00
301 Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 48.15 9.00
329 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 49.20 8.00
322 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 49.48 7.00
444 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 49.79 5.00
426 Josef AdamecJosef Adamec 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 50.10 4.00
380 Jan BenešJan Beneš 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 50.94
246 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 49.67 6.00
432 Jakub KarlachJakub Karlach 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 50.33 3.00
384 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 50.67 2.00
312 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 50.89 1.00
450 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 51.20
327 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 52.85
381 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 53.43
306 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 51.34
243 Jakub GrégrJakub Grégr 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 51.83
277 Leonardt HorákLeonardt Horák 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 52.33
265 Pavel StaníčekPavel Staníček 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 53.21
258 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 53.33
361 Václav BrůhaVáclav Brůha 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 53.64
385 František KraklFrantišek Krakl 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 53.82

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (pá, 28.9.2018 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 18 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.90 11.00
2 57 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 57.99 9.00
3 112 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 58.22 8.00
4 32 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 58.24 7.00
5 171 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 58.91 5.00
6 102 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 59.56 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 28.9.2018 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 58.66 6.00
2 126 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 59.58 3.00
3 45 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.10 2.00
4 142 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 60.35 1.00
5 136 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 60.55
6 157 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 62.10
7 119 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.18
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 28.9.2018 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 61.27
2 145 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 61.53
3 58 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 63.32
4 169 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 63.56
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
80 Anežka HubníkováAnežka Hubníková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
18 Věra HolubářováVěra Holubářová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 56.90 11.00
57 Leona MarečkováLeona Marečková 00 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 57.99 9.00
112 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 58.22 8.00
32 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 58.24 7.00
171 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 58.91 5.00
102 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 59.56 4.00
129 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 58.66 6.00
126 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 59.58 3.00
45 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 60.10 2.00
142 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 60.35 1.00
136 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 60.55
157 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 62.10
119 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 62.18
2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 61.27
145 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 61.53
58 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 63.32
169 Aneta VošahlíkováAneta Vošahlíková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 63.56
Natálie NěmečkováNatálie Němečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
80 Anežka HubníkováAnežka Hubníková 01 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 DNF