výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Opava (28. 9. 2018)

Skok daleký - Dorostenci

(pá, 28.9.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 87 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 14 6.55 +1.7 m/s 6.45  +2.86.55  +1.76.44  -0.46.550.00.00.0 11.00
2 61 Lukáš StraškaLukáš Straška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 10 6.52 -1.2 m/s 6.38  +1.4x6.52  -1.26.52x6.36  -0.65.50  +0.5 9.00
3 179 Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 6.35 +0.1 m/s xx6.35  +0.16.356.32  +0.0x- 8.00
4 137 Thach Nguyen NgocThach Nguyen Ngoc
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 13 6.29 -0.2 m/s 6.10  +2.5x5.98  +0.16.10x5.98  -0.26.29  -0.2 7.00
5 189 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 15 6.25 +0.9 m/s 6.25  +0.9x6.22  +1.06.256.04  +0.36.24  -0.15.82  -0.9 6.00
6 188 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 11 6.24 +0.6 m/s x6.08x6.086.24  +0.66.24  -1.5x 5.00
7 126 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 9 6.10 +1.3 m/s 5.94  +0.86.10  +1.3x6.10x-5.95  -1.2 4.00
8 113 Jakub NovotnýJakub Novotný
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1 6.02 +0.0 m/s 5.58  -0.86.02  +0.05.46  +0.66.025.47  +1.05.96  -0.95.85  +0.0 3.00
9 49 Jakub ZawadaJakub Zawada
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 5.96 +0.9 m/s 5.69  +0.95.96  +0.95.95  +0.65.960.00.00.0 2.00
10 44 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 5.92 -0.7 m/s 5.92  -0.7x5.91  -1.05.920.00.00.0 1.00
11 90 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 5 5.86 +0.4 m/s 5.62  +0.65.75  +0.65.86  +0.45.860.00.00.0
12 14 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 7 5.85 -0.3 m/s xx5.85  -0.35.850.00.00.0
13 92 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 4 5.50 +0.1 m/s 5.23  +0.65.30  +0.85.50  +0.15.500.00.00.0
14 102 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 3 5.18 +0.4 m/s 5.15  -0.75.18  +0.4x5.180.00.00.0
187 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
AC PardubiceAC Pardubice
02 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(pá, 28.9.2018 - 12:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 217 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 20 6.04 +1.8 m/s x6.04  +1.85.67  +0.06.045.70  +0.4-- 11.00
2 355 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 19 5.68 +0.0 m/s 5.35  +0.3x5.68  +0.05.68x5.34  +0.3x 9.00
3 214 Eliška SemeckáEliška Semecká
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 16 5.61 +0.6 m/s 5.55  -0.2xx5.555.61  +0.6x5.49  +0.3 8.00
4 272 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 15 5.59 +0.5 m/s 5.20  -0.85.55  +1.85.59  +0.55.59x5.57  +1.15.57  +0.0 7.00
5 300 Sofie ŠámalováSofie Šámalová
SK JeseniovaSK Jeseniova
01 18 5.49 +0.8 m/s 4.94  -0.8x5.38  -0.15.385.32  +1.75.39  +0.25.49  +0.8 6.00
6 236 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 11 5.42 +2.3 m/s 5.38 +0.4 m/s 4.94  -0.15.32  +0.55.38  +0.45.38x5.42  +2.33.62  +0.7 5.00
7 338 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 5.41 +1.4 m/s 5.20  +1.45.24  +0.85.41  +1.45.415.18  +0.5-x 4.00
8 213 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
04 10 5.38 +0.0 m/s 5.35  +0.35.35  +0.4x5.35xx5.38  +0.0 3.00
9 329 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 5.35 +1.7 m/s 5.35  +1.75.03  +0.1-5.350.00.00.0 2.00
10 228 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová
AC PardubiceAC Pardubice
01 17 5.34 -0.5 m/s 5.34  -0.5x5.12  -0.25.340.00.00.0 1.00
11 330 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 5.29 +2.4 m/s 5.20 +0.6 m/s 4.94  -0.75.20  +0.65.29  +2.45.290.00.00.0
12 333 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 5.26 +1.0 m/s 4.92  +0.15.22  +0.95.26  +1.05.260.00.00.0
13 315 Anna VánišováAnna Vánišová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6 5.16 +0.9 m/s 4.73  +0.05.03  +0.65.16  +0.95.160.00.00.0
14 254 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
02 3 5.12 +0.7 m/s 5.12  +0.74.78  +0.7x5.120.00.00.0
15 354 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 12 5.08 +0.4 m/s x5.08  +0.44.995.080.00.00.0
16 335 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 5.03 +0.5 m/s 5.03  +0.5x-5.030.00.00.0
17 230 Dominika HorníkováDominika Horníková
AC PardubiceAC Pardubice
01 1 4.84 +0.4 m/s 4.39  -0.14.84  +0.4-4.840.00.00.0
18 313 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2 4.78 -0.2 m/s 4.63  -0.24.78  -0.24.71  +0.94.780.00.00.0
19 346 Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 9 4.77 -0.1 m/s 4.77  -0.14.73  +0.5-4.770.00.00.0
356 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 14 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků