Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek

Opava (28. 9. 2018)

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (pá, 28.9.2018 - 12:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 217 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.45 11.00
2 229 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.18 9.00
3 228 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 14.23 8.00
4 333 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14.27 7.00
5 205 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 14.50 6.00
6 298 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.52 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 28.9.2018 - 12:30) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 339 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.00 4.00
2 308 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.24 3.00
3 382 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 15.37 2.00
4 355 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.54 1.00
5 345 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 15.66
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 28.9.2018 - 12:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 281 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.99
2 361 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.45
3 299 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 16.78
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 217 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 13.45 11.00
2 229 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 14.18 9.00
3 228 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 14.23 8.00
4 333 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 14.27 7.00
5 205 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 14.50 6.00
6 298 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 14.52 5.00
7 339 Bára SajdokováBára Sajdoková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 15.00 4.00
8 308 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 15.24 3.00
9 382 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 15.37 2.00
10 355 Valerie StratilováValerie Stratilová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 15.54 1.00
11 345 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 15.66
12 281 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 15.99
13 361 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 16.45
14 299 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 16.78