Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva - Libereckého kraje

Turnov (30. 9. 2018)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 30.9.2018 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ZmatlíkováTereza Zmatlíková
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 24 10.98 0.0 11.00
2 Nikola KarlováNikola Karlová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 20 10.97 0.0 9.00
3 Ema LandováEma Landová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
05 22 10.74 0.0 8.00
4 Barbora ZaryckáBarbora Zarycká
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 23 10.27 0.0 7.00
5 Michaela ČepelákováMichaela Čepeláková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
06 21 10.04 0.0 6.00
6 Kristýna ČížkováKristýna Čížková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A
05 18 09.52 0.0 5.00
7 Aneta ImlaufováAneta Imlaufová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 3 09.51 0.0 4.00
8 Adéla RyšaváAdéla Ryšavá
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
05 10 09.25 0.0 3.00
9 Hana PerutkováHana Perutková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
05 16 09.22 0.0 2.00
10 Aneta AdámkováAneta Adámková
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 1 09.13 0.0 1.00
11 Natálie LálišováNatálie Lálišová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
05 19 09.09 0.0
12 Pavlína DrahoňovskáPavlína Drahoňovská
AC TJ JičínAC TJ Jičín
06 9 08.64 0.0
13 Hana JedličkováHana Jedličková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
05 12 08.63 0.0
14 Kateřina SedlákováKateřina Sedláková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 13 08.60 0.0
15 Klára MarčekováKlára Marčeková
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
05 15 08.58 0.0
16 Tereza AndrlováTereza Andrlová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
06 17 08.29 0.0
17 Markéta ZbíralováMarkéta Zbíralová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 14 08.26 0.0
18 Leontýna JirošováLeontýna Jirošová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
05 11 08.12 0.0
19 Michaela BauerováMichaela Bauerová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 2 07.85 0.0
20 Lucie UlvrováLucie Ulvrová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
07 7 07.30 0.0
21 Barbora DuždováBarbora Duždová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
05 8 07.07 0.0
22 Vendula HabováVendula Habová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
06 5 06.95 0.0
23 Eliška VojtíškováEliška Vojtíšková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B
05 6 06.25 0.0
24 Jessica Sarah MlčochováJessica Sarah Mlčochová
SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.
07 4 05.84 0.0
Celkem 24 závodníků