Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva - Libereckého kraje

Turnov (30. 9. 2018)

chůze dráha 2000 m - Ml. žáci

(ne, 30.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vilém SvrčekVilém Svrček 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 13:20.6 11.00
2 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 3 13:31.0 9.00
3 Tomáš VizingrTomáš Vizingr 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 14:24.0 8.00
4 Matěj HykaMatěj Hyka 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 14:31.9 7.00
5 Matěj HnídekMatěj Hnídek 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 14:32.7 6.00
6 Vojtěch ZouharVojtěch Zouhar 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 6 15:05.6 5.00
Celkem 6 závodníků

chůze dráha 2000 m - Ml. žákyně

(ne, 30.9.2018 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla VeselkováAdéla Veselková 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 11:32.8 11.00
2 Anna HorákováAnna Horáková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 9 11:52.9 9.00
3 Lucie KrinwaldováLucie Krinwaldová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 13:01.9 8.00
4 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 10 13:35.0 7.00
5 Anežka KubánkováAnežka Kubánková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 11 13:58.1 6.00
6 Natali PsotiakováNatali Psotiaková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 14:34.9 5.00
7 Barbora DuždováBarbora Duždová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 1 14:45.1 4.00
8 Kristýna OkénkováKristýna Okénková 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 14:58.3 3.00
9 Zuzana KrevňákováZuzana Krevňáková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 14:58.6 2.00
10 Anna Zdena MikulováAnna Zdena Mikulová 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 15:02.3 1.00
11 Martina SokolováMartina Sokolová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 7 15:35.1
Celkem 11 závodníků