Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD mladšího žactva - Libereckého kraje

Turnov (30. 9. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 19.69 11.00
2 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 20.31 8.00
3 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 20.75 7.00
4 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 21.34 6.00
5 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 21.49 5.00
6 Aleš MoravecAleš Moravec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 21.90 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BoczanOndřej Boczan 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 21.56 4.00
2 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 21.92 2.00
3 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 22.05
4 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 22.15
5 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1 23.16
6 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 23.50
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 30.9.2018 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik MarešDominik Mareš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 24.07
2 David KucDavid Kuc 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 24.12
3 Antonín KalivodaAntonín Kalivoda 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 24.30
4 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 24.46
5 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 25.28
6 Roman HobryyRoman Hobryy 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 26.63
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 30.9.2018 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 19.89 9.00
2 Vilém SvrčekVilém Svrček 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 22.98
3 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 24.87
4 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 25.08
5 Martin KlausMartin Klaus 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 25.36
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 30.9.2018 - 13:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 21.95 1.00
2 Jakub BřízaJakub Bříza 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 22.22
3 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 22.38
4 Michal GschwentnerMichal Gschwentner 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 23.88
5 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 24.64
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KrubertMartin Krubert 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 19.69 11.00
2 Zdeněk PošustaZdeněk Pošusta 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 5 19.89 9.00
3 Jakub VorlíčekJakub Vorlíček 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 2 20.31 8.00
4 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 20.75 7.00
5 Matěj WolfMatěj Wolf 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 21.34 6.00
6 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 1 21.49 5.00
7 Ondřej BoczanOndřej Boczan 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 21.56 4.00
8 Aleš MoravecAleš Moravec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 21.90 3.00
9 Matyáš FilipMatyáš Filip 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 21.92 2.00
10 Benjamín VaníčekBenjamín Vaníček 06 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 21.95 1.00
11 Daniel HavlíkDaniel Havlík 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 22.05
12 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 22.15
13 Jakub BřízaJakub Bříza 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 22.22
14 Tomáš JehličkaTomáš Jehlička 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 22.38
15 Vilém SvrčekVilém Svrček 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 22.98
16 Jan ParoulekJan Paroulek 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 1 23.16
17 Martin SkálaMartin Skála 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 23.50
18 Michal GschwentnerMichal Gschwentner 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 23.88
19 Dominik MarešDominik Mareš 07 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 24.07
20 David KucDavid Kuc 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 24.12
21 Antonín KalivodaAntonín Kalivoda 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 1 24.30
22 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 24.46
23 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 24.64
24 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 4 24.87
25 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 3 25.08
26 Vojtěch SůvaVojtěch Sůva 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 5 25.28
27 Martin KlausMartin Klaus 06 TJ Slovan Varnsdorf, z.s.TJ Slovan Varnsdorf, z.s. 2 25.36
28 Roman HobryyRoman Hobryy 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 26.63

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 20.74 11.00
2 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 20.79 9.00
3 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 21.06 7.00
4 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 21.31 6.00
5 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 21.36 5.00
6 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 22.31
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 21.03 8.00
2 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 21.39 4.00
3 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 21.98 2.00
4 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.22 1.00
5 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 22.61
6 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 23.27
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 30.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 21.81 3.00
2 Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 22.44
3 Karolína BíláKarolína Bílá 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 23.04
4 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 23.52
5 Leontýna JirošováLeontýna Jirošová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 24.03
6 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 25.40
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 30.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 22.26
2 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 22.70
3 Anika Michelle MlčochováAnika Michelle Mlčochová 05 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 24.76
4 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 25.13
5 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 25.14
6 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 28.08
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 30.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 23.10
2 Tereza KrobováTereza Krobová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 23.82
3 Tereza KirschnerTereza Kirschner 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 24.61
4 Petra SvětničkováPetra Světničková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 25.74
MS Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.77
MS Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 22.50
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 30.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PitrováBarbora Pitrová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 23.01
2 Anna HájkováAnna Hájková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.77
3 Eliška JanďurováEliška Janďurová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 26.01
4 Agáta RajsiglováAgáta Rajsiglová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 1 26.32
5 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 26.47
6 Nicol JindrováNicol Jindrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 30.31
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilerováVeronika Milerová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 20.74 11.00
2 Natálie KožuškováNatálie Kožušková 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 20.79 9.00
3 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 2 21.03 8.00
4 Anna ŠáfrováAnna Šáfrová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 21.06 7.00
5 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 4 21.31 6.00
6 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 5 21.36 5.00
7 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 4 21.39 4.00
8 Adéla BobkováAdéla Bobková 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 21.81 3.00
9 Klára HoráčkováKlára Horáčková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 21.98 2.00
10 Dora PetrtýlováDora Petrtýlová 06 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 3 22.22 1.00
11 Anna PergerováAnna Pergerová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 22.26
12 Natálie KoškováNatálie Košková 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 1 22.31
13 Nicole VeroňkováNicole Veroňková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 22.44
14 Aneta MarkováAneta Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 22.50
15 Šárka HavlováŠárka Havlová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 22.61
16 Adéla ŠvitorkováAdéla Švitorková 05 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 22.70
17 Tereza MarkováTereza Marková 08 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.77
18 Barbora PitrováBarbora Pitrová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 23.01
19 Karolína BíláKarolína Bílá 06 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 1 23.04
20 Sára RejlkováSára Rejlková 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 23.10
21 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. ATJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. A 6 23.27
22 Barbora PospíšilováBarbora Pospíšilová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 23.52
23 Anna HájkováAnna Hájková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.77
24 Tereza KrobováTereza Krobová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 23.82
25 Leontýna JirošováLeontýna Jirošová 05 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 24.03
26 Tereza KirschnerTereza Kirschner 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 24.61
27 Anika Michelle MlčochováAnika Michelle Mlčochová 05 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 5 24.76
28 Adéla VáclavíkováAdéla Václavíková 05 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 25.13
29 Veronika ChaloupkováVeronika Chaloupková 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 25.14
30 Tereza ŠírováTereza Šírová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 25.40
31 Petra SvětničkováPetra Světničková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 6 25.74
32 Eliška JanďurováEliška Janďurová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 4 26.01
33 Agáta RajsiglováAgáta Rajsiglová 06 SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s. 1 26.32
34 Kateřina KarvayováKateřina Karvayová 07 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 26.47
35 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 28.08
36 Nicol JindrováNicol Jindrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. BTJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. B 2 30.31