výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Hranice (6. 10. 2018)

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 6.10.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 127 Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 22 54.79 54.7952.13x54.7952.0152.61- 11.00
2 61 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 18 47.38 x47.3839.4547.38xxx 9.00
3 185 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 21 46.95 x39.1246.0146.01xx46.95 8.00
4 111 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 19 42.88 36.9639.3342.8842.8840.84xx 7.00
5 119 Karel GabrielKarel Gabriel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 14 42.35 30.6640.7537.2140.7542.3537.3139.16 6.00
6 57 Jakub KudláčekJakub Kudláček
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 11 41.83 x36.9141.8341.83xx- 5.00
7 56 Jan KristaJan Krista
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 12 41.77 41.7740.1440.8441.77xxx 4.00
8 11 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 20 40.21 37.4840.21x40.2140.01x39.32 3.00
9 228 Michal ČudaMichal Čuda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 9 39.64 39.6435.3539.5239.640.00.00.0 2.00
10 170 David ProskeDavid Proske
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 15 39.62 37.3739.6235.2739.620.00.00.0 1.00
11 208 Martin KračekMartin Kraček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 16 38.26 37.0036.2338.2638.260.00.00.0
12 90 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 17 37.17 37.1737.0235.0837.170.00.00.0
13 51 Viktor RezekViktor Rezek
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 8 36.92 36.92x29.7736.920.00.00.0
14 69 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 36.71 34.6536.7132.4436.710.00.00.0
15 5 Vít FröhlichVít Fröhlich
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 10 35.59 32.7132.7635.5935.590.00.00.0
16 193 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 7 35.43 33.0332.6735.4335.430.00.00.0
17 26 Marek ŠpácMarek Špác
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 3 33.11 33.1128.8729.7033.110.00.00.0
18 214 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 32.27 32.2730.0727.9332.270.00.00.0
19 20 Vítek VránaVítek Vrána
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 13 31.92 31.92x26.9931.920.00.00.0
20 236 Jakub ŘehounekJakub Řehounek
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 2 31.56 31.5629.7330.8331.560.00.00.0
21 40 Jan VýškaJan Výška
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
04 1 29.59 29.5923.4628.2829.590.00.00.0
22 184 David MazalDavid Mazal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5 27.85 27.8525.3926.3327.850.00.00.0
Celkem 22 závodníků