Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Hranice (6. 10. 2018)

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 6.10.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 206 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:06.97 11.00
2 103 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:08.57 9.00
3 29 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:08.88 8.00
4 3 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:11.95 7.00
5 228 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:12.23 6.00
6 219 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:16.88 5.00
7 2 Samuel CoufalSamuel Coufal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:18.55 4.00
8 229 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:19.19 3.00
9 117 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:20.07 2.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 115 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:21.39 1.00
2 133 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:21.90
3 187 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:22.32
4 190 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:23.47
5 226 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:23.77
6 19 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:23.97
7 161 Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:26.15
8 65 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:26.65
9 203 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:36.36
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
206 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 2:06.97 11.00
103 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:08.57 9.00
29 Filip ŠkardaFilip Škarda 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 2:08.88 8.00
3 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:11.95 7.00
228 Michal ČudaMichal Čuda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:12.23 6.00
219 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:16.88 5.00
2 Samuel CoufalSamuel Coufal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:18.55 4.00
229 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:19.19 3.00
117 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 2:20.07 2.00
115 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 2:21.39 1.00
133 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:21.90
187 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:22.32
190 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:23.47
226 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 2:23.77
19 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:23.97
161 Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:26.15
65 Tomáš JankovskýTomáš Jankovský 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 2:26.65
203 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:36.36

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 6.10.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 327 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:21.36 11.00
2 457 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:21.76 9.00
3 426 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:27.88 8.00
4 287 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:30.79 7.00
5 394 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:32.31 6.00
6 366 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:32.88 4.00
7 331 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:33.12 2.00
8 264 Tereza SimonováTereza Simonová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 2:35.36 1.00
9 442 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:36.53
10 369 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:37.62
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 316 Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:32.40 5.00
2 463 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:32.99 3.00
3 453 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:36.53
4 283 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:37.00
5 355 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:38.89
6 385 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:40.27
7 337 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:40.73
8 464 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:43.21
9 409 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:44.30
10 276 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:44.96
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
327 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:21.36 11.00
457 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 2:21.76 9.00
426 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 2:27.88 8.00
287 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:30.79 7.00
394 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 2:32.31 6.00
366 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 2:32.88 4.00
331 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 2:33.12 2.00
264 Tereza SimonováTereza Simonová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 2:35.36 1.00
442 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:36.53
369 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 2:37.62
316 Karolína GladišováKarolína Gladišová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 2:32.40 5.00
463 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:32.99 3.00
453 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:36.53
283 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:37.00
355 Beáta BuczkováBeáta Buczková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 2:38.89
385 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:40.27
337 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:40.73
464 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:43.21
409 Kateřina MojžíšováKateřina Mojžíšová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:44.30
276 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:44.96