Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Hranice (6. 10. 2018)

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 6.10.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 153 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:30.02 11.00
2 15 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:35.95 9.00
3 106 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 4:44.77 8.00
4 81 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:45.39 7.00
5 33 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:46.02 6.00
6 93 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:48.94 5.00
7 238 David SmejkalDavid Smejkal 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 4:54.00 4.00
8 186 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 4:57.05 3.00
9 242 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 5:05.32 2.00
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 70 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 5:05.52 1.00
2 34 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 5:06.04
3 220 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 5:09.59
4 52 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 5:13.51
5 67 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 5:13.72
6 232 Evžen KorbelEvžen Korbel 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 5:13.97
7 55 Pavel KollerPavel Koller 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 5:18.60
8 166 Vojtěch PanáčVojtěch Panáč 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 5:31.08
9 202 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 5:31.32
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
153 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 4:30.02 11.00
15 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 4:35.95 9.00
106 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 4:44.77 8.00
81 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 4:45.39 7.00
33 Tadeáš BímanTadeáš Bíman 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 4:46.02 6.00
93 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 4:48.94 5.00
238 David SmejkalDavid Smejkal 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 4:54.00 4.00
186 Mojmír PavlíkMojmír Pavlík 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 4:57.05 3.00
242 Martin ZemanMartin Zeman 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 5:05.32 2.00
70 Jáchym BlatnýJáchym Blatný 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 5:05.52 1.00
34 Josef MinaříkJosef Minařík 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 5:06.04
220 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 5:09.59
52 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 5:13.51
67 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 5:13.72
232 Evžen KorbelEvžen Korbel 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 5:13.97
55 Pavel KollerPavel Koller 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 9 5:18.60
166 Vojtěch PanáčVojtěch Panáč 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 5:31.08
202 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 5:31.32

1500 m - Žákyně

(so, 6.10.2018 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 466 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 5:01.71 11.00
2 342 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 5:06.00 9.00
3 491 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 5:07.00 8.00
4 304 Eliška PoborskáEliška Poborská 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 5:09.03 7.00
5 368 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 5:09.90 6.00
6 333 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 5:14.13 5.00
7 277 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 5:16.35 4.00
8 391 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 5:19.20 3.00
9 356 Barbora BystřičanováBarbora Bystřičanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 12 5:26.52 2.00
10 402 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 5:28.65 1.00
11 452 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 5:29.74
12 313 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 5:51.59
13 451 Adéla AlexováAdéla Alexová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 14 6:16.47
476 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13 DNS
Celkem 14 závodníků