Výsledky

  Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Hranice (6. 10. 2018)

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 6.10.2018 - 12:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 13.77 11.00
2 191 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 13.95 9.00
3 177 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 14.06 8.00
4 26 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 14.11 7.00
5 68 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 14.59 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 12:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Filip NýčFilip Nýč 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 14.64 5.00
2 9 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 14.79 4.00
3 4 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 14.97 3.00
4 157 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 15.34 2.00
113 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 6.10.2018 - 12:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 15.41 1.00
2 53 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 16.25
3 10 Adam KarabecAdam Karabec 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 16.73
4 7 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 19.78
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
89 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava TJ Sokol Opava 4 13.77 11.00
191 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 5 13.95 9.00
177 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletika TJ Sokol Kolín-atletika 2 14.06 8.00
26 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 3 14.11 7.00
68 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 6 14.59 6.00
60 Filip NýčFilip Nýč 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 5 14.64 5.00
9 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 4 14.79 4.00
4 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 14.97 3.00
157 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s. SSK Vítkovice, z.s. 3 15.34 2.00
113 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s. Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF
39 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA Plzeň AK ŠKODA Plzeň 4 15.41 1.00
53 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK Jeseniova SK Jeseniova 3 16.25
10 Adam KarabecAdam Karabec 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 5 16.73
7 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4 Spartak Praha 4 2 19.78