výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Hranice (6. 10. 2018)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 6.10.2018 - 12:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.77 11.00
2 191 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.95 9.00
3 177 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 14.06 8.00
4 26 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.11 7.00
5 68 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.59 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 12:45) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.64 5.00
2 9 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 14.79 4.00
3 4 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.97 3.00
4 157 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.34 2.00
113 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 6.10.2018 - 12:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.41 1.00
2 53 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.25
3 10 Adam KarabecAdam Karabec 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.73
4 7 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 19.78
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
89 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.77 11.00
191 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.95 9.00
177 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 14.06 8.00
26 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 14.11 7.00
68 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 14.59 6.00
60 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 14.64 5.00
9 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 14.79 4.00
4 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 14.97 3.00
157 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.34 2.00
113 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 DNF
39 Michal HeidelmeierMichal Heidelmeier 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 15.41 1.00
53 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.25
10 Adam KarabecAdam Karabec 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 16.73
7 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 19.78

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 6.10.2018 - 12:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 290 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.91 11.00
2 266 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 14.92 9.00
3 303 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.93 8.00
4 414 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 15.49 6.00
5 486 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 15.70 4.00
6 454 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.78 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 12:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 392 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.30 7.00
2 434 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.66 5.00
3 282 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.23
4 284 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.25
5 336 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.04
6 435 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 17.38
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 6.10.2018 - 12:30) official Vítr: -4.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 377 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 15.79 2.00
2 307 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.16
3 343 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.62
4 478 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 16.72
5 306 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.73
6 443 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 17.88
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 6.10.2018 - 12:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 312 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.87 1.00
2 315 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.68
3 480 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 17.65
4 251 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 19.03
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
290 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.91 11.00
266 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 14.92 9.00
303 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 14.93 8.00
414 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 15.49 6.00
486 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 15.70 4.00
454 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 15.78 3.00
392 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.30 7.00
434 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 15.66 5.00
282 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 16.23
284 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.25
336 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.04
435 Lucie OlivováLucie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 17.38
377 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 15.79 2.00
307 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 16.16
343 Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.62
478 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 16.72
306 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.73
443 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 17.88
312 Tereza KauckáTereza Kaucká 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 15.87 1.00
315 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 16.68
480 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 17.65
251 Hristiana AtanasováHristiana Atanasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 19.03