Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň
Hranice (6. 10. 2018)150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 6.10.2018 - 15:15) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 101 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 16.89 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 27 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 17.32 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 195 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 17.82 | 6.00 | ||||||||||||
4 | 172 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 18.04 | 1.00 | ||||||||||||
5 | 131 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 18.26 | |||||||||||||
227 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DQ | ||||||||||||||
Poznámky:6. dráha DQ dle pravidla 142.4c. |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 15:15) official | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 83 | Casey LongCasey Long | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 17.63 | 8.00 | ||||||||||||
2 | 1 | Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 17.81 | 7.00 | ||||||||||||
3 | 221 | Václav WertheimVáclav Wertheim | 03 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 17.96 | 4.00 | ||||||||||||
4 | 130 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 18.00 | 2.00 | ||||||||||||
5 | 162 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 18.07 | |||||||||||||
6 | 139 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 18.12 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 6.10.2018 - 15:15) official | Vítr: -1.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 78 | Pavel HalátekPavel Halátek | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | 17.84 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 206 | Jan HříchJan Hřích | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 17.98 | 3.00 | ||||||||||||
3 | 189 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 18.05 | |||||||||||||
4= | 105 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 18.31 | |||||||||||||
4= | 132 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 18.31 | |||||||||||||
6 | 204 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 19.42 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 6.10.2018 - 15:15) official | Vítr: -2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | Ondřej MíkaOndřej Míka | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 18.47 | |||||||||||||
2 | 138 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 18.54 | |||||||||||||
3 | 183 | Michal KuchařMichal Kuchař | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 18.60 | |||||||||||||
4 | 59 | Matyáš MottelMatyáš Mottel | 03 | SK Jeseniova | 2 | 18.77 | |||||||||||||
5 | 230 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 18.91 | |||||||||||||
6 | 32 | Vítězslav MärzVítězslav März | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 19.16 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 05 (so, 6.10.2018 - 15:15) official | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Jakub SlanýJakub Slaný | 03 | TJ Sokol Opava | 5 | 20.54 | ||||||||||||||
MS | Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 21.33 | ||||||||||||||
MS | 240 | Roman SváčekRoman Sváček | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 20.25 | |||||||||||||
MS | Filip MarkovičFilip Markovič | 03 | TJ Sokol Opava | 3 | 22.08 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Vojtěch HorákVojtěch Horák | 03 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4 | 16.89 | 11.00 | |||
27 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 17.32 | 9.00 | |||
195 | Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 1 | 17.82 | 6.00 | |||
172 | Milan ŠčibrániMilan Ščibráni | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 18.04 | 1.00 | |||
131 | Michal KadeřábekMichal Kadeřábek | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 18.26 | ||||
227 | Jiří BruhaJiří Bruha | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | DQ | ||||
83 | Casey LongCasey Long | 04 | TJ Sokol Opava | 6 | 17.63 | 8.00 | |||
1 | Šimon BohmanŠimon Bohman | 03 | Spartak Praha 4 | 3 | 17.81 | 7.00 | |||
221 | Václav WertheimVáclav Wertheim | 03 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 17.96 | 4.00 | |||
130 | Jakub HartmannJakub Hartmann | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 18.00 | 2.00 | |||
162 | Šimon NavrátilŠimon Navrátil | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 5 | 18.07 | ||||
139 | Rudolf ŽižkaRudolf Žižka | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2 | 18.12 | ||||
78 | Pavel HalátekPavel Halátek | 04 | TJ Sokol Opava | 2 | 17.84 | 5.00 | |||
206 | Jan HříchJan Hřích | 03 | A. C. TEPO Kladno | 3 | 17.98 | 3.00 | |||
189 | Lukáš SoukalLukáš Soukal | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 6 | 18.05 | ||||
105 | Šimon KikaŠimon Kika | 04 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5 | 18.31 | ||||
132 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 4 | 18.31 | ||||
204 | Tomáš DvořákTomáš Dvořák | 04 | A. C. TEPO Kladno | 1 | 19.42 | ||||
30 | Ondřej MíkaOndřej Míka | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 4 | 18.47 | ||||
138 | Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 3 | 18.54 | ||||
183 | Michal KuchařMichal Kuchař | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 18.60 | ||||
59 | Matyáš MottelMatyáš Mottel | 03 | SK Jeseniova | 2 | 18.77 | ||||
230 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 6 | 18.91 | ||||
32 | Vítězslav MärzVítězslav März | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 1 | 19.16 | ||||
Jakub SlanýJakub Slaný | 03 | TJ Sokol Opava | 5 | 20.54 | |||||
Filip GužiakFilip Gužiak | 04 | TJ Sokol Opava | 4 | 21.33 | |||||
240 | Roman SváčekRoman Sváček | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 2 | 20.25 | ||||
Filip MarkovičFilip Markovič | 03 | TJ Sokol Opava | 3 | 22.08 |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 6.10.2018 - 15:00) official | Vítr: -2.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 261 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 18.68 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 357 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 19.11 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 303 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 5 | 19.50 | 6.00 | ||||||||||||
4 | 408 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 19.67 | 4.00 | ||||||||||||
5 | 383 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 20.11 | |||||||||||||
6 | 254 | Jana JanákováJana Janáková | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 20.31 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 15:00) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 263 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 19.17 | 8.00 | ||||||||||||
2 | 392 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 19.25 | 7.00 | ||||||||||||
3 | 441 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 19.52 | 5.00 | ||||||||||||
4 | 311 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 5 | 19.73 | 3.00 | ||||||||||||
5 | 342 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 20.18 | |||||||||||||
6 | 346 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 20.84 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 6.10.2018 - 15:00) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 330 | Eliška CzeschováEliška Czeschová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.82 | 2.00 | ||||||||||||
2 | 379 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.35 | |||||||||||||
3 | 288 | Petra ŠpačkováPetra Špačková | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 20.65 | |||||||||||||
4 | 317 | Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková | 03 | SK Jeseniova | 6 | 20.67 | |||||||||||||
5 | 305 | Anna StrnadováAnna Strnadová | 03 | SK Jeseniova | 1 | 20.72 | |||||||||||||
6 | 252 | Aneta DusilováAneta Dusilová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 20.99 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (so, 6.10.2018 - 15:00) official | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 307 | Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová | 03 | SK Jeseniova | 4 | 20.10 | 1.00 | ||||||||||||
2 | 253 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 20.12 | |||||||||||||
3 | 495 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 20.29 | |||||||||||||
4 | 437 | Rozálie PesslováRozálie Pesslová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 20.93 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (so, 6.10.2018 - 15:00) official | Vítr: -2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | 384 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 22.77 | |||||||||||||
MS | 387 | Vanesa NechalováVanesa Nechalová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 23.77 | |||||||||||||
MS | 402 | Karolína ŘepováKarolína Řepová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 21.32 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
261 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 18.68 | 11.00 | |||
357 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3 | 19.11 | 9.00 | |||
303 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | SK Jeseniova | 5 | 19.50 | 6.00 | |||
408 | Karolína MitanováKarolína Mitanová | 04 | AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... | 6 | 19.67 | 4.00 | |||
383 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba z.s. | 1 | 20.11 | ||||
254 | Jana JanákováJana Janáková | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 20.31 | ||||
263 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 4 | 19.17 | 8.00 | |||
392 | Klára ToováKlára Toová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 6 | 19.25 | 7.00 | |||
441 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 19.52 | 5.00 | |||
311 | Terezie TáborskáTerezie Táborská | 06 | SK Jeseniova | 5 | 19.73 | 3.00 | |||
342 | Sára NavrátilováSára Navrátilová | 04 | SSK Vítkovice, z.s. | 1 | 20.18 | ||||
346 | Tereza SklenářováTereza Sklenářová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 2 | 20.84 | ||||
330 | Eliška CzeschováEliška Czeschová | 03 | SSK Vítkovice, z.s. | 4 | 19.82 | 2.00 | |||
379 | Dominika FialováDominika Fialová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 5 | 20.35 | ||||
288 | Petra ŠpačkováPetra Špačková | 03 | ASK Slavia Praha | 3 | 20.65 | ||||
317 | Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková | 03 | SK Jeseniova | 6 | 20.67 | ||||
305 | Anna StrnadováAnna Strnadová | 03 | SK Jeseniova | 1 | 20.72 | ||||
252 | Aneta DusilováAneta Dusilová | 04 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 2 | 20.99 | ||||
307 | Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová | 03 | SK Jeseniova | 4 | 20.10 | 1.00 | |||
253 | Eliška HýblováEliška Hýblová | 05 | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | 3 | 20.12 | ||||
495 | Tatiana KaplanováTatiana Kaplanová | 05 | TJ Sokol Hradec Králové | 6 | 20.29 | ||||
437 | Rozálie PesslováRozálie Pesslová | 04 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 20.93 | ||||
384 | Rozálie KutějováRozálie Kutějová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 4 | 22.77 | ||||
387 | Vanesa NechalováVanesa Nechalová | 04 | Atletika Poruba z.s. | 3 | 23.77 | ||||
402 | Karolína ŘepováKarolína Řepová | 03 | A. C. TEPO Kladno | 5 | 21.32 |