výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Hranice (6. 10. 2018)

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 6.10.2018 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 118 Nevřela, Kika, Sládek, Jakob Nevřela, Kika, Sládek, Jakob Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 27.94 11.00
2 126 Čermák, Žižka, Vrbacký, Konečný Čermák, Žižka, Vrbacký, Konečný AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 28.74 9.00
3 190 Synek, Vinduška, Kuchař, Kratochvíl Synek, Vinduška, Kuchař, Kratochvíl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 29.19 8.00
4 30 Míka, März, Klečka, Škarda Míka, März, Klečka, Škarda AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.39 6.00
5 81 Knitl, Halátek, Long, Gothard Knitl, Halátek, Long, Gothard TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 29.85 2.00
6 219 Vosyka, Vosyka, Alexa, Nerad Vosyka, Vosyka, Alexa, Nerad A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 29.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Dallal, Jaroš, Král, Jára Dallal, Jaroš, Král, Jára Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 29.31 7.00
2 63 Hlaváček, Hrdlička, Tran Thai, Mottel Hlaváček, Hrdlička, Tran Thai, Mottel SK JeseniovaSK Jeseniova 1 29.82 4.00
3 108 Novotný, Zedník, Lochman, Přidal Novotný, Zedník, Lochman, Přidal Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 29.83 3.00
4 231 Klimeš, Kvapil, Zeman, Zeman Klimeš, Kvapil, Zeman, Zeman Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 31.56
5 Maršálek, Lutz, Červenka, Lisák Maršálek, Lutz, Červenka, Lisák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 31.58
6 211 Mezera, Beneš, Dostal, Levý Mezera, Beneš, Dostal, Levý A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 33.47
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 6.10.2018 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Heidelmeier, Peterka, Kreysa, Malina Heidelmeier, Peterka, Kreysa, Malina AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.63 5.00
2 178 Douděra, Konvalina, Severa, Kalaš Douděra, Konvalina, Severa, Kalaš TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 29.90 1.00
3 226 Bičík, Hvězda, Michut, Řehounek Bičík, Hvězda, Michut, Řehounek Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 30.90
4 55 Koller, Blatný, Jankovský, Kára Koller, Blatný, Jankovský, Kára SK JeseniovaSK Jeseniova 2 31.47
5 18 Skoumal, Karabec, Coufal, Češka Skoumal, Karabec, Coufal, Češka Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 31.63
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 6.10.2018 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Kosobud, Štětka, Helcl, Rajmon Kosobud, Štětka, Helcl, Rajmon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 31.29
2 36 Karas, Výška, Minařík, Bíman Karas, Výška, Minařík, Bíman AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 32.47
3 58 Matějka, Jaroš, Dobiáš, Karol Matějka, Jaroš, Dobiáš, Karol SK JeseniovaSK Jeseniova 2 32.61
4 232 Korbel, Smejkal, Spěvák, Sváček Korbel, Smejkal, Spěvák, Sváček Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 33.54
5 192 Trnka, Petržálek, Pavlík, Hála Trnka, Petržálek, Pavlík, Hála TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 34.17
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
118 Nevřela, Kika, Sládek, Jakob Nevřela, Kika, Sládek, Jakob Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 27.94 11.00
126 Čermák, Žižka, Vrbacký, Konečný Čermák, Žižka, Vrbacký, Konečný AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 28.74 9.00
190 Synek, Vinduška, Kuchař, Kratochvíl Synek, Vinduška, Kuchař, Kratochvíl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 29.19 8.00
30 Míka, März, Klečka, Škarda Míka, März, Klečka, Škarda AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.39 6.00
81 Knitl, Halátek, Long, Gothard Knitl, Halátek, Long, Gothard TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 29.85 2.00
219 Vosyka, Vosyka, Alexa, Nerad Vosyka, Vosyka, Alexa, Nerad A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 29.98
4 Dallal, Jaroš, Král, Jára Dallal, Jaroš, Král, Jára Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 29.31 7.00
63 Hlaváček, Hrdlička, Tran Thai, Mottel Hlaváček, Hrdlička, Tran Thai, Mottel SK JeseniovaSK Jeseniova 1 29.82 4.00
108 Novotný, Zedník, Lochman, Přidal Novotný, Zedník, Lochman, Přidal Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 29.83 3.00
231 Klimeš, Kvapil, Zeman, Zeman Klimeš, Kvapil, Zeman, Zeman Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 31.56
Maršálek, Lutz, Červenka, Lisák Maršálek, Lutz, Červenka, Lisák SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 31.58
211 Mezera, Beneš, Dostal, Levý Mezera, Beneš, Dostal, Levý A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 33.47
39 Heidelmeier, Peterka, Kreysa, Malina Heidelmeier, Peterka, Kreysa, Malina AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 29.63 5.00
178 Douděra, Konvalina, Severa, Kalaš Douděra, Konvalina, Severa, Kalaš TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 29.90 1.00
226 Bičík, Hvězda, Michut, Řehounek Bičík, Hvězda, Michut, Řehounek Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 30.90
55 Koller, Blatný, Jankovský, Kára Koller, Blatný, Jankovský, Kára SK JeseniovaSK Jeseniova 2 31.47
18 Skoumal, Karabec, Coufal, Češka Skoumal, Karabec, Coufal, Češka Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 31.63
12 Kosobud, Štětka, Helcl, Rajmon Kosobud, Štětka, Helcl, Rajmon Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 31.29
36 Karas, Výška, Minařík, Bíman Karas, Výška, Minařík, Bíman AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 32.47
58 Matějka, Jaroš, Dobiáš, Karol Matějka, Jaroš, Dobiáš, Karol SK JeseniovaSK Jeseniova 2 32.61
232 Korbel, Smejkal, Spěvák, Sváček Korbel, Smejkal, Spěvák, Sváček Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 33.54
192 Trnka, Petržálek, Pavlík, Hála Trnka, Petržálek, Pavlík, Hála TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 34.17

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 6.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 254 Janáková, Přichystalová, Hýblová, Dusilová Janáková, Přichystalová, Hýblová, Dusilová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 30.90 11.00
2 345 Pisková, Navrátilová, Klečková, Bužgová Pisková, Navrátilová, Klečková, Bužgová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 31.42 8.00
3 437 Pesslová, Blechová, Radikovská, Vlková Pesslová, Blechová, Radikovská, Vlková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 31.80 5.00
4 Karpová, Mynářová, Jurečková, Vilčková Karpová, Mynářová, Jurečková, Vilčková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 32.23 3.00
5 309 Sojková, Nosková, Strnadová, Kaucká Sojková, Nosková, Strnadová, Kaucká SK JeseniovaSK Jeseniova 5 32.37 2.00
6 407 Michálková, Čechová, Čajková, Müllerová Michálková, Čechová, Čajková, Müllerová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 33.96
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 383 Krchová, Zdražilová, Fialová, Dokulilová Krchová, Zdražilová, Fialová, Dokulilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 31.24 9.00
2 478 Hloucalová, Pražáková, Havlíčková, Voženílková Hloucalová, Pražáková, Havlíčková, Voženílková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 31.51 7.00
3 288 Špačková, Baliamisová, Primasová, Šimůnková Špačková, Baliamisová, Primasová, Šimůnková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 31.79 6.00
4 259 Latislavová, Simonová, Sochorová, Kovářová Latislavová, Simonová, Sochorová, Kovářová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 32.63
5 Javorková, Dlouhá, Lamlová, Balabánová Javorková, Dlouhá, Lamlová, Balabánová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 33.71
468 Švarcová, Heráková, Vlková, Havlová Švarcová, Heráková, Vlková, Havlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 6.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 294 Pacáková, Tesařová, Rejholcová, Migová Pacáková, Tesařová, Rejholcová, Migová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 31.89 4.00
2 433 Novotná, Pavlíková, Hroudová, Vejdělková Novotná, Pavlíková, Hroudová, Vejdělková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 32.62 1.00
3 467 Štemberová, Lakomá, Helebrantová, Somrová Štemberová, Lakomá, Helebrantová, Somrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 33.31
4 361 Krasulová, Laciková, Buczková, Ťahanová Krasulová, Laciková, Buczková, Ťahanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 33.32
5 304 Poborská, Stachová, Šeflová, Hliňáková Poborská, Stachová, Šeflová, Hliňáková SK JeseniovaSK Jeseniova 6 33.51
6 405 Kovácsová, Smutková, Ježová, Otáhalová Kovácsová, Smutková, Ježová, Otáhalová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 35.84
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 6.10.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 380 Fistrová, Petrová, Dutková, Musialová Fistrová, Petrová, Dutková, Musialová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 32.69
2 Najmanová, Šarounová, Filipová, Mikanová Najmanová, Šarounová, Filipová, Mikanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 32.85
3 453 Bodnarová, Badinová, Alexová, Procházková Bodnarová, Badinová, Alexová, Procházková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 34.22
4 381 Homolková, Smetanová, Matějková, Kutějová Homolková, Smetanová, Matějková, Kutějová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 34.40
5 319 Vejdovcová, Vorlová, Gladišová, Voříšková Vejdovcová, Vorlová, Gladišová, Voříšková SK JeseniovaSK Jeseniova 6 35.05
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
254 Janáková, Přichystalová, Hýblová, Dusilová Janáková, Přichystalová, Hýblová, Dusilová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 30.90 11.00
345 Pisková, Navrátilová, Klečková, Bužgová Pisková, Navrátilová, Klečková, Bužgová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 31.42 8.00
437 Pesslová, Blechová, Radikovská, Vlková Pesslová, Blechová, Radikovská, Vlková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 31.80 5.00
Karpová, Mynářová, Jurečková, Vilčková Karpová, Mynářová, Jurečková, Vilčková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 32.23 3.00
309 Sojková, Nosková, Strnadová, Kaucká Sojková, Nosková, Strnadová, Kaucká SK JeseniovaSK Jeseniova 5 32.37 2.00
407 Michálková, Čechová, Čajková, Müllerová Michálková, Čechová, Čajková, Müllerová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 33.96
383 Krchová, Zdražilová, Fialová, Dokulilová Krchová, Zdražilová, Fialová, Dokulilová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 31.24 9.00
478 Hloucalová, Pražáková, Havlíčková, Voženílková Hloucalová, Pražáková, Havlíčková, Voženílková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 31.51 7.00
288 Špačková, Baliamisová, Primasová, Šimůnková Špačková, Baliamisová, Primasová, Šimůnková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 31.79 6.00
259 Latislavová, Simonová, Sochorová, Kovářová Latislavová, Simonová, Sochorová, Kovářová TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 32.63
Javorková, Dlouhá, Lamlová, Balabánová Javorková, Dlouhá, Lamlová, Balabánová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 33.71
468 Švarcová, Heráková, Vlková, Havlová Švarcová, Heráková, Vlková, Havlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNF
294 Pacáková, Tesařová, Rejholcová, Migová Pacáková, Tesařová, Rejholcová, Migová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 31.89 4.00
433 Novotná, Pavlíková, Hroudová, Vejdělková Novotná, Pavlíková, Hroudová, Vejdělková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 32.62 1.00
467 Štemberová, Lakomá, Helebrantová, Somrová Štemberová, Lakomá, Helebrantová, Somrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 33.31
361 Krasulová, Laciková, Buczková, Ťahanová Krasulová, Laciková, Buczková, Ťahanová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 33.32
304 Poborská, Stachová, Šeflová, Hliňáková Poborská, Stachová, Šeflová, Hliňáková SK JeseniovaSK Jeseniova 6 33.51
405 Kovácsová, Smutková, Ježová, Otáhalová Kovácsová, Smutková, Ježová, Otáhalová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 35.84
380 Fistrová, Petrová, Dutková, Musialová Fistrová, Petrová, Dutková, Musialová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 32.69
Najmanová, Šarounová, Filipová, Mikanová Najmanová, Šarounová, Filipová, Mikanová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 32.85
453 Bodnarová, Badinová, Alexová, Procházková Bodnarová, Badinová, Alexová, Procházková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 34.22
381 Homolková, Smetanová, Matějková, Kutějová Homolková, Smetanová, Matějková, Kutějová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 34.40
319 Vejdovcová, Vorlová, Gladišová, Voříšková Vejdovcová, Vorlová, Gladišová, Voříšková SK JeseniovaSK Jeseniova 6 35.05