výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Hranice (6. 10. 2018)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 6.10.2018 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 101 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 36.65 11.00
2 112 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 37.41 9.00
3 172 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 37.57 8.00
4 139 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 37.73 7.00
5 130 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.05 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 189 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 38.54 5.00
2 195 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 38.99 4.00
3 230 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 39.81
4 131 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 40.17
5 87 Jan SmékalJan Smékal 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 40.81
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 6.10.2018 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 38.23 6.00
2 159 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 39.36 2.00
3 182 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 39.51 1.00
4 209 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 41.82
5 210 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 43.41
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 6.10.2018 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 42.17
2 12 Tomáš KosobudTomáš Kosobud 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 42.62
3 36 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 43.08
4 21 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 43.29
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
101 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 36.65 11.00
112 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 37.41 9.00
172 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 37.57 8.00
139 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 37.73 7.00
130 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.05 3.00
189 Lukáš SoukalLukáš Soukal 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 38.54 5.00
195 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 38.99 4.00
230 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 39.81
131 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 40.17
87 Jan SmékalJan Smékal 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 40.81
27 Vojtěch VrbaVojtěch Vrba 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 38.23 6.00
159 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 39.36 2.00
182 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 39.51 1.00
209 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 41.82
210 Dominik LevýDominik Levý 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 43.41
5 Vít FröhlichVít Fröhlich 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 42.17
12 Tomáš KosobudTomáš Kosobud 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 42.62
36 Pavel KarasPavel Karas 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 43.08
21 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 43.29

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 6.10.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 261 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 39.69 11.00
2 357 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 40.28 9.00
3 392 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.89 8.00
4 311 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 41.76 7.00
5 290 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 43.27 6.00
6 330 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 43.82 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 6.10.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 380 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 44.01 4.00
2 444 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 44.15 3.00
3 262 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 44.32 2.00
4 489 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 45.16
5 395 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 46.19
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 6.10.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 441 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 44.41 1.00
2 456 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 45.19
3 433 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 46.79
4 484 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.17
5 494 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 48.02
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
261 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 39.69 11.00
357 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 40.28 9.00
392 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 40.89 8.00
311 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 41.76 7.00
290 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 43.27 6.00
330 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 43.82 5.00
380 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 44.01 4.00
444 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 44.15 3.00
262 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 44.32 2.00
489 Daniela VoženílkováDaniela Voženílková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 45.16
395 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 46.19
441 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 44.41 1.00
456 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 45.19
433 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 46.79
484 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 47.17
494 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 48.02