výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň

Hranice (6. 10. 2018)

Hod diskem 0,75kg - Žákyně

(so, 6.10.2018 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 328 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 23 39.96 39.96xx39.96xxx 11.00
2 483 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 20 33.61 x29.1430.3830.3832.2833.61x 9.00
3 267 Barbora ŠtejfováBarbora Štejfová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 21 32.51 x29.9030.5430.5430.2032.5131.74 8.00
4 462 Barbora KratochvílováBarbora Kratochvílová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 22 30.57 30.57x23.8030.5728.95xx 7.00
5 256 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 14 29.40 22.7627.9225.3627.92x26.7629.40 6.00
6 302 Michaela DurdováMichaela Durdová
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 19 28.98 xx27.8527.85xx28.98 5.00
7 406 Nela MikeskováNela Mikesková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 12 27.86 23.0824.6727.7227.72xx27.86 4.00
8 301 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 17 27.76 27.7623.25x27.76x26.57x 3.00
9 488 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 18 27.33 x27.33x27.330.00.00.0 2.00
10 411 Natálie NagyováNatálie Nagyová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 15 26.63 x26.63x26.630.00.00.0 1.00
11 278 Eva CaldrováEva Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 11 26.14 xx26.1426.140.00.00.0
12 314 Anna T. VoříškováAnna T. Voříšková
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 13 25.18 25.1823.0819.2825.180.00.00.0
13 376 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 16 24.77 23.5224.77x24.770.00.00.0
14 428 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10 24.12 24.1221.53x24.120.00.00.0
15 432 Denisa KopeckáDenisa Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 6 23.26 17.2023.26x23.260.00.00.0
16 351 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 9 22.86 21.7519.9122.8622.860.00.00.0
17 367 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 7 22.33 x22.3321.1122.330.00.00.0
18 485 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 8 21.02 21.02x20.8621.020.00.00.0
19 293 Patricie ŽídkováPatricie Žídková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 5 19.17 19.17xx19.170.00.00.0
20 260 Viktorie MaršíkováViktorie Maršíková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 3 19.14 19.14x18.5319.140.00.00.0
21 295 Zuzana HurychováZuzana Hurychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 1 17.71 17.1615.6817.7117.710.00.00.0
22 404 Victoria JežováVictoria Ježová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 2 13.13 x13.1312.6413.130.00.00.0
471 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků