výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Morenda Kooperativa mítink

Brno (21. 4. 2018)

600 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 306 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 2:13.39
2 310 Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička 09 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 2 2:13.44
3 17 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:15.90
4 348 Matyáš TomanMatyáš Toman 09 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 4 2:24.48
5 312 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:27.21
6 327 Matyáš SapákMatyáš Sapák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:30.65
7 325 Tomáš SovaTomáš Sova 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:33.03
8 323 Marek ŠivecMarek Šivec 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 8 2:36.90
9 311 Jakub ŠmahelJakub Šmahel 09 SK Speed BrnoSK Speed Brno 9 2:41.49
10 344 Roman VernerRoman Verner 10 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 10 2:44.04
11 345 Tomáš OndráčekTomáš Ondráček 11 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11 2:48.30
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 136 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:07.87
2 334 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:07.97
3 299 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika SlavkovAtletika Slavkov 3 2:23.45
4 303 Tomáš HolečekTomáš Holeček 10 -- 4 2:25.25
5 349 Adam KonečnýAdam Konečný 10 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 5 2:25.41
6 338 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 2:25.67
7 132 jiří Frolíkjiří Frolík 09 SK SpeedSK Speed 7 2:32.81
8 347 Josef KopeckýJosef Kopecký 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 8 2:44.14
9 331 Michal KoutnýMichal Koutný 11 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 9 2:48.64
10 313 Daniel GregorDaniel Gregor 11 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 10 2:49.26
11 Oto ZwettlerOto Zwettler 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11 2:50.30
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 136 Šimon EllingerŠimon Ellinger 09 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:07.87
2 334 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:07.97
3 306 Tomáš OšmeraTomáš Ošmera 09 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 2:13.39
4 310 Matyáš RůžičkaMatyáš Růžička 09 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 2 2:13.44
5 17 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:15.90
6 299 Adam KonečnýAdam Konečný 10 Atletika SlavkovAtletika Slavkov 3 2:23.45
7 348 Matyáš TomanMatyáš Toman 09 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 4 2:24.48
8 303 Tomáš HolečekTomáš Holeček 10 -- 4 2:25.25
9 349 Adam KonečnýAdam Konečný 10 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 5 2:25.41
10 338 Mikuláš LangMikuláš Lang 09 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 2:25.67
11 312 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:27.21
12 327 Matyáš SapákMatyáš Sapák 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:30.65
13 132 jiří Frolíkjiří Frolík 09 SK SpeedSK Speed 7 2:32.81
14 325 Tomáš SovaTomáš Sova 09 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:33.03
15 323 Marek ŠivecMarek Šivec 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 8 2:36.90
16 311 Jakub ŠmahelJakub Šmahel 09 SK Speed BrnoSK Speed Brno 9 2:41.49
17 344 Roman VernerRoman Verner 10 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 10 2:44.04
18 347 Josef KopeckýJosef Kopecký 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 8 2:44.14
19 345 Tomáš OndráčekTomáš Ondráček 11 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 11 2:48.30
20 331 Michal KoutnýMichal Koutný 11 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 9 2:48.64
21 313 Daniel GregorDaniel Gregor 11 AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno 10 2:49.26
22 Oto ZwettlerOto Zwettler 09 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 11 2:50.30

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 138 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 1:58.80
2 43 Jan SlavíkJan Slavík 08 Moravská SlaviaMoravská Slavia 2 2:01.42
3 137 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:02.87
4 151 Boris BrckoBoris Brcko 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 2:08.07
5 149 Jakub JordánJakub Jordán 07 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 5 2:09.94
6 40 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 2:10.06
7 139 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed BrnoSK Speed Brno 7 2:13.57
8 123 Dušan LátDušan Lát 07 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 8 2:16.59
9 162 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 9 2:18.65
10 167 Radek CoufalRadek Coufal 08 SK Speed BrnoSK Speed Brno 10 2:21.67
11 158 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11 2:24.82
12 161 David KistanDavid Kistan 08 SK SpeedSK Speed 12 2:29.27
118 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 JAC BrnoJAC Brno 14 DNS
148 Vít KrůzaVít Krůza 08 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 166 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 1 2:07.04
2 172 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 2:08.55
3 115 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 2:13.65
4 108 Petr MinksPetr Minks 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 2:13.72
5 141 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 5 2:15.11
6 117 Filip HrňaFilip Hrňa 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 2:15.12
7 116 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 2:19.76
8 171 Arthur EšnerArthur Ešner 08 SK Speed BrnoSK Speed Brno 8 2:20.81
9 164 Gabriel SvobodaGabriel Svoboda 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 9 2:22.21
10 114 Filip NečasFilip Nečas 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10 2:24.19
11 163 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 11 2:28.90
12 109 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 12 2:30.19
150 Jan TančinecJan Tančinec 08 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. DNS
126 Martin GrünwalldMartin Grünwalld 07 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská DNS
134 Adam HluštíkAdam Hluštík 07 SK Speed BrnoSK Speed Brno DNF
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 138 Tomáš HorákTomáš Horák 08 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 1 1:58.80
2 43 Jan SlavíkJan Slavík 08 Moravská SlaviaMoravská Slavia 2 2:01.42
3 137 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:02.87
4 166 Ondřej StejskalOndřej Stejskal 08 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice 1 2:07.04
5 151 Boris BrckoBoris Brcko 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 2:08.07
6 172 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 2:08.55
7 149 Jakub JordánJakub Jordán 07 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 5 2:09.94
8 40 Matěj DujkaMatěj Dujka 08 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 6 2:10.06
9 139 Štěpán ŠerýŠtěpán Šerý 08 SK Speed BrnoSK Speed Brno 7 2:13.57
10 115 Vít KudlaVít Kudla 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 2:13.65
11 108 Petr MinksPetr Minks 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 2:13.72
12 141 Filip ZatloukalFilip Zatloukal 08 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 5 2:15.11
13 117 Filip HrňaFilip Hrňa 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 2:15.12
14 123 Dušan LátDušan Lát 07 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 8 2:16.59
15 162 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 9 2:18.65
16 116 Jan MarekJan Marek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 2:19.76
17 171 Arthur EšnerArthur Ešner 08 SK Speed BrnoSK Speed Brno 8 2:20.81
18 167 Radek CoufalRadek Coufal 08 SK Speed BrnoSK Speed Brno 10 2:21.67
19 164 Gabriel SvobodaGabriel Svoboda 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 9 2:22.21
20 114 Filip NečasFilip Nečas 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10 2:24.19
21 158 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 11 2:24.82
22 163 Tomáš AugustinTomáš Augustin 07 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská 11 2:28.90
23 161 David KistanDavid Kistan 08 SK SpeedSK Speed 12 2:29.27
24 109 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 12 2:30.19
118 Ondřej ŠímaOndřej Šíma 07 JAC BrnoJAC Brno 14 DNS
148 Vít KrůzaVít Krůza 08 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. DNS
150 Jan TančinecJan Tančinec 08 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. DNS
126 Martin GrünwalldMartin Grünwalld 07 AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská DNS
134 Adam HluštíkAdam Hluštík 07 SK Speed BrnoSK Speed Brno DNF

600 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 119 Lucie NečasováLucie Nečasová 09 SK SpeedSK Speed 1 2:08.47
2 216 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 2:13.11
3 213 Anna ČižmárováAnna Čižmárová 09 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 3 2:17.19
4 242 Monika HoláMonika Holá 09 Moravská SlaviaMoravská Slavia 4 2:18.39
5 275 Bára VlkováBára Vlková 09 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 2:18.60
6 260 Klára BuličkováKlára Buličková 10 ZŠ Hudcova/ AC MS BrnoZŠ Hudcova/ AC MS Brno 6 2:25.03
7 122 Bára NeveseláBára Neveselá 09 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 7 2:29.67
8 212 Adéla ŽampachováAdéla Žampachová 09 ASK BlanskoASK Blansko 8 2:42.41
9 250 Sofie HorákováSofie Horáková 10 PředklášteříPředklášteří 9 2:43.96
10 153 Sára GuldanováSára Guldanová 09 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10 2:48.89
11 142 Sára ZatloukalováSára Zatloukalová 13 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 11 2:53.70
12 256 Eliška VodičkováEliška Vodičková 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 12 2:56.81
266 Sofie HanákováSofie Hanáková 11 ZŠ Hudcova/ AC MS BrnoZŠ Hudcova/ AC MS Brno DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 130 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:07.62
2 228 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 2 2:10.01
3 254 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:11.22
4 277 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 LipůvkaLipůvka 4 2:16.42
5 227 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:19.68
6 144 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 2:21.24
7 143 Ema ZatloukalováEma Zatloukalová 10 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 7 2:24.17
8 152 Vendula SeďováVendula Seďová 10 AthusAthus 8 2:25.27
9 226 Michaela DrimlováMichaela Drimlová 10 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 9 2:33.90
10 257 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10 2:36.54
11 209 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:39.71
230 Tereza HluštíkováTereza Hluštíková 11 SK Speed BrnoSK Speed Brno DNS
218 Martina TruksováMartina Truksová 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno DNS
233 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno DNS
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 130 Eliška ZamazalováEliška Zamazalová 09 ASK BlanskoASK Blansko 1 2:07.62
2 119 Lucie NečasováLucie Nečasová 09 SK SpeedSK Speed 1 2:08.47
3 228 Stela NavrátilováStela Navrátilová 09 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 2 2:10.01
4 254 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 3 2:11.22
5 216 Sára ProcházkováSára Procházková 09 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 2 2:13.11
6 277 Kateřina RybováKateřina Rybová 09 LipůvkaLipůvka 4 2:16.42
7 213 Anna ČižmárováAnna Čižmárová 09 Atletika Slavkov u BrnaAtletika Slavkov u Brna 3 2:17.19
8 242 Monika HoláMonika Holá 09 Moravská SlaviaMoravská Slavia 4 2:18.39
9 275 Bára VlkováBára Vlková 09 SK Speed BrnoSK Speed Brno 5 2:18.60
10 227 Zuzana JandákováZuzana Jandáková 09 ASK BlanskoASK Blansko 5 2:19.68
11 144 Daniela JurováDaniela Jurová 10 SK Speed BrnoSK Speed Brno 6 2:21.24
12 143 Ema ZatloukalováEma Zatloukalová 10 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 7 2:24.17
13 260 Klára BuličkováKlára Buličková 10 ZŠ Hudcova/ AC MS BrnoZŠ Hudcova/ AC MS Brno 6 2:25.03
14 152 Vendula SeďováVendula Seďová 10 AthusAthus 8 2:25.27
15 122 Bára NeveseláBára Neveselá 09 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 7 2:29.67
16 226 Michaela DrimlováMichaela Drimlová 10 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno 9 2:33.90
17 257 Sofie ZwettlerováSofie Zwettlerová 10 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 10 2:36.54
18 209 Denisa TopinkováDenisa Topinková 10 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:39.71
19 212 Adéla ŽampachováAdéla Žampachová 09 ASK BlanskoASK Blansko 8 2:42.41
20 250 Sofie HorákováSofie Horáková 10 PředklášteříPředklášteří 9 2:43.96
21 153 Sára GuldanováSára Guldanová 09 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 10 2:48.89
22 142 Sára ZatloukalováSára Zatloukalová 13 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 11 2:53.70
23 256 Eliška VodičkováEliška Vodičková 10 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 12 2:56.81
266 Sofie HanákováSofie Hanáková 11 ZŠ Hudcova/ AC MS BrnoZŠ Hudcova/ AC MS Brno DNS
230 Tereza HluštíkováTereza Hluštíková 11 SK Speed BrnoSK Speed Brno DNS
218 Martina TruksováMartina Truksová 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno DNS
233 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 09 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 21.4.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 24 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:05.39
2 14 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:06.81
3 48 Kristina BendováKristina Bendová 07 Speed BrnoSpeed Brno 3 2:09.55
4 30 Anna HájkováAnna Hájková 07 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 2:11.76
5 168 Sofia ChovanSofia Chovan 07 Moravska SlaviaMoravska Slavia 5 2:13.68
6 210 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:15.67
7 42 Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 AK KuřimAK Kuřim 7 2:17.36
8 51 Andrea LenomarováAndrea Lenomarová 07 SK Speed BrnoSK Speed Brno 8 2:18.75
9 25 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 2:22.12
10 70 Barbora HlušíBarbora Hluší 07 SK Speed BrnoSK Speed Brno 10 2:24.64
11 62 Anna ImrichováAnna Imrichová 07 SK Speed BrnoSK Speed Brno 11 2:29.93
12 155 Ema FrýbertováEma Frýbertová 08 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 12 2:32.29
13 8 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK Speed BrnoSK Speed Brno 13 2:32.59
14 29 Osuská TerezaOsuská Tereza 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 14 2:51.64
61 Victoria BayerováVictoria Bayerová 07 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice DNS
253 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC MS BrnoAC MS Brno DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (so, 21.4.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 27 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 1:59.80
2 35 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 2:01.91
3 263 Žaneta ZádrapováŽaneta Zádrapová 07 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 3 2:01.96
4 52 Kateřina JanáčkováKateřina Janáčková 07 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 2:10.22
5 69 Lucie HavelkováLucie Havelková 07 Moravská Slavia BrnoMoravská Slavia Brno 5 2:10.58
6 16 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:10.79
7 156 Nikola SeďováNikola Seďová 07 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 7 2:14.47
8 170 Agáta NavrátilováAgáta Navrátilová 07 SK Speed BrnoSK Speed Brno 8 2:16.13
9 3 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 9 2:17.16
10 6 Zina JaníkováZina Janíková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10 2:17.45
11 7 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 08 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 11 2:17.82
12 64 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová 07 AK RosiceAK Rosice 12 2:23.31
13 28 Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 13 2:29.92
14 21 Hannah ŠocováHannah Šocová 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 14 2:33.44
68 Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková 07 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno DNS
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 27 Karolína KuchyňkováKarolína Kuchyňková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 1:59.80
2 35 Lucie DaněčkováLucie Daněčková 07 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 2:01.91
3 263 Žaneta ZádrapováŽaneta Zádrapová 07 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 3 2:01.96
4 24 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:05.39
5 14 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 2 2:06.81
6 48 Kristina BendováKristina Bendová 07 Speed BrnoSpeed Brno 3 2:09.55
7 52 Kateřina JanáčkováKateřina Janáčková 07 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 4 2:10.22
8 69 Lucie HavelkováLucie Havelková 07 Moravská Slavia BrnoMoravská Slavia Brno 5 2:10.58
9 16 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:10.79
10 30 Anna HájkováAnna Hájková 07 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 4 2:11.76
11 168 Sofia ChovanSofia Chovan 07 Moravska SlaviaMoravska Slavia 5 2:13.68
12 156 Nikola SeďováNikola Seďová 07 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 7 2:14.47
13 210 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:15.67
14 170 Agáta NavrátilováAgáta Navrátilová 07 SK Speed BrnoSK Speed Brno 8 2:16.13
15 3 Petra HoloubkováPetra Holoubková 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 9 2:17.16
16 42 Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 AK KuřimAK Kuřim 7 2:17.36
17 6 Zina JaníkováZina Janíková 08 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 10 2:17.45
18 7 Zuzana SvobodováZuzana Svobodová 08 AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia 11 2:17.82
19 51 Andrea LenomarováAndrea Lenomarová 07 SK Speed BrnoSK Speed Brno 8 2:18.75
20 25 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 2:22.12
21 64 Zuzana ŠtouračováZuzana Štouračová 07 AK RosiceAK Rosice 12 2:23.31
22 70 Barbora HlušíBarbora Hluší 07 SK Speed BrnoSK Speed Brno 10 2:24.64
23 28 Soňa SedláčkováSoňa Sedláčková 08 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 13 2:29.92
24 62 Anna ImrichováAnna Imrichová 07 SK Speed BrnoSK Speed Brno 11 2:29.93
25 155 Ema FrýbertováEma Frýbertová 08 SK Atletika Hustopeče, o.s.SK Atletika Hustopeče, o.s. 12 2:32.29
26 8 Karolína SvobodováKarolína Svobodová 07 SK Speed BrnoSK Speed Brno 13 2:32.59
27 21 Hannah ŠocováHannah Šocová 08 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 14 2:33.44
28 29 Osuská TerezaOsuská Tereza 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 14 2:51.64
61 Victoria BayerováVictoria Bayerová 07 ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice DNS
253 Barbora BrožováBarbora Brožová 08 AC MS BrnoAC MS Brno DNS
68 Leontýna HovorkováLeontýna Hovorková 07 SK TROPS BrnoSK TROPS Brno DNS