Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Morenda Kooperativa mítink

Brno (21. 4. 2018)

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 21.4.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 197 Marek HrubýMarek Hrubý
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
05 11.51 10,3111,5111,4511,510.00.00.0
2 384 Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 10.06 10,0609,4609,1810,060.00.00.0
3 287 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
05 09.65 09,1008,6509,6509,650.00.00.0
4 200 Jan FialaJan Fiala
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 09.45 09,0409,4508,6409,450.00.00.0
5 296 Lukáš BokLukáš Bok
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 08.54 07,5808,54x08,540.00.00.0
6 439 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 08.53 08,5308,1507,3008,530.00.00.0
7 434 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 08.01 07,7808,01x08,010.00.00.0
8 396 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 06.97 06,5906,9706,1906,970.00.00.0
9 199 Jan AndrýsekJan Andrýsek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
06 06.29 05,9906,0006,2906,290.00.00.0
356 Jiří DohnalJiří Dohnal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 21.4.2018 - 14:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 97 Marta KurachováMarta Kurachová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 11.08 11,0810,3210,8211,080.00.00.0
2 188 Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 10.46 09,3609,8910,4610,460.00.00.0
3 85 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 09.20 09,2008,8608,3909,200.00.00.0
4 100 Agáta ŠamalíkováAgáta Šamalíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 08.70 08,4108,7008,1408,700.00.00.0
5 75 Tereza RačanskáTereza Račanská
Orel VyškovOrel Vyškov
04 08.69 07,7808,3008,6908,690.00.00.0
6 456 Anita GoraniAnita Gorani
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 07.92 07,0407,7307,9207,920.00.00.0
7 462 Eva RemešováEva Remešová
Atletika JihlavaAtletika Jihlava
04 07.78 06,6406,3007,7807,780.00.00.0
8 461 Veronika HartmannováVeronika Hartmannová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 07.74 07,6307,3707,7407,740.00.00.0
9 454 Anežka ZukalováAnežka Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 07.68 07,0007,6805,9107,680.00.00.0
10 78 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 07.53 07,5207,4007,5307,530.00.00.0
11 193 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 07.50 07,5007,0407,0407,500.00.00.0
12 176 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 07.06 06,9406,5007,0607,060.00.00.0
13 436 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 06.51 06,5106,2906,4206,510.00.00.0
14 476 Kateřina PaczkováKateřina Paczková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
04 06.46 06,3106,4605,9306,460.00.00.0
15 452 Aneta VeseláAneta Veselá
Orel VyškovOrel Vyškov
03 05.81 05,6505,81x05,810.00.00.0
16 291 Katharina SchmidKatharina Schmid
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 05.02 05,0204,62x05,020.00.00.0
Celkem 16 závodníků