Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Beroun (18. 5. 2018)
skok vysoký - Ml. žáci (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 050821 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1.48 11.00
2 Alex ObstAlex Obst 050406 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1.45 9.00
3 Jakub GregovskýJakub Gregovský 050504 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1.42 8.00
skok vysoký - Ml. žákyně (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominika PolákováDominika Poláková 051115 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.49 11.00
2 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 051116 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1.46 9.00
3 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 050501 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.40 8.00
skok daleký - Ml. žáci (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj MachMatěj Mach 051113 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5.31 11.00
2 Jan MozgaJan Mozga 050319 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.86 9.00
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 050821 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4.68 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 050501 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.80 11.00
2 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 051116 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4.41 9.00
3 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 050905 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4.40 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 051116 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10.21 11.00
2 Karolína BrožováKarolína Brožová 050808 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.67 9.00
3 Elonor MakrisElonor Makris 060916 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.46 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David KlusoňDavid Klusoň 050429 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 09.86 11.00
2 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 050804 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 08.84 9.00
3 Sebastian LibišSebastian Libiš 050609 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.34 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip BlažekFilip Blažek 050212 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 49.85 11.00
2 Ondřej HumlOndřej Huml 050502 TJ NeratoviceTJ Neratovice 49.73 9.00
3 Mikuláš JobekMikuláš Jobek 050928 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 46.69 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (pátek, 18.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 051116 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 44.30 11.00
2 Tereza KučerováTereza Kučerová 080120 TJ NeratoviceTJ Neratovice 43.17 9.00
3 Markéta KosováMarkéta Kosová 051007 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 41.21 8.00