Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Beroun (18. 5. 2018)

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 3:16.32 11.00
2 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 3:19.66 9.00
3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 3:23.90 5.00
4 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 3:25.61 4.00
5 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 3:27.28 3.00
6 Jakub FantaJakub Fanta 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:29.18 2.00
7 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:29.83 1.00
8 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 3:42.35
František JustFrantišek Just 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:20.84 8.00
2 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 3:22.21 7.00
3 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 3:23.76 6.00
4 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 3:41.04
5 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 3:43.00
6 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 3:43.57
7 Lukáš RozenkranzLukáš Rozenkranz 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 3:46.02
8 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 3:46.24
9 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 3:48.15
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 3:16.32 11.00
2 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 3:19.66 9.00
3 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:20.84 8.00
4 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 3:22.21 7.00
5 Petr ŠvarcPetr Švarc 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 3:23.76 6.00
6 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 3:23.90 5.00
7 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 3:25.61 4.00
8 Radek MíkaRadek Míka 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 8 3:27.28 3.00
9 Jakub FantaJakub Fanta 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 3:29.18 2.00
10 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 3:29.83 1.00
11 Ondřej KupkaOndřej Kupka 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 3:41.04
12 Radim AulickýRadim Aulický 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 3:42.35
13 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 9 3:43.00
14 Adam SlavíkAdam Slavík 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 3:43.57
15 Lukáš RozenkranzLukáš Rozenkranz 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 3:46.02
16 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 3:46.24
17 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 3:48.15
František JustFrantišek Just 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 DNS

1000 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 3:28.20 11.00
2 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 10 3:29.74 9.00
3 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 3:32.52 7.00
4 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:42.81 6.00
5 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 3:44.13 5.00
6 Nikola FedorkováNikola Fedorková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 3:55.34 3.00
7 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 4:00.20
8 Natálie SlachováNatálie Slachová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 7 4:03.46
9 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 4:18.67
Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 12:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 3:30.47 8.00
2 Michaela KozohorskáMichaela Kozohorská 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 3:54.88 4.00
3 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:56.79 2.00
4 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 3:57.25 1.00
5 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 9 4:00.74
6 Ema SvobodováEma Svobodová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 4:11.39
7 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 4:17.09
8 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 4:21.57
9 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 4:25.61
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 3:28.20 11.00
2 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 10 3:29.74 9.00
3 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 3 3:30.47 8.00
4 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 9 3:32.52 7.00
5 Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 3:42.81 6.00
6 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 3:44.13 5.00
7 Michaela KozohorskáMichaela Kozohorská 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 3:54.88 4.00
8 Nikola FedorkováNikola Fedorková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 3:55.34 3.00
9 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 3:56.79 2.00
10 Anna HruškováAnna Hrušková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 3:57.25 1.00
11 Laura FikesováLaura Fikesová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 4:00.20
12 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 9 4:00.74
13 Natálie SlachováNatálie Slachová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 7 4:03.46
14 Ema SvobodováEma Svobodová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 7 4:11.39
15 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 4:17.09
16 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 4:18.67
17 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 4:21.57
18 Adéla ŠímováAdéla Šímová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 8 4:25.61
Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 DNS