výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Beroun (18. 5. 2018)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 18.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 5.31 5,265,215,315,315,095,195,31 11.00
2 Jan MozgaJan Mozga
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.86 4,554,594,704,704,864,264,49 9.00
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.68 4,68xx4,68xx4,52 8.00
4 Petr HudečekPetr Hudeček
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 4.67 4,153,574,504,50-4,384,67 7.00
5 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 4.65 4,65x4,484,654,374,434,38 6.00
6 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 4.62 4,334,243,434,334,554,134,62 5.00
7 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 4.42 4,364,42x4,423,774,36x 4.00
8 Michal VošickýMichal Vošický
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 4.41 4,374,414,364,414,26x4,26 3.00
9 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 4.36 4,36x4,274,360.00.00.0 2.00
10 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.35 4,134,214,354,350.00.00.0 1.00
11 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.34 x4,343,964,340.00.00.0
12 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.32 4,32x4,244,320.00.00.0
13 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4.23 4,234,074,134,230.00.00.0
14 David MachálekDavid Machálek
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 4.21 x4,174,214,210.00.00.0
15 Matyáš HavelMatyáš Havel
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4.19 4,194,003,434,190.00.00.0
16 Filip ŠkardaFilip Škarda
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 4.19 4,19x3,884,190.00.00.0
17 Michal MaršíkMichal Maršík
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 4.13 4,133,843,864,130.00.00.0
18 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 4.12 4,124,07x4,120.00.00.0
19 Jaroslav BrožJaroslav Brož
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 4.11 4,113,69x4,110.0--
20 Matouš NovotnýMatouš Novotný
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4.05 4,03x4,054,050.00.00.0
21 Tomáš PytelkaTomáš Pytelka
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 3.95 x3,95x3,950.00.00.0
22 Ondřej ČurdaOndřej Čurda
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.92 x3,923,923,920.00.00.0
23 Jan ŠmejkalJan Šmejkal
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.78 3,78x3,693,780.00.00.0
24 Adam KočkaAdam Kočka
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 3.69 3,65x3,693,690.00.00.0
MS Vojtěch KulhánekVojtěch Kulhánek
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
06 3.56
26 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.51 x3,213,513,510.00.00.0
27 Lukáš KarnethLukáš Karneth
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.33 3,272,453,333,330.00.00.0
28 Jakub SixtaJakub Sixta
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 3.33 3,33xx3,330.00.00.0
29 Matyáš UrbanMatyáš Urban
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.23 2,913,233,223,230.00.00.0
Celkem 29 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 18.5.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.80 4,454,544,804,804,493,653,20 11.00
2 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 4.41 4,194,334,414,414,374,15x 9.00
3 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.40 4,294,184,364,364,40xx 8.00
4 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.34 3,804,124,054,124,104,343,80 7.00
5 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 4.33 4,33x3,954,334,294,294,15 6.00
6 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4.26 3,583,444,264,26x4,124,15 5.00
7 Lucie BláhováLucie Bláhová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 4.12 3,854,12x4,123,923,68- 4.00
8 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 4.11 4,024,084,104,104,113,983,98 3.00
9 Viktorie PretiViktorie Preti
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4.10 4,103,943,644,100.00.00.0 2.00
10 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 4.08 3,523,784,084,080.00.00.0 1.00
11 Tereza KalousováTereza Kalousová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 4.03 4,033,37x4,030.00.00.0
12 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 4.00 3,924,003,934,000.00.00.0
13 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 3.99 x3,99x3,990.00.00.0
14 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3.97 x3,683,973,970.00.00.0
15 Agáta PrůšováAgáta Průšová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 3.96 x3,963,773,960.00.00.0
16 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.91 x3,913,833,910.00.00.0
17 Nikola LukavskáNikola Lukavská
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 3.91 3,773,913,723,910.00.00.0
18 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 3.84 3,833,84x3,840.00.00.0
19 Lucie SlámováLucie Slámová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 3.76 3,683,723,763,760.00.00.0
20 Alžběta MatasováAlžběta Matasová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.76 3,403,023,763,760.00.00.0
21 Mária KřemenováMária Křemenová
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
05 3.75 x3,753,653,750.00.00.0
22 Klára NedvědováKlára Nedvědová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B
06 3.72 3,72xx3,720.00.00.0
23 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.71 3,683,713,543,710.00.00.0
24 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.68 3,683,683,263,680.00.00.0
25 Dominika PavelkováDominika Pavelková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 3.65 3,63x3,653,650.00.00.0
26 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.64 3,443,533,643,640.00.00.0
27 Valerie BrejchováValerie Brejchová
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
05 3.64 3,513,643,023,640.00.00.0
28 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.63 3,513,63x3,630.00.00.0
29 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.61 3,543,61x3,610.00.00.0
30 Andrea ČernáAndrea Černá
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.60 x3,60x3,600.00.00.0
31 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.58 x3,583,343,580.00.00.0
32 Zuzana StudenovskáZuzana Studenovská
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 3.48 3,25x3,483,480.00.00.0
33 Anna GrigováAnna Grigová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 3.44 3,44x3,413,440.00.00.0
34 Justýna SvatošováJustýna Svatošová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 3.37 3,063,373,103,370.00.00.0
35 Aneta MyškováAneta Myšková
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
05 3.30 x3,263,303,300.00.00.0
36 Anna KačírkováAnna Kačírková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 3.18 x3,183,183,180.00.00.0
37 Terezie VaculíkováTerezie Vaculíková
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
06 3.16 3,163,09x3,160.00.00.0
Aneta TitlbachováAneta Titlbachová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Kateřina ČervenkováKateřina Červenková
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
06 NM xxx0.00.00.00.0
Anna FlodrováAnna Flodrová
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
07 NM xxx0.00.00.00.0
Natálie VaculíkováNatálie Vaculíková
TJ Lokomotiva ZdiceTJ Lokomotiva Zdice
05 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 41 závodníků