Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Beroun (18. 5. 2018)

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (pá, 18.5.2018 - 13:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.331.361.391.421.451.481.51 Body
Jan VeselýJan Veselý
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 NM ----o-oooooxxx
1 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 1.48 ----o-oooooxxx 11.00
2 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1.45 ---oooooooxxx 9.00
3 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.42 ----oooxooxxx 8.00
4 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.39 --oooooxxoxxx 7.00
5 Petr VeselýPetr Veselý
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.33 -ooooxoxxx 5.00
6 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.33 -oooooxxx 6.00
7 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.15 ooxxx 4.00
MS Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 1.45
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (pá, 18.5.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.281.311.341.371.401.431.461.49 Body
Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 DNS ----ooooooooxxoxxx
1 Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1.49 ----ooooooooxxoxxx 11.00
2 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 1.46 ----ooooxooooxxx 9.00
3 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.40 ----oooxoooxxx 8.00
4 Adéla VeseláAdéla Veselá
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
06 1.37 ooo-xoxoxxoxxoxoxxx 7.00
5 Andrea VimrováAndrea Vimrová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1.34 ooooooxxoxxoxxx 6.00
6 Eva SmolíkováEva Smolíková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
05 1.31 -ooooooxxx 5.00
7 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1.31 --ooooxxoxxx 4.00
8 Žaneta VařekováŽaneta Vařeková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 1.28 ooooxxooxxx 3.00
9 Lenka BerkováLenka Berková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 1.28 o-oooxxoxxx 2.00
10= Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.28 oooxooxxoxxx 0.50
10= Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.28 --oxooxxoxxx 0.50
12 Nela SedláčkováNela Sedláčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.25 -ooxooxxx
13 Markéta HazukováMarkéta Hazuková
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1.25 xooxxoxxooxxx
14 Kristýna PeterkováKristýna Peterková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
06 1.25 oooxoxoxxx
15 Anna LangováAnna Langová
A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C
06 1.20 ooooxxx
16= Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 1.20 -ooxoxxx
16= Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1.20 oooxoxxx
18 Eliška CedidlováEliška Cedidlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1.20 ooxoxxoxxx
19 Barbora KloučkováBarbora Kloučková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
05 1.15 oxxooxxx
20 Kristýna ŠediváKristýna Šedivá
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1.10 ooxxx
21 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.10 oxoxxx
Celkem 22 závodníků