Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Beroun (18. 5. 2018)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 11:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.61 8.00
2 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 10.88 4.00
3 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.91 3.00
4 Josef VaníčekJosef Vaníček 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.70
5 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 11.91
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 11:45) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 10.44 11.00
2 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.71 7.00
3 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.48 2.00
4 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 11.67
MS Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.04
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 18.5.2018 - 11:45) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.60 9.00
2 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 10.73 6.00
3 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.80 5.00
4 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.52 1.00
5 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 12.63
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 10.44 11.00
2 Matěj ŠtěpánMatěj Štěpán 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.60 9.00
3 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.61 8.00
4 Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.71 7.00
5 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 10.73 6.00
6 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 10.80 5.00
7 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 10.88 4.00
8 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 10.91 3.00
9 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.48 2.00
10 Šimon ŠtěpánekŠimon Štěpánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 11.52 1.00
11 David MachálekDavid Machálek 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 11.67
12 Josef VaníčekJosef Vaníček 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 11.70
13 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 11.91
14 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.04
15 Adam KočkaAdam Kočka 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 12.63

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 11:30) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 10.18 11.00
2 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 11.96 6.00
3 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 12.31 3.00
4 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 12.52
5 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.69
6 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 13.43
7 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.84
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 11:30) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.60 9.00
2 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 11.44 8.00
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 12.06 4.00
4 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.84
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 13.28
6 Agáta DávidíkováAgáta Dávidíková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 13.74
Tereza BoučkováTereza Boučková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 18.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 11.67 7.00
2 Alžběta MatasováAlžběta Matasová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 12.04 5.00
3 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 12.84
4 Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 13.32
5 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 13.43
6 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 13.75
7 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 13.91
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 18.5.2018 - 11:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gábina ŠtefanováGábina Štefanová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.38 2.00
2 Eva SmolíkováEva Smolíková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.45 1.00
3 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 12.52
4 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 12.53
5 Dominika PavelkováDominika Pavelková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 12.77
6 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.15
7 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.19
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 10.18 11.00
2 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 10.60 9.00
3 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 11.44 8.00
4 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 11.67 7.00
5 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 11.96 6.00
6 Alžběta MatasováAlžběta Matasová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 12.04 5.00
7 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 12.06 4.00
8 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 12.31 3.00
9 Gábina ŠtefanováGábina Štefanová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 12.38 2.00
10 Eva SmolíkováEva Smolíková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 12.45 1.00
11 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 12.52
11 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 12.52
13 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 12.53
14 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 12.69
15 Dominika PavelkováDominika Pavelková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 12.77
16 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 12.84
16 Lenka BerkováLenka Berková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 12.84
18 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.15
19 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.19
20 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 13.28
21 Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 13.32
22 Zuzana VavříkováZuzana Vavříková 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 13.43
22 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 13.43
24 Agáta DávidíkováAgáta Dávidíková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 13.74
25 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 13.75
26 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 13.84
27 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 7 13.91
Tereza BoučkováTereza Boučková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 DNS