Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Beroun (18. 5. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 13:55) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 20.41 9.00
2 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 21.27 6.00
3 Josef DrmlaJosef Drmla 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.31 2.00
4 Rudolf BloudekRudolf Bloudek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.56
5 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 24.79
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 13:55) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.92 4.00
2 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 22.26 3.00
3 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 22.74
4 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.26
5 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 25.74
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 18.5.2018 - 13:55) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 22.49 1.00
2 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.96
3 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.42
4 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.72
Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 18.5.2018 - 13:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 21.89 5.00
2 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 22.83
3 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 23.29
4 Filip FundaFilip Funda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 23.32
MS Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 22.77
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 18.5.2018 - 13:55) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.18 7.00
2 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 26.36
3 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 27.44
4 Tomáš LangTomáš Lang 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 29.05
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 18.5.2018 - 13:55) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 19.48 11.00
2 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 20.92 8.00
3 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.62
MS Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.26
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 19.48 11.00
2 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 20.41 9.00
3 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 20.92 8.00
4 Michal MaršíkMichal Maršík 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 21.18 7.00
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 21.27 6.00
6 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 21.89 5.00
7 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.92 4.00
8 Dominik ZajacDominik Zajac 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 22.26 3.00
8 Václav HerbsVáclav Herbs 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 22.26
10 Josef DrmlaJosef Drmla 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.31 2.00
11 Adam KomrskaAdam Komrska 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 22.49 1.00
12 Tomáš VyleťalTomáš Vyleťal 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 22.74
13 Matěj LipertMatěj Lipert 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 22.77
14 Kryštof ŠpiclKryštof Špicl 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 22.83
15 Jakub VelíšekJakub Velíšek 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.96
16 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.26
17 Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 23.29
18 Filip FundaFilip Funda 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 23.32
19 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.42
20 Rudolf BloudekRudolf Bloudek 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.56
21 Jan VeselýJan Veselý 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 24.62
22 Václav HavelkaVáclav Havelka 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.72
23 Vojtěch RybářVojtěch Rybář 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 24.79
24 František HronešFrantišek Hroneš 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 25.74
25 Maxmilián KlainMaxmilián Klain 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 26.36
26 Tomáš PlochTomáš Ploch 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 27.44
27 Tomáš LangTomáš Lang 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 29.05
Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 18.5.2018 - 13:40) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.23 11.00
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.25
3 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 22.93
4 Margarita AgapovaMargarita Agapova 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.25
5 Tereza BoučkováTereza Boučková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 25.39
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 18.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.53 7.00
2 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.07
3 Andrea VimrováAndrea Vimrová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 23.45
4 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 23.76
5 Klára SlunéčkováKlára Slunéčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 24.16
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 18.5.2018 - 13:40) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 21.08 9.00
2 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.24
3 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 23.69
4 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 24.18
5 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.84
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 18.5.2018 - 13:40) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.62
2 Terezka PiskáčkováTerezka Piskáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 22.93
3 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 23.25
4 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 24.39
Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 18.5.2018 - 13:40) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 21.63 5.00
2 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 22.55
3 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.28
4 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 26.26
5 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 26.62
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 18.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 22.92
2 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 23.26
3 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 24.07
4 Agáta DávidíkováAgáta Dávidíková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 24.46
5 Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 24.76
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 18.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.57 6.00
2 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.57
3 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 23.35
4 Karolína BidmonováKarolína Bidmonová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.31
5 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 26.01
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 18.5.2018 - 13:40) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 22.20 1.00
2 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 23.41
3 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 25.66
Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (pá, 18.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 21.78 3.00
2 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.06
3 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.53
4 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 25.04
5 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 25.61
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (pá, 18.5.2018 - 13:40) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 21.25 8.00
2 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.47
3 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 23.99
MS Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.92
Natálie SekyrováNatálie Sekyrová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (pá, 18.5.2018 - 13:40) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 23.32
2 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.73
3 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 24.55
4 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.87
5 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 25.35
Celkem 5 závodníků
Běh 12 (pá, 18.5.2018 - 13:40) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.32
2 Gábina ŠtefanováGábina Štefanová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 22.89
3 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.17
4 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 24.87
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (pá, 18.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 21.69 4.00
2 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 22.00 2.00
3 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.83
4 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 26.05
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (pá, 18.5.2018 - 13:40) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 23.41
2 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.85
3 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 24.48
4 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 25.87
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 20.23 11.00
2 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 21.08 9.00
3 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 21.25 8.00
4 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.53 7.00
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.57 6.00
6 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 21.63 5.00
7 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 21.69 4.00
8 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 21.78 3.00
9 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 21.92
10 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 22.00 2.00
11 Barbora ŠťastnáBarbora Šťastná 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 22.20 1.00
12 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 22.24
13 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 22.25
14 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 22.32
15 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.47
16 Nikola CepákováNikola Cepáková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 22.55
17 Anna BramborováAnna Bramborová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.57
18 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 22.62
19 Gábina ŠtefanováGábina Štefanová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 22.89
20 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 22.92
21 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 22.93
21 Terezka PiskáčkováTerezka Piskáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 22.93
23 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 23.06
24 Dominika PolákováDominika Poláková 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.07
25 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.17
26 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 23.25
27 Nikola LukavskáNikola Lukavská 05 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 23.26
28 Tereza KučerováTereza Kučerová 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 23.32
29 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 23.35
30 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 23.41
30 Sára KouckáSára Koucká 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 23.41
32 Andrea VimrováAndrea Vimrová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 23.45
33 Markéta HazukováMarkéta Hazuková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 23.53
34 Justýna SvatošováJustýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 23.69
35 Helena KrátkáHelena Krátká 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 23.73
36 Kristýna SvatošováKristýna Svatošová 05 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 23.76
37 Markéta KocourkováMarkéta Kocourková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.83
38 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.85
39 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 23.99
40 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 4 24.07
41 Klára SlunéčkováKlára Slunéčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 24.16
42 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 24.18
43 Margarita AgapovaMargarita Agapova 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 24.25
44 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 24.28
45 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 24.39
46 Agáta DávidíkováAgáta Dávidíková 07 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 24.46
47 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 24.48
48 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 24.55
49 Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 24.76
50 Stela VojířováStela Vojířová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 24.84
51 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1 24.87
51 Kateřina RajdlováKateřina Rajdlová 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 24.87
53 Marie HubnerováMarie Hubnerová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 3 25.04
54 Karolína BidmonováKarolína Bidmonová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.31
55 Kristýna PoslušnáKristýna Poslušná 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 25.35
56 Tereza BoučkováTereza Boučková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 1 25.39
57 Ema KřížkováEma Křížková 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 25.61
58 Eliška DubskáEliška Dubská 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 25.66
59 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 25.87
60 Lucie PavlíčkováLucie Pavlíčková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 1 26.01
61 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 26.05
62 Alena BodnarováAlena Bodnarová 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 2 26.26
63 Zděnka NetolickáZděnka Netolická 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 26.62
Veronika SoučkováVeronika Součková 06 A. C. TEPO Kladno CA. C. TEPO Kladno C 4 DNS
Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 DNS
Ema PeškařováEma Peškařová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 DNF
Natálie SekyrováNatálie Sekyrová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s. BTJ Lokomotiva Beroun z.s. B 2 DNS