Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva

Beroun (15. 6. 2018)
60 m - Žáci (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.76 4.00
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 07.86 3.00
3 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 07.87 2.00
60 m - Žáci (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 07.51 11.00
2 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 07.57 9.00
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 07.63 8.00
60 m - Žákyně (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 08.41 4.00
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 08.42 3.00
3 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 08.48 1.50
60 m - Žákyně (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 07.92 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 08.00 9.00
3 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 08.23 8.00
800 m - Žáci (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 48 Jan HříchJan Hřích 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:05.81 11.00
2 26 Matěj ŠolcMatěj Šolc 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:08.79 9.00
3 24 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:11.43 8.00
1500 m - Žáci (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 10 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4:59.64 11.00
2 44 Jiří PechJiří Pech 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:04.41 9.00
3 11 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:08.81 8.00
1500 m - Žákyně (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 53 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5:31.45 11.00
2 3 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5:31.55 9.00
3 59 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5:38.32 8.00
100 m překážek (0.84) - Žáci (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.72 11.00
2 24 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 15.83 9.00
3 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 17.05 8.00
4 x 300 m - Žáci (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jarušek, Placatka, Šolc, Dražan Jarušek, Placatka, Šolc, Dražan SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2:50.92 11.00
2 Vinduška, Kratochvíl, Konvalina, Douděra Vinduška, Kratochvíl, Konvalina, Douděra TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:55.09 9.00
3 43 Klír, Pácal, Pácal, Stehlík Klír, Pácal, Pácal, Stehlík SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2:57.29 8.00
chůze dráha 3000 m - Žáci (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 19:05.87 11.00
chůze dráha 3000 m - Juniorky (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
chůze dráha 3000 m - Žákyně (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 2 Dominika VaňkováDominika Vaňková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 21:37.14 11.00