Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva

Beroun (15. 6. 2018)
skok vysoký - Dorostenci (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok vysoký - Žáci (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.75 11.00
2 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.66 9.00
3 Filip MocFilip Moc 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.63 8.00
skok vysoký - Žákyně (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1.60 11.00
2 Žofie RožánkováŽofie Rožánková 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.60 9.00
3 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1.53 8.00
skok o tyči - Žáci (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3.10 11.00
2 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3.10 9.00
3 Jan BürgerJan Bürger 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2.60 8.00
skok o tyči - Dorostenky (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
skok o tyči - Žákyně (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3.00 11.00
2 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3.00 9.00
3 Anita HruškováAnita Hrušková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2.50 8.00
skok daleký - Žáci (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6.06 11.00
2 Jakub DouděraJakub Douděra 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.47 9.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5.31 8.00
skok daleký - Žákyně (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5.02 11.00
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4.97 9.00
3 32 Theodora OudováTheodora Oudová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4.96 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.32 11.00
2 Lucie SeifertováLucie Seifertová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 11.27 9.00
3 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 09.68 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.51 11.00
2 Tomáš BayerTomáš Bayer 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.85 9.00
3 Šimon MarešŠimon Mareš 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11.81 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna EhrmanováAnna Ehrmanová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 25.12 11.00
2 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 24.86 9.00
3 Veronika SedlákováVeronika Sedláková 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 23.04 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš BayerTomáš Bayer 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.56 11.00
2 Filip MocFilip Moc 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.75 9.00
3 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 36.00 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vendula HolečkováVendula Holečková 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 44.52 11.00
2 Anežka ZnamenáčkováAnežka Znamenáčková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 30.07 9.00
3 Denisa KopeckáDenisa Kopecká 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 28.19 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 44.83 11.00
2 Šimon MarešŠimon Mareš 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 40.03 9.00
3 Tomáš BayerTomáš Bayer 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.01 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 35.80 11.00
2 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 31.83 9.00
3 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 30.91 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (pátek, 15.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip MocFilip Moc 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.22 11.00
2 Pavel WenigPavel Wenig 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 42.97 9.00
3 Martin KračekMartin Kraček 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 38.39 8.00