Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva

Beroun (15. 6. 2018)

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 35.80 35,800.00.035,800.00.00.0 11.00
2 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 31.83 31,830.00.031,830.00.00.0 9.00
3 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 30.91 30,910.00.030,910.00.00.0 8.00
4 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 29.76 29,760.00.029,760.00.00.0 7.00
5 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 28.96 28,960.00.028,960.00.00.0 6.00
6 7 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 27.22 27,220.00.027,220.00.00.0 5.00
7 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 26.95 26,950.00.026,950.00.00.0 4.00
8 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 26.29 26,290.00.026,290.00.00.0 3.00
9 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 24.76 24,760.00.024,760.00.00.0 2.00
10 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 24.24 24,240.00.024,240.00.00.0 1.00
11 19 Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 23.95 23,950.00.023,950.00.00.0
12 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 23.73 23,730.00.023,730.00.00.0
13 Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 22.58 22,580.00.022,580.00.00.0
14 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 22.55 22,550.00.022,550.00.00.0
15 Tereza LoučováTereza Loučová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 22.54 22,540.00.022,540.00.00.0
16 Lucie PavlíkováLucie Pavlíková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 22.17 22,170.00.022,170.00.00.0
17 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 21.17 21,170.00.021,170.00.00.0
18 Klára KučerováKlára Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 21.06 21,060.00.021,060.00.00.0
19 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 20.16 20,160.00.020,160.00.00.0
20 Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 20.06 20,060.00.020,060.00.00.0
21 Leontýna Rita SlabováLeontýna Rita Slabová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 18.96 18,960.00.018,960.00.00.0
22 Tereza PříhodováTereza Příhodová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 18.94 18,940.00.018,940.00.00.0
23 Viktorie NeradováViktorie Neradová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 17.71 17,710.00.017,710.00.00.0
24 47 Adéla AlexováAdéla Alexová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 17.69 17,690.00.017,690.00.00.0
25 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 16.04 16,040.00.016,040.00.00.0
Martina KvasničkováMartina Kvasničková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 26 závodníků