Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva

Beroun (15. 6. 2018)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam RaškaAdam Raška
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 6.06 -0.2 m/s 6,06  -0.25,745,516,062,18x5,19 11.00
2 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5.47 +1.2 m/s 5,395,315,47  +1.25,474,71-- 9.00
3 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.31 +1.9 m/s 5,204,955,165,205,205,31  +1.95,24 8.00
4 David ŠípDavid Šíp
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 5.30 -0.5 m/s 5,135,30  -0.55,225,304,854,964,95 7.00
5 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.25 +0.0 m/s 5,055,145,185,185,004,485,25  +0.0 6.00
6 Kristián KulhánekKristián Kulhánek
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 5.05 -1.4 m/s x5,05  -1.44,605,054,934,89x 5.00
7 David VosykaDavid Vosyka
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 5.04 -0.4 m/s x5,04  -0.44,945,04--- 4.00
8 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 5.01 +0.0 m/s 5,01  +0.0x3,885,01x4,554,50 3.00
9 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 4.90 +0.0 m/s 4,794,834,90  +0.04,900.00.00.0 2.00
10 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.88 +0.0 m/s 4,88  +0.04,704,734,880.00.00.0 1.00
11 Michal KuchařMichal Kuchař
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.86 +0.0 m/s 4,86  +0.04,704,724,860.00.00.0
12 Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4.81 -0.4 m/s x4,81  -0.4x4,810.00.00.0
13 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.80 -0.6 m/s 4,714,80  -0.6x4,800.00.00.0
14 Filip KolářFilip Kolář
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.79 +0.0 m/s 4,714,79  +0.04,634,790.00.00.0
15 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.73 -1.2 m/s 4,484,73  -1.23,344,730.00.00.0
16 15 Richard ČesnekRichard Česnek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.47 +0.0 m/s 4,47  +0.04,364,364,470.00.00.0
17 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.38 -0.5 m/s 3,234,38  -0.53,344,380.00.00.0
18 Filip TučekFilip Tuček
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 4.25 +0.0 m/s 4,03x4,25  +0.04,250.00.00.0
19 Daniel MikešDaniel Mikeš
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 3.96 -0.4 m/s 3,113,96  -0.43,753,960.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 5.02 +1.9 m/s 5,004,904,925,004,765,02  +1.94,91 11.00
2 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.97 +0.7 m/s 4,97  +0.74,77-4,974,554,754,82 9.00
3 32 Theodora OudováTheodora Oudová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.96 +2.8 m/s 4.57 +1.7 m/s x4,194,57  +1.74,574,194,96  +2.84,60  +2.9 8.00
4 Tereza KlasnováTereza Klasnová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.95 +2.4 m/s 4.75 +1.7 m/s 4,684,95  +2.44,75  +1.74,95xx4,75 7.00
5 Adéla ŠvarcováAdéla Švarcová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4.93 +1.7 m/s 4,93  +1.74,86-4,93xx4,60 6.00
6 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.89 +1.9 m/s 4,694,774,634,774,514,754,89  +1.9 5.00
7 Kateřina ČermákováKateřina Čermáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4.78 +1.9 m/s 4,484,742,514,744,314,78  +1.94,47 4.00
8 Ema TvrdáEma Tvrdá
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.76 +1.5 m/s 4,564,76  +1.5x4,764,474,484,64 3.00
9 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.55 +0.0 m/s 4,55  +0.04,484,504,550.00.00.0 2.00
10 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4.49 +0.0 m/s 4,474,49  +0.04,494,490.00.00.0 1.00
11 Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.47 +0.9 m/s 4,47  +0.94,094,074,470.00.00.0
12 Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.44 +2.2 m/s 4.33 +1.8 m/s x4,44  +2.24,33  +1.84,440.00.00.0
13 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 4.42 +1.0 m/s xx4,42  +1.04,420.00.00.0
14 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.36 +2.3 m/s 4.29 +1.5 m/s 4,29  +1.54,36  +2.34,234,360.00.00.0
15 Eliška JírováEliška Jírová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.34 +1.0 m/s 3,744,34  +1.0-4,340.00.00.0
16 Denisa BurianováDenisa Burianová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 4.33 +1.5 m/s 4,33  +1.54,024,164,330.00.00.0
17 Jana ŠpinkováJana Špinková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.31 +1.2 m/s 4,31  +1.2x4,184,310.00.00.0
18 Lucie PrchalováLucie Prchalová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
03 4.30 +0.3 m/s 4,30  +0.34,304,184,300.00.00.0
19 Sabina LukešováSabina Lukešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.30 +2.3 m/s 4.14 +0.0 m/s 4,30  +2.34,064,14  +0.04,300.00.00.0
20 Anna HrabovskáAnna Hrabovská
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 4.29 +0.9 m/s 4,104,29  +0.9x4,290.00.00.0
21 Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.19 +0.8 m/s 4,19  +0.84,11x4,190.00.00.0
22 Veronika DandováVeronika Dandová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 4.19 +2.8 m/s 4.05 +1.4 m/s 4,19  +2.84,05  +1.43,624,190.00.00.0
23 Karolína ČepelováKarolína Čepelová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.19 4,193,873,984,190.00.00.0
24 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3.99 +0.0 m/s 3,99  +0.03,96x3,990.00.00.0
25 Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 3.85 +1.8 m/s x3,85  +1.83,583,850.00.00.0
26 Kateřina BabkováKateřina Babková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.73 +1.8 m/s 3,523,73  +1.83,603,730.00.00.0
27 Nikola ŠulcováNikola Šulcová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 3.53 +1.4 m/s 3,53  +1.43,273,153,530.00.00.0
28 Natálie HroudováNatálie Hroudová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 3.49 +0.0 m/s 3,49  +0.03,34-3,490.00.00.0
Celkem 28 závodníků