Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva

Beroun (15. 6. 2018)

skok vysoký - Dorostenci

(pá, 15.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.631.661.691.721.751.781.82 Body
MS Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.78
Celkem 1 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.78 Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 1.75 ----o-oxoxxoxoxooxoxxx 11.00
2 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.66 ---ooooooxxoxxx 9.00
3 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.63 -oooooxoxoxoxxx 8.00
4 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.60 oooooooxxoxxx 7.00
5 Denis MbumastonDenis Mbumaston
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 1.54 oooxxooxoxxx 6.00
6 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.51 ooooo-xxx 5.00
7 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.48 ooooxxx 4.00
8 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.48 xxoooxoxxx 3.00
9 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.48 ooxoxxoxxx 2.00
10 25 Daniel MezeraDaniel Mezera
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 1.40 xoxoxxx 1.00
11 Vojtěch BajerVojtěch Bajer
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.40 xxoxxoxxx
Eduard MosesEduard Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 NM xxx
Celkem 12 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.491.531.571.601.63 Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.60 --oooooooxxx 11.00
2 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.60 ---ooxooooxxx 9.00
3 Anita HruškováAnita Hrušková
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 1.53 -ooooxxooxxx 8.00
4 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 1.49 ---oxooxxx 7.00
5 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 1.49 -ooooxoxxx 6.00
6 Tereza VlkováTereza Vlková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 1.49 --oxooxxoxxx 5.00
7 Lucie OlivováLucie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
03 1.45 -ooooxxx 4.00
8 Simona ŠvarcováSimona Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 1.45 oooxoxoxxx 3.00
9 Simona ŠtyxováSimona Štyxová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.40 ooooxxx 2.00
10 Denisa PražskáDenisa Pražská
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.40 ooxoxxoxxx 1.00
11= Tereza MirovskáTereza Mirovská
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.35 oooxxx
11= Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A
04 1.35 oooxxx
13 Marie KopeckáMarie Kopecká
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 1.30 ooxxx
Celkem 13 závodníků