Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva

Beroun (15. 6. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 15.6.2018 - 15:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.52
2 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.88
3 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.92
4 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.35
5 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.43
6 37 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.13
7 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 15.6.2018 - 15:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.70
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.90
3 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.13
4 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.35
5 Filip TučekFilip Tuček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.55
6 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.16
7 33 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 15.6.2018 - 15:50) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.85
2 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.02
3 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.07
4 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.43
5 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.97
6 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.23
7 50 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 15.6.2018 - 15:50) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.64
2 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.12
3 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.23
4= Matouš PekárekMatouš Pekárek 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 08.40
4= Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.40
6 23 Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.15
7 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.36
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 15.6.2018 - 15:50) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 07.73
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.00
3 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.28
4 Mathias PeetersMathias Peeters 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.37
5 David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.30
6 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.50
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.52
2 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.64
3 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 07.70
4 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 07.73
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 07.85
6 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.88
7 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.90
8 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.92
9 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.00
10 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.02
11 David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.07
12 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 08.12
13 Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.13
14 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.23
15 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.28
16 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.35
16 Tomáš SuchánekTomáš Suchánek 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 08.35
18 Mathias PeetersMathias Peeters 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.37
19 Matouš PekárekMatouš Pekárek 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 08.40
19 Tomáš KalašTomáš Kalaš 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.40
21 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 08.43
21 Kristián KulhánekKristián Kulhánek 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.43
23 Filip TučekFilip Tuček 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.55
24 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 08.97
25 37 Martin BohmMartin Bohm 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.13
26 23 Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 09.15
27 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 09.16
28 Eduard MosesEduard Moses 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.23
29 Daniel MikešDaniel Mikeš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.27
30 David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 09.30
31 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 09.36
32 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.50
33 33 Matěj BenešMatěj Beneš 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 09.97
34 50 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 10.03

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (pá, 15.6.2018 - 16:55) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 07.51 11.00
2 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.57 9.00
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 07.63 8.00
4 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 07.74 7.00
5 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 07.81 6.00
6 Antonín ReichlAntonín Reichl 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 07.89 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 15.6.2018 - 16:55) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 07.76 4.00
2 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 07.86 3.00
3 David ŠípDavid Šíp 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 07.87 2.00
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.91 1.00
5 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 07.94
David VosykaDavid Vosyka 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (pá, 15.6.2018 - 16:05) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.96
2 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.60
3 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.61
4 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.64
5 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.81
6 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 08.86
7 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.99
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (pá, 15.6.2018 - 16:05) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.17
2 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.64
3 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.67
4 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.78
5 Veronika DandováVeronika Dandová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.92
6 Nikola ŠtikováNikola Štiková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.95
Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (pá, 15.6.2018 - 16:05) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.38
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.49
3 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.67
4 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.73
5 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.94
6 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.24
7 Natálie HroudováNatálie Hroudová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 11.84
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (pá, 15.6.2018 - 16:05) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SilnáEliška Silná 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.60
2 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.75
3 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.94
4 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.97
5 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.09
6 62 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.88
Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (pá, 15.6.2018 - 16:05) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.43
2 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.60
3 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.63
4 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.92
5 Simona ŠtyxováSimona Štyxová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.05
6 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.28
7 3 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (pá, 15.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.40
2 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.50
3 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.63
4 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.73
5 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.90
6 Karolína RabochováKarolína Rabochová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.48
7 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (pá, 15.6.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.47
2 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.48
3 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.57
4 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.81
5= Marie KopeckáMarie Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.04
5= Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.04
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.96
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 08.17
3 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.38
4 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.40
5 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 08.43
6 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 08.47
7 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.48
8 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.49
9 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.50
10 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 08.57
11 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 08.60
11 Eliška SilnáEliška Silná 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.60
11 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.60
14 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.61
15 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.63
15 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.63
17 Anna HavelkováAnna Havelková 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 08.64
17 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 08.64
19 Sabina LukešováSabina Lukešová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 08.67
19 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.67
21 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 08.73
21 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 08.73
23 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 08.75
24 Ema TvrdáEma Tvrdá 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 08.78
25 Kateřina HovorkováKateřina Hovorková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.81
25 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 08.81
27 Markéta MaierováMarkéta Maierová 04 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 08.86
28 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.90
29 Veronika DandováVeronika Dandová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.92
29 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.92
31 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.94
31 Adéla KarasováAdéla Karasová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.94
33 Nikola ŠtikováNikola Štiková 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 08.95
34 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 08.97
35 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 08.99
36 Marie KopeckáMarie Kopecká 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.04
36 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.04
38 Simona ŠtyxováSimona Štyxová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 09.05
39 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.09
40 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.24
41 Marie HolakovskáMarie Holakovská 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 09.28
42 Karolína RabochováKarolína Rabochová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.48
43 3 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 09.56
44 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 7 09.57
45 62 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.88
46 Natálie HroudováNatálie Hroudová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1 11.84
Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 DNS
Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (pá, 15.6.2018 - 17:05) Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 07.92 11.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 08.00 9.00
3 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 08.23 8.00
4 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 08.36 7.00
5 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 6 08.40 6.00
6 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.47 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (pá, 15.6.2018 - 17:05) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie KrubováNatálie Krubová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 08.41 4.00
2 Michaela SelementováMichaela Selementová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 08.42 3.00
3 Denisa BurianováDenisa Burianová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 7 08.48 1.50
4 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 08.48 1.50
5 Eliška SilnáEliška Silná 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 08.65
6 Sára BeranováSára Beranová 04 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.69
7 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 6 08.74
Celkem 7 závodníků