Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva

Beroun (15. 6. 2018)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 15.6.2018 - 18:40) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 17.22 11.00
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 17.59 9.00
3 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.80 8.00
4 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 18.38 5.00
5 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 18.40 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 15.6.2018 - 18:40) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.67 3.00
2 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 19.17
3 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 19.31
4 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 19.57
5 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.98
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 15.6.2018 - 18:40) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 18.24 7.00
2 Filip KolářFilip Kolář 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.16 1.00
3 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 19.69
4 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.33
5 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.78
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 15.6.2018 - 18:40) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 18.34 6.00
2 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.01 2.00
3 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.68
4 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.93
Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 15.6.2018 - 18:40) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VašekTomáš Vašek 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 20.63
2 1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 21.34
3 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.47
David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (pá, 15.6.2018 - 18:40) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 19.28
2 Matouš PekárekMatouš Pekárek 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 20.54
3 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 22.32
4 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.36
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam RaškaAdam Raška 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 17.22 11.00
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 17.59 9.00
3 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 17.80 8.00
4 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 18.24 7.00
5 Václav WertheimVáclav Wertheim 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 18.34 6.00
6 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 18.38 5.00
7 Matěj JarušekMatěj Jarušek 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 18.40 4.00
8 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 18.67 3.00
9 Michal KuchařMichal Kuchař 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.01 2.00
10 Filip KolářFilip Kolář 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 19.16 1.00
11 Pavel RejzlPavel Rejzl 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 19.17
12 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 19.28
13 Šimon PácalŠimon Pácal 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 19.31
14 Miroslav TodtMiroslav Todt 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 19.57
15 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 19.68
16 Adam HroudaAdam Hrouda 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 19.69
17 Tomáš SitekTomáš Sitek 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 19.93
18 Vít VinduškaVít Vinduška 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 20.33
19 Matouš PekárekMatouš Pekárek 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 20.54
20 Tomáš VašekTomáš Vašek 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 20.63
21 1 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 21.34
22 Jáchym BečkaJáchym Bečka 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.47
23 Ondřej BačíkOndřej Bačík 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.78
24 Štěpán NeradŠtěpán Nerad 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 21.98
25 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 22.32
26 Karel LhotákKarel Lhoták 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 22.36
Denis VosykaDenis Vosyka 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
David ChocholatýDavid Chocholatý 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 19.28 11.00
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 19.79 9.00
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 19.85 8.00
4 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 20.04 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 20.33 4.00
2 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.51 3.00
3 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.65 2.00
4 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 20.79 1.00
5 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 20.88
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.15 6.00
2= Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 20.85
2= Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.85
4 Eliška JírováEliška Jírová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.95
5 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 21.24
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.83
2 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 20.95
3 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.03
4 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.04
5 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 21.49
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.29
2 12 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.50
3 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.56
4 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.75
5 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.79
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.28
2 36 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 21.35
3 Eliška SilnáEliška Silná 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 21.46
4 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 21.66
5 60 Kateřina HodačováKateřina Hodačová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.23
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.53
2 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 21.74
3 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.90
4 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 22.03
5 Veronika DandováVeronika Dandová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.06
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.99
2 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.12
3 59 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.49
4 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.53
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.77
2 31 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 23.07
3 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.23
4 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.89
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (pá, 15.6.2018 - 18:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 20.25 5.00
2 30 Agáta NováčkováAgáta Nováčková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 23.52
3 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.60
4 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 23.94
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 19.28 11.00
2 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 19.79 9.00
3 Silvie KoudelkováSilvie Koudelková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 19.85 8.00
4 Jana SombergováJana Sombergová 03 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 1 20.04 7.00
5 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 2 20.15 6.00
6 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 20.25 5.00
7 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 3 20.33 4.00
8 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.51 3.00
9 Adriana HavlováAdriana Havlová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 20.65 2.00
10 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 20.79 1.00
11 Lucie PrchalováLucie Prchalová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.83
12 Eliška BlechováEliška Blechová 03 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 4 20.85
12 Markéta TišerováMarkéta Tišerová 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 20.85
14 Julie VoráčkováJulie Voráčková 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 20.88
15 Eliška JírováEliška Jírová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 20.95
15 Karolína ŘepováKarolína Řepová 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 20.95
17 Eliška ŠichováEliška Šichová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.03
18 Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 21.04
19 Aneta NovotnáAneta Novotná 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 5 21.24
20 Vendula HajnáVendula Hajná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 21.28
21 Markéta PavlišenováMarkéta Pavlišenová 03 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 21.29
22 36 Kateřina KašíkováKateřina Kašíková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 2 21.35
23 Eliška SilnáEliška Silná 04 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 21.46
24 Klára KusáKlára Kusá 04 TJ Sokol Kolín-atletika ATJ Sokol Kolín-atletika A 4 21.49
25 12 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 21.50
26 Anna HrabovskáAnna Hrabovská 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 3 21.53
27 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 21.56
28 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 21.66
29 Michaela ChmelováMichaela Chmelová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 21.74
30 Viktorie NeradováViktorie Neradová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 21.75
31 Jana ŠpinkováJana Špinková 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 21.79
32 Tereza BartíkováTereza Bartíková 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 21.90
33 Barbora StejskalováBarbora Stejskalová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 21.99
34 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1 22.03
35 Veronika DandováVeronika Dandová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 22.06
36 Gabriela BechyňováGabriela Bechyňová 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 22.12
37 60 Kateřina HodačováKateřina Hodačová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 22.23
38 59 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 22.49
39 Eliška CichoňováEliška Cichoňová 03 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 5 22.53
40 7 Kateřina KonečnáKateřina Konečná 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.77
41 31 Barbora SmolkováBarbora Smolková 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 23.07
42 Anežka SpálenskáAnežka Spálenská 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.23
43 30 Agáta NováčkováAgáta Nováčková 04 TJ Sokol Kolín-atletika BTJ Sokol Kolín-atletika B 3 23.52
44 Ema TlacháčováEma Tlacháčová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 2 23.60
45 Sabina StrachováSabina Strachová 03 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.89
46 Nikola ŠulcováNikola Šulcová 04 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 4 23.94