Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva

Beroun (15. 6. 2018)

hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (pá, 15.6.2018 - 17:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš BayerTomáš Bayer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 40.56 40,560.00.040,560.00.00.0 11.00
2 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 38.75 38,750.00.038,750.00.00.0 9.00
3 Kryštof HrazdiraKryštof Hrazdira
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 36.00 36,000.00.036,000.00.00.0 8.00
4 Jiří ŠantavýJiří Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 35.68 35,680.00.035,680.00.00.0 7.00
5 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 34.85 34,850.00.034,850.00.00.0 6.00
6 Matěj ČervenýMatěj Červený
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 33.58 33,580.00.033,580.00.00.0 5.00
7 Pavel WenigPavel Wenig
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 31.61 31,610.00.031,610.00.00.0 4.00
8 Michael ŠteflMichael Štefl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 31.48 31,480.00.031,480.00.00.0 3.00
9 Jan PodubeckýJan Podubecký
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
04 27.91 27,910.00.027,910.00.00.0 2.00
10 Filip ŠtecFilip Štec
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 26.08 26,080.00.026,080.00.00.0 1.00
11 Štěpán ŘádekŠtěpán Řádek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 25.72 25,720.00.025,720.00.00.0
12 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 25.32 25,320.00.025,320.00.00.0
13 David MazalDavid Mazal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 23.39 23,390.00.023,390.00.00.0
14 Jaroslav BiskupJaroslav Biskup
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 21.46 21,460.00.021,460.00.00.0
15 Matyáš KučeraMatyáš Kučera
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 19.29 19,290.00.019,290.00.00.0
16 Adam ZelenkaAdam Zelenka
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 16.38 16,380.00.016,380.00.00.0
17 Viktor BulantViktor Bulant
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 14.32 14,320.00.014,320.00.00.0
Filip BartákFilip Barták
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lukáš RoškotLukáš Roškot
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
04 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan KozárJan Kozár
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
03 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků