Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo soutěže družstev mladšího žactva

Brno (14. 6. 2018)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 18:10) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 20.50 9.00
2 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 20.69 8.00
3 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.73 7.00
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 22.47 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 18:10) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VelebaTomáš Veleba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 21.98 6.00
2 Vojtěch NešporVojtěch Nešpor 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.75 1.00
3 Matouš ŠenkyříkMatouš Šenkyřík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.74
4 Adam UxaAdam Uxa 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 25.32
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 14.6.2018 - 18:10) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MaňásekJakub Maňásek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 22.35 5.00
2 Jiří JahelkaJiří Jahelka 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 23.91
3 Jakub CibulkaJakub Cibulka 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.30
4 Jan PlášilJan Plášil 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 24.42
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 14.6.2018 - 18:10) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 19.01 11.00
2 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.38 4.00
3 Radovan ŠpanělRadovan Španěl 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 23.38 2.00
Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 19.01 11.00
2 Zdeněk MatějkaZdeněk Matějka 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 20.50 9.00
3 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 20.69 8.00
4 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 20.73 7.00
5 Tomáš VelebaTomáš Veleba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 21.98 6.00
6 Jakub MaňásekJakub Maňásek 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 22.35 5.00
7 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 22.38 4.00
8 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 22.47 3.00
9 Radovan ŠpanělRadovan Španěl 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 23.38 2.00
10 Vojtěch NešporVojtěch Nešpor 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.75 1.00
11 Jiří JahelkaJiří Jahelka 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 23.91
12 Jakub CibulkaJakub Cibulka 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 24.30
13 Jan PlášilJan Plášil 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 24.42
14 Matouš ŠenkyříkMatouš Šenkyřík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.74
15 Adam UxaAdam Uxa 06 BYAC BrnoBYAC Brno 1 25.32
Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 14.6.2018 - 18:30) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 19.59 11.00
2 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 21.04 7.00
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.05 6.00
4 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 22.26
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (čt, 14.6.2018 - 18:30) Vítr: +4.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 JAC BrnoJAC Brno 2 20.85 9.00
2 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 21.03 8.00
3 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 21.93 5.00
4 Veronika VackováVeronika Vacková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 22.17 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 14.6.2018 - 18:30) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 22.19 1.00
2 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.51
3 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 4 23.33
4 Anděla ŠebestováAnděla Šebestová 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.38
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 14.6.2018 - 18:30) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 05 JAC BrnoJAC Brno 2 22.02 3.00
2 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.58
3 Kateřina LedeckáKateřina Ledecká 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.88
4 Jůlie SlabáJůlie Slabá 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 23.61
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 14.6.2018 - 18:30) Vítr: +3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 23.30
2 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 23.70
3 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 23.94
4 Anna KavalcováAnna Kavalcová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.72
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (čt, 14.6.2018 - 18:30) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.52
2 Nela BartoňkováNela Bartoňková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 23.78
3 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 25.00
4 Veronika SlámováVeronika Slámová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 25.66
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 14.6.2018 - 18:30) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie ŠpotákováTerezie Špotáková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 22.44
2 Eliška BrázdováEliška Brázdová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 24.30
3 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 24.37
Celkem 3 závodníků
Běh 08 (čt, 14.6.2018 - 18:30) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 22.00 4.00
2 Kristýna DrewniakováKristýna Drewniaková 05 JAC BrnoJAC Brno 3 22.68
3 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 24.97
4 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 25.62
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 JAC BrnoJAC Brno 3 19.59 11.00
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 JAC BrnoJAC Brno 2 20.85 9.00
3 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 21.03 8.00
4 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 21.04 7.00
5 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.05 6.00
6 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 21.93 5.00
7 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 22.00 4.00
8 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 05 JAC BrnoJAC Brno 2 22.02 3.00
9 Veronika VackováVeronika Vacková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 22.17 2.00
10 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 22.19 1.00
11 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 1 22.26
12 Terezie ŠpotákováTerezie Špotáková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 22.44
13 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.51
14 Julie MikováJulie Miková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 22.58
15 Kristýna DrewniakováKristýna Drewniaková 05 JAC BrnoJAC Brno 3 22.68
16 Kateřina LedeckáKateřina Ledecká 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.88
17 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 23.30
18 Michaela KovářováMichaela Kovářová 05 JAC BrnoJAC Brno 4 23.33
19 Anděla ŠebestováAnděla Šebestová 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.38
20 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 23.52
21 Jůlie SlabáJůlie Slabá 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 23.61
22 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 23.70
23 Nela BartoňkováNela Bartoňková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 23.78
24 Barbora KuncováBarbora Kuncová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 23.94
25 Eliška BrázdováEliška Brázdová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 24.30
26 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 24.37
27 Anna KavalcováAnna Kavalcová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 24.72
28 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 24.97
29 Anna AmbrožováAnna Ambrožová 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 25.00
30 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 25.62
31 Veronika SlámováVeronika Slámová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 25.66